BÖYLE SEVILMEDIK HIC

Yahu kizlar boyle adamlari bekarken romantik buluyorsunuz evlenince de buraya konu aciyorsunuz esim hergece iciyor vazgeciremiyorum diye...
:KK54: Ayy asla romantik değil Hayır. Sadece değişik geldi ya samimi buldum böyle aşık aşık geldi bana :KK45:

Biraz yaz çiz anlat açılırsın
4 ay önce nişanlımdan ayrıldım..üstelik birlikte olmuştuk..bana yalan söyleyerek aldatarak ayrıldı..ona çok güvenmiştim.ve de çok aşık olmuştum..şimdi başımı taştan taşa vuruyorum goldom kılıklı bir herife nasıl aşık olurum diye..28 senelik hayatımın içine ettim.resmen..bana hergün güller alan adam yaptı bunu..seni çok kolay elde ettim dedi..iş değiştirmeyi düşünüyorum..hayata sıfırdan başlamak istiyorum..finans uzmanlığı falan düşünüyorum..resmen evlenme hayallerim bitti..çocuk yapma hevesim bitti..işte böyle canım

4 ay önce nişanlımdan ayrıldım..üstelik birlikte olmuştuk..bana yalan söyleyerek aldatarak ayrıldı..ona çok güvenmiştim.ve de çok aşık olmuştum..şimdi başımı taştan taşa vuruyorum goldom kılıklı bir herife nasıl aşık olurum diye..28 senelik hayatımın içine ettim.resmen..bana hergün güller alan adam yaptı bunu..seni çok kolay elde ettim dedi..iş değiştirmeyi düşünüyorum..hayata sıfırdan başlamak istiyorum..finans uzmanlığı falan düşünüyorum..resmen evlenme hayallerim bitti..çocuk yapma hevesim bitti..işte böyle canım
Canimm geçmiş olsun mu denir böyle bir durumda ne denir? Allahım yardimcin olsun inşallah. Sen hayallerinden vazgeçme hayallerinine başrolü sensin.. Yardımcı oyuncular da degisiklik olur.. Daha hayırlısı çıkar karşına insallah

Kurtulmuşsun resmen ya evli olsaydın ? Cinselliğe gelince evet diyen sendin sorumluluk bir tek karşı tarafa ait değil bunu dert etme et parçası gibi görme kendini

canım ben iflah olmam..evleneceğimi hiç sanmıyorum canım
Sen önce kendini sevmeyi öğren Esin, sonra seni sevecek kimler çıkacak karşına emin ol. Sebep sonuca bağlama olayı. İnce hesaplar içine girme. 2 şer çocukla bile bekar adamlarla evlenen arkadaşlarım var.
Öz güvenin yerinde, mutlu bir insan olursan o ışıltıyı saçarsın zaten. Kimse karamsar, hayattan bezmiş birini yanında istemez, bunun bekaretle bir alakası yok.

Anladım
Cidden sadece gülle olsaydı adamlık ohoo yani
Olan olmuş ama attığın her adımı şimdiki zamanla düşünme, ileride diye de düşün
Bu kadar pişman olacağın birşeyi belki de yapmazdın böyle düşünsen
Hayat çok garip, her zaman planladığın gibi gitmez
Hödüğün biri gider diğeri gelir ama önemli olan senin nasıl davrandığın nasıl mutlu olduğundur

Kurtulmuşsun resmen ya evli olsaydın ? Cinselliğe gelince evet diyen sendin sorumluluk bir tek karşı tarafa ait değil bunu dert etme et parçası gibi görme kendini
ne kadar anlatsam da boş artık millete..ayağımda sakatlık olduğu için eve almıştım onu.tabi ondaki maksat başkaymış..ailesinin ve akrabalarının kötü olduğunu sonra öğrendim..ülkeyi terketmek istiyorum resmen...

Alkole karsi değilim.
Severim de.
Biraktim gerci ama "hayiiiiir"ci degilim.
Bu sarki soyleyen cocuk bence gercekten iyi.
Niye ayrildilar acaba :KK70:

Sen önce kendini sevmeyi öğren Esin, sonra seni sevecek kimler çıkacak karşına emin ol. Sebep sonuca bağlama olayı. İnce hesaplar içine girme. 2 şer çocukla bile bekar adamlarla evlenen arkadaşlarım var.
Öz güvenin yerinde, mutlu bir insan olursan o ışıltıyı saçarsın zaten. Kimse karamsar, hayattan bezmiş birini yanında istemez, bunun bekaretle bir alakası yok.
inş.canım yine eskisi gibi olurum bu adam bir de 2ay dibimden ayrılmadı.işte yanımda bitti.işyerlerimiz yanyanaydı..bukelamun gibi adammış..her renge giriyor tatlım..bekaret konusunda çok hassaslar tatlım adamlar..haklılarda..ben kendimi bile kabul edemiyorum böyle..bi adam bana dokunduuu diye..

Alkole karsi değilim.
Severim de.
Biraktim gerci ama "hayiiiiir"ci degilim.
Bu sarki soyleyen cocuk bence gercekten iyi.
Niye ayrildilar acaba :KK70:
Kesinlikle çok iyi. Ben de aynı senin konumundayim. Çok severdim. Ictigimde kimseye de zararim olmazdı. Ama namaz daha ağır bastı ve bıraktım. Ama içene de saygım var. Kimseye zarar vermeden iciliyorsa da severim ortamını, bu arkadaşın da ortamı gayet iyi bence :oops:

Kesinlikle çok iyi. Ben de aynı senin konumundayim. Çok severdim. Ictigimde kimseye de zararim olmazdı. Ama namaz daha ağır bastı ve bıraktım. Ama içene de saygım var. Kimseye zarar vermeden iciliyorsa da severim ortamını, bu arkadaşın da ortamı gayet iyi bence :oops:
Gizmo aklın alemler de kalmış gibi. :KK48:
Pasta, börek çörek, mercimek köftesi, bir iki kız arkadaş, pijama , arabesk müzik, helalinden :KK49:

Hem şekeri fazla kaçırınca da kafa yapıyor :KK53:

Gizmo aklın alemler de kalmış gibi. :KK48:
Pasta, börek çörek, mercimek köftesi, bir iki kız arkadaş, pijama , arabesk müzik, helalinden :KK49:

Hem şekeri fazla kaçırınca da kafa yapıyor :KK53:
Rabbim günah yazmasın ama kalmadı desem yalan olur canım :21: Hayır ickisinde değilim de o ortamı yapıcak arkadaşla da yollar ayrılmak üzere. Bu çocuğu da görünce dertler derya oldu birden:KK69:

X