Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

hayir benim bakilmadi
Benim de bakilmadi salı günü catlatma iğnesi oldum perşembe 2ye doğru aşılama yapıldı fakat öncesinde yumurta ne durumda diye bakilmadi. Hatta asilamayi yaparken ultrasonda bana gösterdiler simdi yumurtayı görünce mi birakacaksiniz dedim hayır yumurta ile işimiz yok burda yumurtayı görmeyeceğiz dedi

asilamayi zaten bir şans gibi goruyorum bn yaa

Merhabalar kızlar
gonal-f 50 doz olacak şekilde kullandım
sağ yumurtalığım da 21 cm büyüme olmuş
aynı gün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım
sağ yumurtalık tüplerimde biraz sıkıntı var doktorum isterseniz bu ay aşılama yapmayalım kendiniz deneyin dedi bizde kabul ettik
ovitrellenin üstünden 11 gün geçti

yani özetle gonal-f + çatlatma iğnesi+ ilişki sonrası gebe kalan var mı?

Birde ben hap kullanmadan adet olamıyorum ovitrelle sonrası adet olabilir miyim?

catlatma ignesinin etkisi gecmistir diye dusunuyorum istersen erken gebelik testi yapabilirsiniz

catlatma ignesinin etkisi gecmistir diye dusunuyorum istersen erken gebelik testi yapabilirsiniz
perşembeye kadar bekleyeyim demiştim test için
kan testi için de doktorum haftaya pazartesi ver demişti
acaba ovitrelle sonrası adet olabilir miyim hap kullanmadan

perşembeye kadar bekleyeyim demiştim test için
kan testi için de doktorum haftaya pazartesi ver demişti
acaba ovitrelle sonrası adet olabilir miyim hap kullanmadan
inan bu konuda hic bilgim yok cnm istersn bu konuda bir baslik ac bilen arkadaslar yardimci olur yada hic doktoruna sormadinmi bunu

inan bu konuda hic bilgim yok cnm istersn bu konuda bir baslik ac bilen arkadaslar yardimci olur yada hic doktoruna sormadinmi bunu
doktorum da olursun dedi de o yüzden bekliyorum henüz ortada birşey yok tek duam inşallah bebiş tutmuştur perşembe günü erken gebelik testi yapayım dedim sonrasında yine adet olmazsam pazartesi kan vereceğim

doktorum da olursun dedi de o yüzden bekliyorum henüz ortada birşey yok tek duam inşallah bebiş tutmuştur perşembe günü erken gebelik testi yapayım dedim sonrasında yine adet olmazsam pazartesi kan vereceğim
insallah hamile kalirsin cnm guzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…