Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

bugün şampuanı aldım canım kampanya yokmuş iki tane aldım şimdilik bugün yıkadım saçım çok zor açıldı elseve saç bakım spreyi vardı ondan sıktım biraz ancak açtım

Bu arada ben aldım Nude'larımı acaba şehre göre mi kampanya var...Watsons'da hakikatten 3 al 2 öde kampanyası vardı...Bu arada on saç spreyleri de yasak tatlım, fönü bozuyor...

Kargoyla gönderirim yahu, dert ettiğin şeye bak...3 al 2 öde kampanyası bitmezse pazartesiye kadar alırım sana, saç tipini tarif et bakayım

ne kullanabilirim canım ?

canımsınnn yaaa finallerin var senin 10 dakikan bile önemli vaktini almak istemiyorum alabilceğim siteyide söylesen olurdu.saç tipim ince telli ve kuru.şuan ince telli saçlar için olanını kullanıyorum ama çokta iyi gelmedi bana bu kez kuru ve boyalı saçlar için olanını almayı düşünüyorum çünkü saçlarım 4-5 kez açma ve boyama işlemi gördüğü için fena halde yandı.zaten annemin saç tipinede o şampuan uyduğu için onu alıyım diorum.malum annemede yapıcaz keratin bakımı pek heveslendi oda

ne kullanabilirim canım ?

Gliserinli tarifi uygula canım, içine istediğin esansı katarsın yine mis gibi kokar, tamamen doğal olduğu ve katkı maddesi olmadığı içinde hem besleyici hem fönü bozmuyor...

Nude'u internetten alan kızlar söylerler tatlım ben mağazadan aldığım için bilemiyorum.Kuru ve boyalı saçlar için olanını kullanıyorum ben gerçektende iyi...

ozaman netten alan arkadaşlara sesleniyorum.bana yardım edebilirmisiniiiiiiiiiiiiiiiiiz

bende bu ay bir gaflete düştüm gittim bioblas aldım hiiiiiççç memnun kalmadım iğrenç bir şampuan semsert oldu saçlarım kokusu da çok kötü :)) yrn ilk iş nude alcam

bende bu ay bir gaflete düştüm gittim bioblas aldım hiiiiiççç memnun kalmadım iğrenç bir şampuan semsert oldu saçlarım kokusu da çok kötü :)) yrn ilk iş nude alcam

Canım, bioblas zaten brezilya fönüne uygun değil, Nude ile saçlar harika oluyor çok memnun kalacaksın...

Bu arada bende iki tane aldım kılıçbalığı gibi malum birşey tutulunca fiyatlar tavan yapıyor...

balıkcık içerik yazıyorum

coco glucoside, cocamidopropyl betaine, citric asid,acrylates/C10-30 alkyl acrylatecrosspolymer, sodium chloride, clyceryl oleate, p-anisic acid, sodium hydroxide, phenoxyethanol, sodium benzoate, parfum bu sodıum lar zararlımıki kullanılabilirmi bu

Ben 14.55'e aldım kızlar netten... 6 lirada kargosu...
Yine 20 ye geliyor çok pahalı...

Bu arada bende iki tane aldım kılıçbalığı gibi malum birşey tutulunca fiyatlar tavan yapıyor...

Vallahi iyi ettin, watsonslarda kampanya devam ediyormuş ama ürün kalmamış, standlarında sadece krem vardı çok sinir...Gelir mi dedim ancak kampanya bittikten sonra gelir dedi...Bende gratisten aldım tabii kampanya yok

Olmaz canım, tam da istemediğimiz sodyumlar bunlar...

ay canım bana hangi siteden aldığını yazarmısın yaa kaç gündür burdan soruyorum herkese kimsecikler duymadı sesimi.ben bi yerden buldum aldım ama 15 liralık şampuan bana 26 ya geldi.

Evet bu şampuanı zamanında bulduk ama fiyat olarak yüksek geldi bize o yüzden kimse ilgilenmedi Anne bebek bölümündede paylaş tatlım verdiğin linki, anneler kaçırmasın...Teşekkürler bilgi için, bende içeriğine bakıp ilk sayfaya ekleyeceğim bu şampuanı...

ay canım bana hangi siteden aldığını yazarmısın yaa kaç gündür burdan soruyorum herkese kimsecikler duymadı sesimi.ben bi yerden buldum aldım ama 15 liralık şampuan bana 26 ya geldi.

Tatlım özel mesaj hakkım yok malesef... açık yazarsam kılıçbalığı kızmasın:44: kozmetikvar'dan aldım tatlım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…