Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Geçmiş olsun canım elden birşey gelmiyor maalesef sonraki aya nasip olsun inşallah. Valla yaşın daha küçükmüş ben 30 yaşındayım 5,5 sene oldu evleneli o yüzden şimdiden kendini bu kadar strese sokma ben sırf yaştan dolayı artık ısrarcı olmaya başladım yani şimdiye kadar gezdik tozduk eğlendik evliliğin tadını başbaşa doya doya çıkardık artık vakti geldi diye. Bebek isteyen birinden düşünmemesini istemek çok zor biliyorum ama eğer engelleyici bir durumunuz yoksa 24 yaş henüz başlardasın demek 1 sene daha kafandan atmaya bak bence seneye olsun diye düşün zaten kafandan atınca olacaktır eminim

oyle bitanem unutmak kafadan cikarmak zor olacak ama yapmak zorundayim yoksa hersey kotuye gidiyo duzeltcem kendimi insallah

cok saol cnm soylediklerin cok mantikli saolun gercekten bana cok iyi geliyosunuz Allah razi olsun hepinizden ❤❤❤

Doğru söylüyorsun bi süre sonra öyle oluyor ama toparlamak silkelenip kendimize gelmek lazım

Kızlar bu arada aranızda sma taşıyıcılık testi yaptıran var mı?
Ben yaptırdım daha doğrusu eşim kan verdi aile hekimine. Önce erkeğe bakıyorlar zaten taşıyıcılık varsa kadından da kan alıyorlar. Birşey çıkmadı çok şükür. Baya uzun sürdü ama sonucun çıkması 3 haftayı geçmişti yanılmıyorsam

Evet uzun sürüyormuş ben de bugün öğrendim eşim hastaydı sağlık ocağına gittik orada broşür gördüm aile hekimine sordum kan alınıyor sonucu uzun süre sonra çıkıyor çocuk düşünüyorsuniz mutlaka yaptirin dedi ben de dedim biz düşünüyoz da çocuk bizi düşünmüyor

valla anlamadım ben de çok da düşünmemek lazım heralde düşünmeden yapanların tak diye oluyor

ya bu arada ben de 30 yaşındayım daha küçük olanlar hiç üzülmesin daha çok var önünüzde. Ben de kesinlikle yaşım geliyor diye düşünmeye başladım evet bazıları çocukken hayalini kuruyor onları da anlıyorum kesinlikle. Ben öyle değildim mesela ama hayatın gerçekleri işte kadınlarda yaş sıkıntısı herşeyin hayırlısı ben aslında aşılamaya başlamadan MFK ya bakayım dedim ama pek içime sinmedi var mı aranızda bilen araştıran?

Ben aşılama olmasaydı Mfk alıp tüp bebeğe başlayacaktım
Ben hep takıp ediyorum bence çok güzel çok faydalı takvıyeler

Ben aşılama olmasaydı Mfk alıp tüp bebeğe başlayacaktım
Ben hep takıp ediyorum bence çok güzel çok faydalı takvıyeler
Yani bi taraftan da diyorum ki o kadar hormon ilacı falan bunlar da çok yararlı değil mfk denenebilir diyorum ama mfknın da sanki içeriği çok açık değil gibi. Ben yazdım mfkya sağolsun dönüş yaptı hangi paketi almam gerektiğini öncesinde baya sorular soruyor tabi onları cevaplıyorsun. Ama bilmiyorum emin olamadım sanki

Merhaba bende aranıza yeni katıldım pazartesi benimde aşılamam olacak 9 günde. 18 mm yumurta çok mu büyük ve nelere dikkat ettiniz aşılamadan önce ve sonra yardımcı olursanız çok sevineceğim

Benim eşim de dün verdi de doktor üç ayı bulur falan dedi ben de önümüzdeki ay malum tüp bebeğe başlayacağım o yüzden o kadar sürüyor mu gerçekten merak ettim üç hafta ise yine iyi tabi inşallah verim vermeme gerek kalmazsa

valla anlamadım ben de çok da düşünmemek lazım heralde düşünmeden yapanların tak diye oluyor
Kesinlikle iş düşünmekten geçiyor çünkü vücut ister istemez strese giriyor ben doğal yolla hamile kaldığımda o ay hiç düşünmemiştim çünkü artık olmayacağına çok emindim ve aşılamaya başlayacağım için bir ay ara vermek istemiştim dinlenmek için hatta o ay gidip alt batın yani kasık bölgesinden ilaçlı tomografi çekilmiştim düşünün yani erken gebelik testim negatifti 1 gün sonra kan verdiğimde de negatif geleceğinden çok emindim ama meğer hamileymişim. Kısacası eğer belirli bir sorun yoksa iş kafada bitirmekte başka bir şey değil

Ay 3 ay bile olabilir var ya. Bi sıkıntı çıkarsa arıyoruz demişlerdi de biz yine de gittiğimizde sormuştuk. Allah hayırlısını versin inşallah güzel haberler alırsınız bi dahakine

Merhaba bende aranıza yeni katıldım pazartesi benimde aşılamam olacak 9 günde. 18 mm yumurta çok mu büyük ve nelere dikkat ettiniz aşılamadan önce ve sonra yardımcı olursanız çok sevineceğim
Yok canım gayet iyi zaten 17- 22 mm arasında çatlatma iğnesi yapılıyor. Açıkçası hiçbir şeye dikkat etmedim üç aşılamamda da çünkü aşılama da normal ilişki gibi bir nevi nasıl ki ilişkide dikkat ettiğim bir durum yoksa bunda da aynı şekilde sadece her ihtimale karşı folik asit iç aşılama sonrasında progestan verecektir doktorun onu kullan bir de beslenmene ve bol su içmeye dikkat et yeterli

Ay 3 ay bile olabilir var ya. Bi sıkıntı çıkarsa arıyoruz demişlerdi de biz yine de gittiğimizde sormuştuk. Allah hayırlısını versin inşallah güzel haberler alırsınız bi dahakine
İnşallah o kadar sürmez ya bize de öyle dedi ama sonuçlar e-Nabız a düşüyormuş sanırım oradan da takip edeceğim yine. Inşallah isteyen herkese güzel haberler almak nasip olur

Kesinlikle öyle bi deneyelim ya nasılsa olmaz diyenlerin hemen oluyor mesela kafa rahat çünkü. Ben hsg çektirmeden önce bir doktor bana umarım biri tıkalıdır da problem budur demişti çünkü çoğunluk sebepsiz infertilite oluyor kadında da erkekte de hiçbir sorun yok ama olmuyor yani buna tıp da birşey yapamıyor hani sorun olsa ondan kaynaklı dersin ama yok işte yok diye de sevinsek mi üzülsek mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…