Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Merhabalar kızlar. Aranıza yeni katıldım. Mesajlarınızın hepsini okudum üşenmeden insanın bu dönemde yalnız olmadığını hissetmesi güzel oluyor. Yarın aşılama günüm. İdrara sıkışıklığı özellikle sordum gerek yok diyor. Yapmam gereken bir Öneriniz var mı

Waww üst üste geliyor bazen maalesef ya. Çok haklısınız ama sıkmayın canınızı
STRES yapma yeter :)

Waww üst üste geliyor bazen maalesef ya. Çok haklısınız ama sıkmayın canınızı
oyle gülüm yapcak bisey yok ne yaparsam yapayim olmuyo artik bisey yapmiycam sanki bekarmisim gibi yasiyacam valla amaan napimki ugrasiyomda oluyomu sanki seni hayirli olsun asilaman insallah guzel sonuclanir cnm önerilerimiz ne olabilir benim tavsiyem stresden uzak dur kesinlikle birde agir kaldirma ani hareketlerdende kacin olurmu idrara sıkışık olmana gelirsem ben baya sıkışıktim yani oyle soylemislerdi zaten asilama oncesi bakiyolar ultrasyonla yeterlimi diye merak etme cok takilma herseye hamileymissin gibi yasa yani cnm hayirli olsun tekrardan

Labaquick markası varsa bile 7 gün önceden gösteriyormuş yorumlarda öyle görmüştüm trendyoldan almıştım duydunuz mu markayı erken gebelik testi yapayım bide bugun 13.günüm regle 3 gün var
Bende 13.gun erken gebelik testinde öğrendim belirgin silik çizgi ile

Çok Teşekkür ederim kızlar elimden geleni yapacam. inşallah hepimiz için en hayırlısı en güzel şekilde olur

Şaka gibi gebelik testini yapmaya gittin be o hariç hepsini yapmışlar . Turkıyenın özeti gibi olay. Sen adet oldun mu ?

Hey allahim yarabbim yaaa
Sen nasılsın simdi üzme kendini dediğin gibi anın tadını çıkarmaya bakmak lazım canım yoksa olsun diye çırpınırken bu günlerimizi kaçırıyoruz

Hey allahim yarabbim yaaa
Sen nasılsın simdi üzme kendini dediğin gibi anın tadını çıkarmaya bakmak lazım canım yoksa olsun diye çırpınırken bu günlerimizi kaçırıyoruz
aynen oyle cnmm hani cirpiniyomda noluyo olan bana oluyo kendim yiprandim iyicee amaaan millet 30 yasinda evleniyo bizler 24 yasimizda asilamalar tup bebekler deniyoz birakcam cikarmaya calisicam kafamdan esimde cok kizdi agladim dun hasta oldum diye bgn bana sinirlendi sehir disina cikti kendini uzuyon benide uzuyon diyoo sen bi duzel ben ozmn gelirim dedi kiz iyi git sende git dedim bnde

Bahçeci yi bi araştır istersen canım bizim elimizde hiç bir spnucuöız yok bahçeciye gitmemiz nerden balsan bir ayı bulur belki geçer sen kendine ne tahsiline baktırdım rahim filmi çektirdin mi peki
Fsh , Lh, estradiol, amh, proklatin, progestron, TSH , trioidler, gibi tahliller yaptırdım rahim filmide çekildi tahlillerimde güzel tüplerimde açık fakat esimde ileri hareket azliligi var canım ondan kaynaklı aşılama yaptırdım. Zaten ikinciye düsunmuyorum aşılama tüp bebek dusunuyorum
Bahçeci yi bi araştır istersen canım bizim elimizde hiç bir spnucuöız yok bahçeciye gitmemiz nerden balsan bir ayı bulur belki geçer sen kendine ne tahsiline baktırdım rahim filmi çektirdin mi peki

Ben de bunları yapayım benimde eşimde ileri hareket azlığı var. Ben daha hiç aşılama vs yapmadım uludağ üni. Hastanesi hakkındaki güzel şeyler yazmamışlar forumda

Kuzum bence de üzme bu kadar kendini olan sana olur evliligine olur daha çokta gençsin zaten

Yaşın daha çok genç ve eşinle çocuksuz bu yaşlar bir daha gelmeyecek. Çocuk zaten geldiğinde ömür boyu hayatında olacak. Ben 27 yaşımda evlendim şuan 30 oldum son 1 yıldır düşünüyorum. Çok güzel gezdik eğlendik. Zaten çocuk olunca bunları yapman öyle zor ki. Tadını çıkar o yüzden.Süreç şuan adet olduğun için daha kötü görünüyor çünkü duygusalsın. Bebeğin kısmetiyle seni bekliyor bir yerde merak etme :) hayat bir kere yaşanıyor unutma Waww

evet oyle saolun kizlar desteginiz icin ❤❤

Kız ara eşini düzeldim de inanki suan birbirinize iyi geleceksiniz ve akışa bırak kafanı dağıt farklı şeyler yapın eşinle gezin dolaşın oyunlar oynayın valla kendimizi yıpratıyoruz anca

Kız ara eşini düzeldim de inanki suan birbirinize iyi geleceksiniz ve akışa bırak kafanı dağıt farklı şeyler yapın eşinle gezin dolaşın oyunlar oynayın valla kendimizi yıpratıyoruz anca
Allah iyiligini versin kiz Eminee yine guldurdun benii sanki oda inancakya duzeldim dedigime gitti artik gelmez o bi kacgun oyunlarda oynardik kiiz valla eskiden simdi artik herseyden soguduk onunla mecburiyetten birlikte oluyom bazen biliyonmu bu bebek konusu hic heves birakmadi bizde

Elifim üzme kendini daha çok gençsin önünde uzun bir zaman var, belki de o yüzden olmuyorduk . Herseyı onu düşünüp yapıyorsun bebegı yanı. Bu dediğin olay bende de oldu ilk 1 senenin sonunda doktorun dediği günler dışında asla istemıyor bahaneler üretiyordum. Erkekleri çok kötü etkılıyor . Ben eşim farketmedi sanıyorum tabi öyle değilmiş . Sen artık sadece çocuk için istiyorsun felan demişti çok kötü olmuştum sonra düzelttim kendimi . Yapma kuzum . Toparlanman lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…