Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

bu sefer yapcakmisin peki test
Doktor 22sinde çağırdı ama 21inde gitmeyi düşünüyorum ondan önce de normalde yapmayim diyorum ama muhtemelen durmam ben o hafta 18i pazartesiden başlarım gibi test yapmaya çarşamba da doktora giderim kabul ederlerse bir gün erken

anladim cnmm bn 15 gun boyunca yaticam kalkmiyorum hic is de yapiyorum yani testi istesemde yapamam gidip alamam yani

Benim de öyle geçiyor suanlik günlerim sadece yemek yapıp bulaşık yıkıyorum temizliği falan eşim hallediyor testi de ona aldiririm alisti zaten artik
anladim cnmm bn 15 gun boyunca yaticam kalkmiyorum hic is de yapiyorum yani testi istesemde yapamam gidip alamam yani

ben 14.gün evde test yapacağım doktora gitmeden önce ben ilçedeyim doktorun ilde. O yüzden önce evde eğer pozıtıf çıkarsa öyle gider kan testi veririm
Ah be pozıtıfı görelim artık nolurrr

4.günden merhabalar sadece yürürken kaşık ağrısı hissediyorum göğüs hassasiyeti devam ediyor. Ve belimde ağrıyor bu sabah . Bende durumlar böyle

bnde 4.gundeyim hic bisey yok acaba bn surekli yattigim icinmi hic bisey hissetmiyorumki

4.günden merhabalar sadece yürürken kaşık ağrısı hissediyorum göğüs hassasiyeti devam ediyor. Ve belimde ağrıyor bu sabah . Bende durumlar böyle
gogus hasasiyeti derken nasil yani cnm agri sizi gibi biseymi oluyo dokununca falanmi aciyo noluyo

Catlatma iğnesi ovitrelle 6 aşılama 4. Günden merhabaaa hafif düzeyde karın ağrısı ve bel sırt ağrısı hissediyorum. Göğsümde bir his yok. Alt karında dolgunluk şişkinlik hissediyorum. Progestan fitil aldığımda sızı şeklinde ağrı hissediyorum

Bende 4. Gündeyim hiç bir belirti yok

bnde 4.gundeyim hic bisey yok acaba bn surekli yattigim icinmi hic bisey hissetmiyorumki
Catlatma iğnesi ovitrelle 6 aşılama 4. Günden merhabaaa hafif düzeyde karın ağrısı ve bel sırt ağrısı hissediyorum. Göğsümde bir his yok. Alt karında dolgunluk şişkinlik hissediyorum. Progestan fitil aldığımda sızı şeklinde ağrı hissediyorum

bnde bisey yok Allah Allahhh

merhaba aşılama günüyle beraber 4. günüm, karnım davul gibi şiş gaz sancısı gibi sancım var,birde size bir şey sormak istiyorum progestan fitil kullanıyorum hep iş çamaşırıma geliyor acaba işe yaramaz mı.

benimde oyle oluyo cnm sorun olmaz eridigi icin akinti gibi oluyo fitili aldigin zmn yarim saat kalkma uzan

Ben de ayni durumu yaşıyorum
Gaz da oluyor sanırım o şişkinlik yapıyor
Progestan şişkinlik ve gaz yapıyor diye okumustum

Ya kızlar bi sey sorcam size aşılamanız yapılmadan önce aynı gün yumurtanıza bakıldı mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…