Prolaktin için ne olur yol gösterin

Sen böyle stres yaptıkça artmaya devam edecek. Bu hormonu tetikleyen en büyük etken stres. Bak bu öyle bi hormon ki bi gece önce sevişsen, spor yapsan bu bile değerinin yüksek çıkmasına sebep oluyor. Kendi kendine düşer çıkar takılma o kadar biraz sakin olmaya çalış.
Haklısınız fakat ilacı kullanıp düştüğünü gördükten donra bende hiç stres kalmamıştı gayet iyiydim . Beslenme de iyi. Cidden çok belirsiz bi hormon meden yükselir ne düşürür hiçbir şey net değil

Bu ay başladım aslında incir yemeye inşallah yukselmemistir.
İncir ve ğzüm yükseltiyormuş. Bende yükselince incir tamamen bıraktım ama üzümden haberim yoktu tüm yaz üzüm yedim🤣 ama doktorum yiyeceklerin aşırı hir şekilde etkilemediğini söylemişti. Her doktor farklı bir şey söylüyor

İncir ve ğzüm yükseltiyormuş. Bende yükselince incir tamamen bıraktım ama üzümden haberim yoktu tüm yaz üzüm yedim🤣 ama doktorum yiyeceklerin aşırı hir şekilde etkilemediğini söylemişti. Her doktor farklı bir şey söylüyor
Uzum hiç sevmem. Kuru inciri yumurta gelişimi için kullandım yumurtlama görünce bıraktım yani 10 gün kullandım. İşte te taze incir verdiler onu yedim. İnşallah yukselmemistir. Arastiriyorum da hiç karşıma çıkmadı değeri düşük olup hala sıvı gelen varmı acaba. Dün yarım dostinex yine aldım 1 tane kaldı hamile kaldiysam icmemem de gerekiyormuş. Ogün ramdevu aldım gidemedim işten izin alıp iptal ettim ama ceza vermişler 26 Sina kadar randevu alamıyorum. Acilde prolaktine bakiyorlarmi acaba

Uzum hiç sevmem. Kuru inciri yumurta gelişimi için kullandım yumurtlama görünce bıraktım yani 10 gün kullandım. İşte te taze incir verdiler onu yedim. İnşallah yukselmemistir. Arastiriyorum da hiç karşıma çıkmadı değeri düşük olup hala sıvı gelen varmı acaba. Dün yarım dostinex yine aldım 1 tane kaldı hamile kaldiysam icmemem de gerekiyormuş. Ogün ramdevu aldım gidemedim işten izin alıp iptal ettim ama ceza vermişler 26 Sina kadar randevu alamıyorum. Acilde prolaktine bakiyorlarmi acaba
Valla bilmiyorum bakıyorlardır acilde de bence özel hsstanelerde

Peki şuan bu değerle yine sıkınca sıvı geliyormu. Ben de emar çektirmeyi düşünüyorum artık 2 senedir düzenli dostinex kullaniyorum ama bu 2 yildw 2 kere hamile kaldim
Peki gebeliğiniz sağlıklı ilerledi mı acaba doktor bana da dostinex yazdı ama hamile kalanlar düşük yapmış o ilaçtan sonra

X