Bozo hamile....

allah tamamına erdirsin sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah darısı bizlerin başına ama bu böyle olmaz bende hamileyim diye hikayeni yaz çok merak ediyorum hem bizlerede umut olursun

canım tebrik ediyorum rabim meleğini sana ve eşine bağışlasın inşallah yaaopuyorumnanaktan:lepi:

hayırlı olsun bozomm bizede dua et lütfeeeen..........
etmem mi herzaman herkes duamdaydı zaten
tebrikler canımm Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin sağlıcakla kucağına alıp büyütesin inşallahhhha.s.
aminnnn
allah tamamına erdirsin sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inşallah darısı bizlerin başına ama bu böyle olmaz bende hamileyim diye hikayeni yaz çok merak ediyorum hem bizlerede umut olursun
canım öyle fazla hikayem yok 8.ayımdı iltihabım vardı geçti kistim vardır en son geçtimi bilmiyorum...bu ay günleri saymadım yumurtlama günüm ne zaman diyede bakmadım...7 ay belirti aradım bu ay hiç aramadım çünkü hep adet olucam zannediyordum kızlara söylüyordum umudum yok regli olucam diyordum ki hala kendimi öyle hissediyorum regli olucakmışım gibi....böyle yani fazla bi hikayem yok
canım tebrik ediyorum rabim meleğini sana ve eşine bağışlasın inşallah yaaopuyorumnanaktan:lepi:

inşllh amin canım....sanada kolay doğum nasip etsin Allah

bozo benimde 8. ayım senle aynı zamanda başlamışız...

aynı şikayetler bende de var itihap gerçi geçti bu
kist hala devam ediyor..
bak Allahu teala ne guzel ayarlıyor herşeyi
seninde beklemediğin bir anda verdi meleğini...

allahım sağlıcakla kucağına almak nasip etsin canım benim...
çok sevindim...

bozocum seni buradanda tebrik edeyimm.... Şeniz Rabbim sağlıkla kucağına almayı nesib eder inşallah... :Saruboceq: hala gözlerim dolu dolu... :sinifsinif: ama sevinçtennnnnnn............. :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool::sm_cool:

bozoooommm cnm vaktım olamadı sabah konustuk ama burdan da tebrık etmek ıstedım hıcbı zaman ınancını kaybetmemıstın o kadar mutluyum kı ıcım kıpır kıpır ınsallah hersey yolunda gıder ve bır kızın olucak lılı soylemıstı dersın hamıle oldugumu ogrendıgım gun...Su an mısafırlıkteyız ama buldum bulusturdum tekrar tebrık etmek ıcın yazayım dedım cnm bnm :)))))

canım benim darısı başına tez zamanda inşllh ay bugün kimle konuşsam kız dedi:)

Rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip eder inşallah...
Allahım isteyen hiçbir kadının kucağını boş bırakmasın....

ALLAH tamamına erdirsin, sağlıkla kavuşmayı nasip etsin yavruna.

inanmiyorum cok cok sevindim
teyze oluyorum yasasin
canim tebrikler
gözün aydin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…