Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

bu şampuanları illa brezilya fönü yaptırdıktan sonra mı kullanılması gerekıyor yanı yaptırmadıgımız halde kullansak ne olur:78:

Süper olur:KK1::KK1::KK1:

Maskeye ille gerek yok ama ihtiyaç duyuyorsan Elseve sarı kutu kırılma karşıtı bakım kullanabilirsin, ben başarılı buldum...

Tatlım bu brezilya fönünü bozuyo mu??

Tabii ki bozmuyor :)

yağlanma yapıyor derken kastınız diplerden yağlı yağlı mı duruyor yoksa hani kısa sürede mi yağlanma yapıyor anlamadım...

Saçımı yıkadığımın hemen ertesi sabahı saçlarım yağlanmış oluyordu çünkü aşırı yumuşak bir şampuan, yeterince temizleidğini düşünmüyorum...

Bayanlar....

Nude şampuan bu mu? Yorumları okudum, çok olumlu. Bende alıcam :KK3:

$Pano02.jpg

arkadaşlar bende brezilya fönü yaptırmak istiyorum ama yazdıklarınızın çoğunu okuyamadım. bu yüzden ayrıca sorma gereği duydum. öğrendiğim kadarıyla brezilya fönü yapılan saçları 4 gün yıkamamak gerekiyormuş. benim saçım çok çabuk yağlanıyo her gün yıkamak zorunda kalıyorum bu durumda 4 gün boyunca yıkamazsam ne hale gelir bilemiyorum :44: beni en çok düşündüren konu bu. yağlı saçlarımı saklamak için neler yapabilrim???

kılıçbalığı şekerim, watsonda charles worthington diye bir şampuan var hiç baktınmı sence nasıl? Bugün 3 tl ye düşmüş normal fiyatı 19 du depo yapsammı acaba :) Brezilya fönünden sonra uygun olur mu?

kılıçbalığı şekerim, watsonda charles worthington diye bir şampuan var hiç baktınmı sence nasıl? Bugün 3 tl ye düşmüş normal fiyatı 19 du depo yapsammı acaba :) Brezilya fönünden sonra uygun olur mu?

Yarın bakarım canım ona göre söylerim eğer sülfat sodyum yoksa olabilir tabii ki...

Ne oldu kız?

Tamam canım teşekkürler, saç kremine bakarmısın sana zahmet :KK16:

Canım bizim buradaki watsonslara gelmemiş bu ürün...

arkadaşlar bende brezilya fönü yaptırmak istiyorum ama yazdıklarınızın çoğunu okuyamadım. bu yüzden ayrıca sorma gereği duydum. öğrendiğim kadarıyla brezilya fönü yapılan saçları 4 gün yıkamamak gerekiyormuş. benim saçım çok çabuk yağlanıyo her gün yıkamak zorunda kalıyorum bu durumda 4 gün boyunca yıkamazsam ne hale gelir bilemiyorum :44: beni en çok düşündüren konu bu. yağlı saçlarımı saklamak için neler yapabilrim???

Canım, 4 gün sonunda saçlar vıcık yağ oluyor, ya dişini sıkıp dayanacaksın yada baştan bu işe hiç girişmeyeceksin...Benim diğer konuya bak orada biz 3 gün bekletilenlerden kullanıyoruz veya şehirfırsatı sitelerinden uygun bir şey düşürebilirsin belki bir veya iki gün uygulama yapılanlardan...

ben neden oturup bütün sayfaları okuduysam brezilya fönsüz halimle :KK1:
kılıç ın yazdığı konulara zaafım var sanırım :KK60:

brezilya fönüne sempatim gittikçe artıyor sayenizde efendim
nude şampuanı da liseteye aldım aklımda bulunsun
kefir konusu hallolmadıysa ben de yardımcı olabilirim
saygılarımla :KK42:

Çook teşekkür ederim Efendim kefir teklifiniz için...Sen şimdilik onları mayalayıp kendin için biriktir lazım olacak:KK1::KK1::KK1:

bende brezilya fönu yaptirnlardanim ve cokda memnunum boyali ve yipranmis saca yaptirdim hic birsey olmad. sampuana gelince ben DALIN bebe sampuani kullanmaya basladim onun icerisinde tuz bulunmadigi icin önermislerdi

Forumda her 3 mesajdan biri bu fönden sonra kullanılan şampuanların niteliği ve markası olunca mecburen artık yeni bir başlık açma gereği duydum...Herkes brezilya fönünden sonra kullandığı sülfat veya sodyum içermeyen veya her ikisini birden içermeyen şampuan ve saç kremi markalarını, bakım ürünlerini bu başlık altından paylaşsın...

Ben başlıyorum...

