Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Kılıçbalığı canım elimde bir saç kremi var ama uygun olıup olmadığını bilmiyorum:26: içeriğini yazıyorum bakabilecek misin acaba? şimdiden çok teşekkürkler tatlım..
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, amodimethicone, trideceth-6, parfum, glicerin, hydrolized pearl, xanthan gum,bulyrospermum parkii butter extract, propylene glycol, PEG 40hydrogenated castor oil, citric acid, methylparaben.

Kılıçbalığı canım elimde bir saç kremi var ama uygun olıup olmadığını bilmiyorum:26: içeriğini yazıyorum bakabilecek misin acaba? şimdiden çok teşekkürkler tatlım..
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, amodimethicone, trideceth-6, parfum, glicerin, hydrolized pearl, xanthan gum,bulyrospermum parkii butter extract, propylene glycol, PEG 40hydrogenated castor oil, citric acid, methylparaben.

Uygun tatlım...

arkadaşlar maxi şampuanını kullanan oldu mu.bana kuaför onu verdi ve sanırım onu kullanacam.

Kulanabilirsin, testerlarını denedim, azıcık kullanılıyor ama saçı ipek gibi yapıyor...Kaça aldın ayıptır sorması?

bide maxi saç maskesi vermek istedi.fiyatının 60 lira olduğunu söyledi.pahallı olduğu için almadım.ne dersin kılıçbalığı maskeye gerek var mı?

canım kuaförden 30 liraya aldım.

Çok iyi fiyata almışsın 500 ml mi?

bide maxi saç maskesi vermek istedi.fiyatının 60 lira olduğunu söyledi.pahallı olduğu için almadım.ne dersin kılıçbalığı maskeye gerek var mı?
Maskeye ille gerek yok ama ihtiyaç duyuyorsan Elseve sarı kutu kırılma karşıtı bakım kullanabilirsin, ben başarılı buldum...

Maskeye ille gerek yok ama ihtiyaç duyuyorsan Elseve sarı kutu kırılma karşıtı bakım kullanabilirsin, ben başarılı buldum...

Tatlım bu brezilya fönünü bozuyo mu??

bu şampuanları illa brezilya fönü yaptırdıktan sonra mı kullanılması gerekıyor yanı yaptırmadıgımız halde kullansak ne olur:78:

Tatlım bu brezilya fönünü bozuyo mu??

canım ben kullanmadım emin değilim ama bozsaydı kılıçbalığı bu başlıkta paylaşmazdı bence.
bayadır görünmüyor kılıçbalığı o yüzden yazayım dedim =)

peki saçlarım boyalı normal şampuanlar kullanınca düğüm düğüm oluyor... bunlarda oyle bı durum soz konusu olmaz demı? tabıkı her zaman kı gıbı saç kremim maskem olacakk...

peki saçlarım boyalı normal şampuanlar kullanınca düğüm düğüm oluyor... bunlarda oyle bı durum soz konusu olmaz demı? tabıkı her zaman kı gıbı saç kremim maskem olacakk...

saç tipine uygun bir şampuan kullanırsan olmaz diye düşünüyorum. mesela live clean bazı arkadaşlarda yağlandırma problemi yapmıştı bende yapmadı. nude kullanmaya başladığımda ilk başlarda çok saçımı döktü, ama kimse böyle bişey yazmadı buraya benden başka.. o yüzden düğüm yapar/yapmaz demem doğru olmaz.

Son düzenleme:
yağlanma yapıyor derken kastınız diplerden yağlı yağlı mı duruyor yoksa hani kısa sürede mi yağlanma yapıyor anlamadım...

X