Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

L Lemansq cnm bak rabia adet olcam diyo lekenlenmesi baslamis onunde erken oldu buyuk ihtimal dedimya asilama sonradk genelde adet gunumuz bekledigimiz tarihten erken basliyo
Evet kuzum öyleymiş sanıyorum çünkü benim adetim 29 temmuzda başlamıştı bugün daha 21. Gün bu kadar hiç bir zaman olmadım muhtemelen tedavi ve ilaçlardan ötürü olan bişey

Bende anlamadım canım normal adetime çok var aslında ama sanırım çatlamadan sonraki 14. Gün bugün o yüzden başlıyor diye düşünüyorum
evet az once leman da sordu da onada ayni seyi soyledim asilama olunca erken basliyo cnm 14.gun en fazla 15 . gun basliyo o ayri konuda bn cok uzulduum yaaa

Canım bu nasil oldu bi anlatır mısın catlatma iğnesi vurunduktan sonra yumurtan catlamamjs büyümüş yani öyle mi doktor muayene edince mi anladı bunu
Evet canım iğneyi olduktan tam bir hafta geçti gittim yumurtalar fazla büyümüş dedi şimdiye kadar zaten catlamaliydi adet olmaya 1hafta kaldı. 3 tane yumurtam vardı neredeyse toplami elma kadar olmuşlar dedi.

Evet canım iğneyi olduktan tam bir hafta geçti gittim yumurtalar fazla büyümüş dedi şimdiye kadar zaten catlamaliydi adet olmaya 1hafta kaldı. 3 tane yumurtam vardı neredeyse toplami elma kadar olmuşlar dedi.
Abooo kız iğneden sonra asilama yapmadı o zaman catlatma iğnesi vurup size bıraktı
İğneden 8 9 gün sonra falandı ben de baya bi ağrı yaşadım ama bilemedim şimdi bi şeyim yok
Igneden 2 gun sonra asilama oldum 12 gundur de muayeneye falan gitmedim
Bende kan verdim bugun maalesef negatif kızlar
Sen de mi aliyana ay önce Rabia96 Şimdi sen

Progestana devam ediyor muydun canım
Evet canım devam ediyordum daha doktorum dönüş yapmadı bilmiyorum ne olacak kendimi en başından hazırladım ama yine de çok üzgünüm
Geçmiş olsun canım inşallah bir daha ki ay kısmet olur
Teşekkür ederim canım sanırım 1-2 ay ara vereceğim çok fazla ilaç kullandım
Bende kan verdim bugun maalesef negatif kızlar
Geçmiş olsun canım çok üzgünüm

Haklısın canım tabiki insanız sonuçta ama kendine dikkat et üzül ama yıpranma

Ben 3 yıl önce aşılama yapmıştım olmamıştı bir sonraki ay kendiliğinden olmuştu. İlaçların etkisi kendiliğinden devam ediyordu çünkü. Üzme kendini bu yüzden sadece kafana takmaya çalış. Herşey kısmet

Doktorların aldıkları işlem ücreti hepsinin farklı olıyor canım ben iğneli aşılama oldum 450 lik 1 kutu gonal f kullandım bir doktorda 16 bine mal oldu bi doktorda 13 bine
Aşilama için beklemelimiyim çünkü amh benim 1.35 klomenle 4 tanesi gelişiyor 2 aydır düzenli kullanıyorum doktor bu ay rahim filmi rahim filminden sonra aşilama diyor

Eşinizde mi sorun var sizde mi
Morfoloji değeri 3 Türk doktor cipro verdi düzeldi mi ona tekrar bakmamiz lazım ona baktırmadan hemen aşilama düşündürüyor beni bide ben kürtaj oldum kalp atişi olmadiği için tüplerim kapalı olsaydı kalamazdım herhalde aklımda bi soru soru işareti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…