Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Adenomiyozis olduğunu nasıl anladılar tatlım

yaa oylemii ilk kez duydum tedavisi varmi peki
Malesef yok. Çikolata kistini duymuşsunuzdur. Aynısı. Sadece olduğu yer farklı. Çikolata kisti yumurtalıklarda vs oluşurken adenomiyozis rahmın kas tabakasında duvarında gelişiyor. 3 cm benımki. Ve kesin tedavisi rahmin alınması. Tedavisinden kastım her regl olduğumda korkunç ağrıları çekiyorum 5 gün boyunca sabah akşam öğle gece 3 hergun hastanedeyım. Serumlar iğneler … sayısız..
tek çaresi gebe kalmak :) gebe kalınca regl olmadığın için hastalık da gerılıyor.

Ay hadi inşallah hayırlısıyla olur canım benim
Tecrübeli doktorlar ultrasonla anlıyorlar kuzum. Gittiği tüm doktorlar miyom diyorlardı. En son gittiğim teşhisini koydu ilk muayenede
Himmm anladım canım sağol bilgilendirme için farklı kavramlar duyunca merak ederim ben

Evet bilmek iyidir . En azından çevrenizde felan duyarsanız aşırı ağrılı regl olayını bunu söyleyebilirsiniz . Her doktor anlamıyor çünkü

Evet bilmek iyidir . En azından çevrenizde felan duyarsanız aşırı ağrılı regl olayını bunu söyleyebilirsiniz . Her doktor anlamıyor çünkü
Doğru söylüyorsun canım ben de bazı adet dönemlerimde ağrılı geçiriyordum da çok ağrıyor zannediyordum ama sen ilaç serum falan deyince dedim bi üst boyut ağrı varmış

Doğru söylüyorsun canım ben de bazı adet dönemlerimde ağrılı geçiriyordum da çok ağrıyor zannediyordum ama sen ilaç serum falan deyince dedim bi üst boyut ağrı varmış
Evet çok şiddetli hastanelik yapıyor her regl zamanı. Normal bir regl ağrısı değil . Ameliyatıyla temizliyorlar bazen rahmi almadan ama oda çocuk sahıbı olmak isteyen kadınlar için riskli rahım zarar görebilir diye tercih edilmiyor.

Bir minik el ayak için her ay o çileyi çekiyorum . Doğunca ona annen ne ağrılar çekti sana sahip olmak için bir bilsen diyecegım

Ayyy inşallah nasip olur yaa gerçekten tüm kalbimle dua ediyorum hepimize

Aşilama için beklemelimiyim çünkü amh benim 1.35 klomenle 4 tanesi gelişiyor 2 aydır düzenli kullanıyorum doktor bu ay rahim filmi rahim filminden sonra aşilama diyor
4 ü de 16-17 boyutuna geliyor mu yani klomenle çok iyi 4 tane benim iğneyle bile 1 tanesi gelişiyordu amh 3.39 hiç 2 tanesi tam istenilen boyuta gelmedi hep 1 taneydi. Ne kadar süredir deniyorsunuz hem tedavi öncesi hem tedavi sonrası ne kadar oldu süre olarak. Bu arada doğal yolla hamile kaldıysanız yani tüp bebk harici tüpünüzden biri garanti sağlam demektir ama diğer tüpün durumuna da bakmak lazım ya da rahimde başka bi durum var mı varsa belki o da görünebilir

cikolata kisti bende de vardi cnm dogum kontrol ilaci vermisti doktorum onun icin gecti yok suan

Kızlar bana yardımcı olursanız sevinirim. 6 Ağustosta aşılama oldum. Aşılamanın 10. Günü doktor kanda progestan ve betahcg baktı. Gebelik yok tutmamış dedi. Regl olmayınca bugün normal kaset testlerden yaptım negatif. Progestan kullanmıyorum. Regl ne zaman olurum?

merak etme cnm bir kac gun icinde baslar yarin veya cuma gunu baslar buyuk ihtimal ilk asilamanmiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…