Live Clean isminde Argan yağı içeren bir şampuan kullandım Sülfat, paraben ve petrolium içermiyor fiyatı 19.90 ve 350 ml Watsons ve Tekin Acar mağazalarında bulabilirsiniz...

Kişisel yorum: Memnun kaldım başarılı bir şampuan fakat o kadar yumuşak ki saçların çabuk yağlanmasına sebep oluyor...

Nude markasınında yine bu işleme uygun bir şampuan serisi bulunmakta.3 tip saç için 3 ayrı ürün hazırlanmış...Sülfat, paraben ve petrolium içermiyor 325 ml 14.75 Watsons ve Gratislerde mevcut...

Kişisel yorum: Tek kelime ile harika bir şampuan, kuru saçlar için olan nemlendirici seçeneğini aldım, saçlarımı nemlendirdiği halde yağlandırmadı...

Organix markasının brezilya keratininden sonra kullanılmak üzere ürettiği özel bir seri var, şu sıralar şiddetle tavsiye ediliyor, denemekte yarar var...

Enzo 500 ml Sülfatsız ve sodyumsuz Şampuan
Maxi 500 ml Sülfatsız ve sodyumsuz Şampuan seçenekleride mevcut...Fiyatları her ikisininde kuaför toptancısında 40 lira...Hem işlem öncesi hem işlem sonrasında kullanılabiliyor...

Kişisel yorum: Enzo testerini denedim, ufacık bir parça ile bile saçı temizleyebiliyor ve ipek gibi yapıyor...Bu şampuan hem işlem öncesinde hemde işlem sonrasında kullanılabiliyor fakat fiyatı bana pahalı geldi...Bana toptancıdan verilen fiyat bu, piyasada ortalama 60 lira gibi bir rakama satıldığı için muhtelif satış sitelerinde satılan ürünlerin kaçak veya doldurma ürün olduğu konusundan emin olun...Zira bu ürünler sadece kuaförlere satılıyor...

Maxi testerini henüz denemedim, deneyince onun hakkında da yorumumu yazarım lakin kokusu hoşuma gitmedi...

sevgili kılıçbalığı. dün uğurkan göztepe şubesinde berezilya fönü yaptırdım. beox marka kullandılar. bugün tektat gidip presleticem. orda bana şampuan ve krem satmak istediler bende var dedim. gittim watsonstan nude saç kremi ve şampuanı aldım. şampuanda %98 bitkisel dio kremde %96. daha evvel klorid zararlı demiştin. kremin içeriğinde Cetrimonium chloride bulunuyor. şimdi işkillendim birden bire. acaba fönüm bouzlur mu? kremi ve şamupanı kuaföre 75 tl ye satıyorlar, işlem sonrası bunu kullanmanız lazım illa falan filan dediler. ne yapsam acaba bilemedim. sana sormak istedim. fönüm bozulur mu sence? yoksa gidip iade edeyimmi nude kremi?

bide kremin üzerinde dea fosfat ve praben içermez dio. sülfat içermez demio. işkillenmenin doruklarındayım acilen cevap bekliorummmm:KK43:

sevgili kılıçbalığı. dün uğurkan göztepe şubesinde berezilya fönü yaptırdım. beox marka kullandılar. bugün tektat gidip presleticem. orda bana şampuan ve krem satmak istediler bende var dedim. gittim watsonstan nude saç kremi ve şampuanı aldım. şampuanda %98 bitkisel dio kremde %96. daha evvel klorid zararlı demiştin. kremin içeriğinde Cetrimonium chloride bulunuyor. şimdi işkillendim birden bire. acaba fönüm bouzlur mu? kremi ve şamupanı kuaföre 75 tl ye satıyorlar, işlem sonrası bunu kullanmanız lazım illa falan filan dediler. ne yapsam acaba bilemedim. sana sormak istedim. fönüm bozulur mu sence? yoksa gidip iade edeyimmi nude kremi?

bide kremin üzerinde dea fosfat ve praben içermez dio. sülfat içermez demio. işkillenmenin doruklarındayım acilen cevap bekliorummmm:KK43:

Canım eski mesajlarda belirtmiştim, saç ile dost olan sodyum türevleride vardır ki Cetrimonium chloride sodium chloridin uzaktan akrabasıdır araya epey kan karıştığı için direkt etkilemez:KK1::KK1::KK1: Sanıyorum brezilya fönü kullanan kızlar olarak hemen hemen herkes Nude kullanıyor zaten bırak brezilya fönünü, bu işlemi uygulamaya gerek duymayacak kadar sağlıklı saçlara sahip olduğumda bile bu şampuanı değiştirmeyeceğim...Saç kremlerinde SLS bulunmaz...

Son düzenleme:
X