Böyle şey olamaz

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba bayanlar....beni az cok tanıyorsunuz buraya baya konu açtım ve sizlerden yardım istedim şimdide ne yaşadığıma bakarmısınız:1no2:abimin bi sevgilisi vardı kendisinden 10 yaş büyük ve kız cok zengindi sırf onun parasını yemek için cıkıyordu farklı şehirdeler ve abim onu aldatıyordu.kızla az cok konuşmuşluğum var(bana hediye göndermişti nişanda teşekkür için aramıştım)ve kız birgün beni aradı ağlıyordu abim bana cok kötü davranıyor vs.öyle ağladıki dayanamadım.bende anlattım sonra aralarının düzelmesini sağladım.herşey iyiydi ve abim sonradan olanları duydu.ve beni öldürecekti 2 gündür neler çekiyorum bilseniz:nazar:evde kapılar kırıldı.artık o kıza yuhh diyorum.hakkımı helal etmiyorum.ve olan bana oldu 2 yıl sonra evlenecektim ama şimdi bu kızın yüzünden 2 ay sonra evlencem:nazar::nazar:nişanlıma babam al bunu git dedi sanki suçlu benmişim gibi:nazar:bana bişeyler söyleyin:çok üzgünüm:

offf ne yapmışın sen kuzu yaa
bırak kim ne yaparsa yapsın.. bu abin dahi olsa..
doğruyu söyledin dokuz köyden kovuldun.. malum son :1closedeyes:
neyse bundan sonrasına bakmalıyız..
nişanlına bari herşeyi anlat kendini akla da onun gözünde iyi bi yerin olsun yerimseniben

önceki konunu okumadım ama ben bunu bilir bunu sölerim hiçbir çiftin arasına girmeyeceksin iyilik için bile olsa...sonra onlar iyi hoş olurlar ama senden kötüsü olmaz...bu arada 2ay sonra evlensen ne olacak ki?nişanlını sevmiyo musun?babanın tavrını hiç anlamadım ne demek gelin bunu alın kızma ama baban da en az abin kadar garipmiş bence evlen de cık bu ortamdan.inş.nişanlın iyidir...basına kalkmaz bu acil evliliği.

kızlar nişanlım herşeyi biliyo ondan bişey saklamam ben...olayı en ince ayrıntısına kadar biliyo..nişanlımı cok seviyorum evlenmekten gurur duyarım onunla...ama kayınvalidemle 2 yıl beraber oturcam...çünkü nişanlım askere gidiyo.:nazar:

off canım valla cok zor bı durum yanı aslında sen dogrusunu yapmısın ama kızın ıspıyonlaması cok yanlıs olmus ya.bole bı durumda araya gırmemk lazım her nekadar yaptıgı hata buyuk olsada bırak kendılerı gorsun anlasın.onlar ıyı olunca sen kotu olmusun ama babanın sana destek cıkacagı yerde bole bı tavır sergılemesı cok sacma sankı aldatan sensın.neyse canım umarım nısanlınla mutlu olursun sıkma canını artık olanda olmus canım

cok kötüyüm kızlar ya:1no2:hayat bu kadar acımasızmıCADIARZUama kızın yaptığını yanına koymak istemiyorum ondan cok kötü intikam almam lazım:lepi:ve düşünebiliyomusunuz anlaşamadığımız kayınvalidemle 2 yıl oturmak zorunda kalacağım.:1no2:

nişanlıma babam al bunu git dedi
bı ınsanın babası kızı için boyle soyler mı ya hayretler içindeyim

herkes allahıyla bulsun. allahıyla ıstıfıl olsun de.

başka ne denir bilmiyorum

cok kızmış babam ona herşeyi neden anlatmışım diye beni suçlu gördü.ve kıza acıdım suan ben acınacak durumdayım:nazar:

Canım kusura bakma ama baban yeterince büyümemiş , aklı bazı şeylere ermiyor herhalde...
Eğer baban aklı başında , mantıklı bir adam olsaydı böyle bir durumda seni itmek yerine
alır oğlunu karşısına yatığı yanlışları anlatır ona doru yolu gösterirdi...
Ne kadar ayıp bir şey senden bu kadarmı bıkmışlar.. onları bukadar bıktırıck ne yapmış olabilirsin...
ayrıca madem huzursuz olucaksın sakın ama sakın belirlediğin tarihren önce evlenme...
Zira kayınvalidenle anlaşamıyorsan baba evinde olduğundan çok ızdırap çekersin...
birde naçizane tavsiyem kendi ailenle olan herşeyi nişanlına ve ailesine aks ettirme..
dünya hali bu insanoğlu beşer şaşar güzelim yarın bir gün nişanlını aileden biri olarak gördüğün için anlattıkların alehine dönebilir..
her ne olursa olsun yaşanan ne ise evin içinde kalmalı baba evindede kendi evindede
ve iyi niyetlede olsa asla ikili ilişkilere karışma...

