Bu adamdan bıktım :(

Yüz yüze konuşulmuyor ki bu adamla. Ben onu da zamanında denedim. Ben iletişimimi tamamen kestim yan yanayken geldiğimizde bile çok minimal merhaba merhaba bu kadar. Yüksek ihtimalle bu zoruna gidiyor evet farkındayım ama polemiğe girmek yada bir tartışmaya girmek dahi istemiyorum. O gün mevzuniyet gününde birkaç kez konuşmak istediğini anladığım an kafamı çevirdim evet çünkü biliyorum ki ağzından yine saçma sapan birşey çıkıcak. İnanın tahammülüm kalmadı benim bu insana gerçekten mecburiyetten muhattap oluyorum

Oh be jameya , ben rahatladım resmen, kaç gündür elim gitmiyor yazmaya ama sen biraz sakinlşsen o adam yola gelecek zaten...Bak tek bir ılımlı mesaj işe yaramış, çocuk için en doğrusu böyle devam etmeniz. Lütfen hep böyle sakın kal...

Bundan donra hiçbir şekilde tartışmaya girmeyi düşünmüyorum zaten. Ne derse desin kışkırtılmicam. Yeter ki kızım mutlu olsun ve hem benimle hem babasıyla düzgün bir ilişkisi olsun

Jameya babasını degıl kızınızı tembıhlemelısınız ta gitmeden evvel.
Aradıgımda acılacak.
Bu kuralı bılmelıydı

6 yasında cocuk
Babasına gıttı zaten aman nıye arayayım demıceksın
Tabi ki arayacaksın

Jameya babasını degıl kızınızı tembıhlemelısınız ta gitmeden evvel.
Aradıgımda acılacak.
Bu kuralı bılmelıydı
Canım ona her konuştuğumda söylüyorum ama unutuyor çocuk tembihledim zaten hergün ara diye. Daha 6 yaşında unutması çok normal. Neyseki çözüldü konu artık.

Canım ona her konuştuğumda söylüyorum ama unutuyor çocuk tembihledim zaten hergün ara diye. Daha 6 yaşında unutması çok normal. Neyseki çözüldü konu artık.
Yanlıs anlama beni
Ben bıraz endıselenıyorum cocuk konusunda.boyle ulasamasam delirirdim hastalanırım fılan kesın
Oyle babanlaysan da ac kımleysen de ac.
Elimden gelse kamera yerleştircem cocuga

Yanlıs anlama beni
Ben bıraz endıselenıyorum cocuk konusunda.boyle ulasamasam delirirdim hastalanırım fılan kesın
Oyle babanlaysan da ac kımleysen de ac.
Elimden gelse kamera yerleştircem cocuga
Ya bende pinoirikliyim ulaşamayınca kafayı yiyorum ama her konuştuğumda keyfi yerindeydi sorun yok demek ki. Ama bir daha ki sefere koluna saat takıcam öyle göndericem

İnsan gibi derken? Burdakiler ne hayvanmı?
Ona karşıda üslup böyleyse iletişim kurmak istememesi gayet normal geldi.
Yorum yaparken keşke saçmalama seviyesine gelmesek...kadının demek istediğini gayette anladınız, neden başka yöne çekiyorsunuz? Anlamadiysaniz durum daha vahim zaten.

Yorum yaparken keşke saçmalama seviyesine gelmesek...kadının demek istediğini gayette anladınız, neden başka yöne çekiyorsunuz? Anlamadiysaniz durum daha vahim zaten.
Ay boşverin ben artık böyle yorumlara cevap vermeyi düşünmüyorum. Belli ki canı sıkılıyo evde

Ay boşverin ben artık böyle yorumlara cevap vermeyi düşünmüyorum. Belli ki canı sıkılıyo evde
Ben sinirleniyorum gördükçe, yazmadan geçemiyorum. Bazı yorumlar beni benden aldı, can sıkıntısı falan değil bu, içimdekini yazarsam kesin banlanirim

Konularınızı az çok biliyorum ama siz bence adamla muhatap olmaya yer arıyorsunuz. Ben de 2 çocupum var boşandım. Hiç muhatap olmuyorum hem de hiç. Kızınız kocaman olmuş isterse arar zaten sizi. Hem zorla yolladınız illa alsın diye hem de zırt pırt arıyorsunuz. Güvenmiyorsanız yollamayın. Ki ben bunj yapıyorum. Mecburen gittiklerinde de aramıyorum. Adamın poposunu siz kaldırıyorsunuz

valla kusura bakmayın ya ben aramadan duramıyorum. sizin çocuklarınızla aranızda ki bağı bilemem ama ben bu kadar mesafeli değilim kızımla. zorla göndermek? babasına zorla mı göndermişim nerden çıkardınız onu? bir çocuğu babasına gönderirken zorla mı gönderiyoruz yani? babasını görsün güzel vakit geçirsin diye gönderiyorum. ne zorundan bahsediyorsunuz? senede 1 defa gönderiyorum babasına ona da laf ediyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…