Boyle seviyesizlik ilk defa yasiyorum😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her ailede karı koca arasında böyle ufak tefek gerilimler oluyor. Büyüklerin araya girmemeleri gerekiyordu. Bana siz haklı geldiniz

Nornalde yapılması gereken hepsini kapi disari etmek ama siz hamilesiniz, dogum yakın. Esinizin ailesinin evden gitmesi lazim

bilemiyorum bazı erkekler pasif oluyor hiçbir şey demiyorlar
belki de iş yapmakta sorunu yok ama pasif biri de olabilir vs
ki zaten mantıken evde çocukta ikisinin olduğu için sorunu olmamalı.
ama işte o ne kadar annesi ise adamda babası , insan gibi davran lafi hic bir açıdan doğru değil.

ama öte yandan ben konu sahibinin eşinin biraz çift taraflı oynadığını düşünüyorum annesine vs şikayet beyan etmiş olabilir öncesinde
onun üzerine bu insan gibi davran olayı olaunca olaylar buraya gelmiş

Evinizde kaldıkları için acaba eziklik mi haissetiler kendilerince. Normal değil davranışları. Ben yüzlerine bakmak bir yana birde aynı evde yapamazdım açıkcası

Konu sahibinin soyledigi kelimelerden cok daha otesinden yakinmislar. Yemek, is buyurmak, cocugun altinin degistirilmesi. Bende adamin yaptığı islerden memnun olmadığını düşünüyorum. Konusmus olabilir, of puf ederek is yapiyor olanilir

Ayrıca "İnsan gibi davran " derken az bile demişsiniz, ben olsam çüşşş derim brüssss derim hösst derim. O çocuğa bas bas bağıran adamın ağzını bıçak açmıyor şimdi, gelip dayılansa ya ortalıkta, yeni gelinle kavgaya tutuşmuş küçük görümce gibi kaçmış odasına.

Öncelikle çocuğum yok, hani annelik duygusuyla gereksiz korumacı davranıyor filan diyen olursa. 2.5 yaşında çocuğa ara sıra bağırmak normal karşılanabilirse koskoca yetişkin adama insan gibi davran demek neden anormal? Adam yetişkin. Beğenmiyorsa beni çatır çutur boşama hakkına sahip. 2.5 yaşında çocuk kendini nasıl koruyacak? Nasıl sınır çizecek? Cidden merak ettim laf sokmak değil niyetim. Çoğunlukla yorumlarınızı beğenirim buradaki ana fikri anlayamadım.

Tamamen kayınvalidenizin kıskançlığından çıkmış mevzu.
Muhtemelen kendi kocası çöp bile atmadığı için, oğlunun “başka kadına” bu şekilde davranmasını kıskanmış.

bana “seni boşatacağım” demişti kayınvalidem, hemde kanamalı geçen hamileliğimde. Çünkü oğlu etrafımda dört dönüyordu.

Doğurdum, gelme dediğim halde geldi. 1 haftalık bebeklerimle beni kendi evimden kovmaya kalkıp kavga çıkardı.

Çünkü oğlu bebeklerin altını değiştiriyor, evde yemek yapıyordu. Kavga esnasında “oğlum hizmetçi olmuş sana” demişti. Bütün dert buydu zaten.

Doğum yaptığınızda evde olmasınlar, postalayın gitsin. Lohusalığınıza, size, bebeğinize yazık.

Vay be demek erkeğin görevi çalışan karısının parasını yemek, o evde çalışırken yayılıp yatmakmış. Gerçekten sabırlısınız ben çoktan komşulara duyura duyura bağırıp olay çıkartmıştım. Hepsi gitmek zorunda kalırdı evden. Tiksindirici imiş eş ailesi

ben konu sahibinin olayları yanlı ve eksik anlattığını düşünüyorum.
aralarındaki tek mesele bu değil bence
iş bir yerlerde patlamış
kimsenin kimseye düzgün davrandığını dusunmuyorum
Ogluma is buyuruyorsun, oglumu kole gibi goruyorsun, bulasiklari yik,tuvaleti yika surekli is yapmasini bekliyorsun (kalabaligiz enfeksiyon kapmamam icin tuvaleti yikamasini soyluyorum evet) eski konularimda var acip okuyabilirsiniz, esimin ailemin evine gelmesi orda kalmasi onlari rahatsiz ediyor, ben kadinmisim kadinligimi bilmeliymisim. Ogullari kole degilmis, ona is buyuramazmisim. Yani tartisma konumuz buydu,daha nasil sizleri ikna edebilirim.

Hamileliği lohusalığı böyle burnunuzdan getiren biri kolay veremez o canını. Emin olun veremez. Leş yaratık. Ben yine deli kaynanama rahmet okudum ya. Daha beterlerini görünce vay canına diyorum.

yorumum dünyanın toz pembe olmadığı yönünde
hiç ses yukseltilmeden büyüyen bir çocuk olduğuna inanmıyorum varsa da bunun sağlıklı olduğuna inanmıyorum.
dünya stresli bir yer bazen bununla baş etmek anne babalar içinde zor oluyor
bahsettiğim bu .
kimse 2*5 yaşındaki çocuğa her gün bagirsin dovsun demiyor ,
dediklerimi maalesef sadece anlamak isteyenler anlıyor .
iyi forumlar diliyorum

Erkeğin yapacak işi belli ise neden dışarıda da çalışmanız hakkında yorum yapmıyorlar.. siz dışarda da çalışıp eve para getirirken bu erkeğin görevi demiyor ama bu insanlar

Hamileliği lohusalığı böyle burnunuzdan getiren biri kolay veremez o canını. Emin olun veremez. Leş yaratık. Ben yine deli kaynanama rahmet okudum ya. Daha beterlerini görünce vay canına diyorum.

Valla veremesin, inim inim inlerken “sherlocka böyle yapmıştım ondan oldu” desin.

bosverin , zaten benim /bizim iknamiz önemli değil.
siz ne yapmayı düşünüyorsunuz umarım babanız ağızlarının payını vermistir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…