allah yardımcın olsun canım ama insan evladınada bacısınada bunu yapmaz yarın eşin başına kakmasa kaynanan kakacaktır iyi olsaydın 2 ayda baban vermezdi diye bide onunla oturmak annenden hiç bahsetmemişsin o hiç olmazsa tutmuyormu yani evlenmende çözüm değilki abin tohumluk mu kusura bakma ama ikinizde evlatsınız ki sen kadınsın daha önemlisin ama evliliğşide iyi düşün deri allah yaptıklarından pişman etmesin isabetli kararlar verdirsin

Canım, öncelikle durumuna çok üzüldüm. Asker yolu beklemek evliyken daha da zor olur, hele de kaynana yanındaysan ve kendi baban alın bunu götürün diye seni ellerine vermişse...
Allah kolaylık versin.
Ama anlamadığım şu var, baban abine oğlum sırf parasını yremek için bir kızla çıkılırmı? bu ne ahlaksızlık diyeceğine neden seni dışladı anlamadım. Seninle bir erkek sırfparaqn için gönül eğlendirse hoşuna gidermiydi acaba çok merak ediyorum.....
Abin sevgilisiyle arasını açtığın için sana kızmış olabilir, ama baban niye seni başından atmaya çalışıyor hiç anlamadım....

off be canım sen neden aralarına giriyorsun ki
babanada cok sasırdım cok büyük bir suc değilki bu
insan kızına bunu nasıl der :kızgın:

Suraya bak iylik yapiyorsun sonunda sen kötü oluyorsun iste...:1closedeyes:

Keske hic karismasaymisin güzelim o kizda memnundu herhalde halindenki abinin yaptiklarini sineye cekiyor..benneyaptımki

Babanla abinin korkusu zengin ördegi kaptirmamak büyük ihtimalle, kiz cok zengin ve abinden 10 yas büyük muhtemelen ellerinden kacirmak istemiyorlar, ne biliyim bana öyle geldi sende nerdeyse aralarinin kötü olmasina sebeb olacaktin ya senden biran evvel kurtulmak istiyorlar galiba...:nazar:

Üzme kendini canim herseyde bir hayir vardir, 2 sene sonra degilde 2 ay sonra evlenmendede bir hayir vardir muhakkak...:teselli:

yazdıklarnız cok doğru bayanlar ..evet bunlar benim canımı cok acıtıyor...dün evde kıyametler koptu nişanlım olmasaydı dayak yemiştim:1no2:saolsun o bana arka cıktı ve korudu.o olmasaydı napardım.artık beni evden kovdular bilsemki kaynana evinde daha cok ızdırap çekicem yinede evlencem artık gurur falan kalmadı bende hepsinden nefret ediyorum:kızgın:

hiçkimsem yok benim:1no2:annem dahi onlardan yana evvelden beri vardır bu abim el bebek gül bebektir:nazar:ben onu kıskanmıyorum sakın aklınıza böyle bişey gelmesin çünkü abim öyle dedi.sen beni kıskanıyosun bana hediyeler paralar geliyo senin yok diye kıskanıyosun dedi:nazar:senağlama

Bu kadar söylenmemesi gereken ne söylemiş olabilirsinki,
Ama konu herne olursa olsun babanın da seni gözden çıkarması çok yanlış.

enteresan bir aile:nazar::nazar:
her ferdi enteresan....:kahve::kahve::kahve:

canım öncelikle yaşanılanlara çok üzüldüm...
1- sen iyilik yapmışsın ama arada kalıp kötü duruma düşen sen olmuşsun..
2-abın ve baban çok hatalılar ve senı oyle küçük düşürmüşlerki allah sana sabır versın..
3-o kız da eminim çok pişman olacaktır.
4-bırak onları ne hallerı varsa görsun..
5- ınan evlı olupta kocanın askerde olması çok zor bır durum..allah sabır versın sıze..
6-herseyde hayır vardır de... allaha sıgın..
7-benı en çok hayrete düşüren şey.. babanın telefon açıp artık alın şu kızı demesı..
8-bır baba nasıl böyle bir şey söyler ya...
9-karşı taraf kocan ve ailesi olsada sonuçta el..... yarın bırgun bır şey olur babanın lafını başına kalkar...bunun örneklerı çok fazla... ve sen çok uzulrsun.. çünkü insanlar çiğ süt emmişleridr. her lafı söylerler...

X