Bozo hamile....

tebrikler canımmm... =) Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip eder.. hayırlı evlat olur inş. öpüyorumopuyorumnanaktan

kızlar cok sevindim eskilerden birisi hamile sonunda.... Bozo cok tebrik ederim canım...

sanırım bir ben kaldım.... bir de ceylan...
kızlar bizlere de cok dua edin... artık umutlarım üzüyor beni 14 ay oldu...
insallah sıra bize de gelir. .

bozom cok sevindim tatlim.. kac gündür giremiyordum nete.. bugün sizin tppige bi göz atayim dedim.. mutlu haberi gördüm.. RAbbim saglikla kucagina almayida nasip etsin insallah.. zor günler seni bekliyor.. uzun bi maratona hazirla kendini.. sorunsuz bi hamilelik gecirirsin insallah canim..

ay cok güzel yaa ben dogurmadan sen hamis kaldin.. darisi CEylanima.. onun günü ne zaman?

tebrikler canımmm... =) Allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip eder.. hayırlı evlat olur inş. öpüyorumopuyorumnanaktan

canlarım çok teşekkür ederim bekliyen arkadaşların tez zamanda başına inşllhhh

amin insallah kucaklarımıza almak nasip olur hepimizin...
seneye onları konusuruz.. ( tabı bız once hamıle kalalım oyle)
tekrar tebrık ederim..

inan çok sevindim başlığı görünce biçoğu gibi bende yakından tanımam ama görürdüm hep çoookkkk mutlu oldum bozocum Allah tamamına erdirsinn

ayy nasıl geçti günler aylar ya....ne kadar toydum başlarda
hamdım piştim oldum tarzı yani sizlerin sayesinde>:)))

bozocum canım çook sevindim yaaa.:sm_cool:Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.silikte çıksa pozitiftir.bende 4 gün test yapmıştım ve hepsinde silik çıkmıştı.İnşallah darısı diğer arkadaşların başına

bozocum canım çook sevindim yaaa.:sm_cool:Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.silikte çıksa pozitiftir.bende 4 gün test yapmıştım ve hepsinde silik çıkmıştı.İnşallah darısı diğer arkadaşların başına
çok saol suzan cığım silik çıktı kan değerimde 67.4 çıktı tekrarlayın dediler testi....arkamdan bekliyorum kızları beni yanlız bırakmasınlar
bende çok sevindim hayırlı olsun

çok teşekkür ederim

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bozocum.tebrik ederim

çok teşekkür ederim

tülay gonca ceylan esengülüm esra rüzgar ravzanur lilyum yıldız funda gülde tıff karazeytin kadişim daha aklıma gelmeyen isimler hepinize çok teşekkür ederim herzaman yanımda olduğunuz için....en sıkıntılı anımda dertlerimi dinlediğiniz için hepinize çokk ama çokk teşekkür ederim
eger bizi yanliz birakk sana soracam benn hamisim diye bizden ayrilma bize destek ol emiii senağlama:1hug:

sizi hiç yanlız bırakırmıyım canım bekliyorum bak arkamdan gelin

X