Böyle biriyle arkadaş kalmaya devam eder miydiniz yoksa ben mi çok kinciyim?

Hanımlar lütfen polemiğe girmeyin, üsluplara da dikkat edin rica ediyorum, zaten nezleyim valla üstünüze hapşırırım:)))
Mune ilkokul öğrencisi gibi şu şikayet doğru mu gerçekten? Polemiğe girmek istemiyorum ama bazılarının yorumları gerçekten tahrik edici.

Aynen değil mi öyle bi yazılmış ki oysaki 4-5 saat sonra geldi yazmış kimse görmemiş konu sahibi bana kıt diyor bi de okudugumu anlıyorum yani:)
Sağol dark
Ya o 4-5 saati saatler sonra geldi diye anlatmis simdi de. Yani hastaneden dondugunuzu kapida camda beklemediyse goremez insanlar diye dusunuyorum ben. Sonucta ayni gun gelmis iste sormaya. Ki onda bile tavirlari mahcupmus,mazeretini anlatmis. 5 gun sonra da nasil oldun demis. Baska ne olmali yani ben anlamadim,degisik bir arkadaslik anlayisi sanirim benim kit beynim anlamiyor su an

Ayni gun gelmis enazindan.Ozur dilerim ozaman.Ama bu bahaneye cok siginiyor bu evliler. Zaten cevreye bencil yapida olanlarda had safhada oluyor.Gelen yorumlar da cok sarip sarmalamis bu bahaneyi.Ama bence gelebilirdi kv yanindaymis on dk ona birakip gidip gelebilirdi.Komsuymus yahu uzak da degil.Ben olsam ben de sogurdum.Aglayarak aramis yahu.On dkda ne olur cocuga kv yanindayken.Asil dunya anne cocuk etrafinda donmemeli bukadar.Yok cocuklari var diye hasta babasini gormeye gitmezler vs.

Ben buna kızdım zaten o an gelememesine rağmen olay sıcakken bi merak edip mesaj bile atmamış annemi de arayabilirdi o an x teyze seso53 aradı beni ağlıyordu şimdi nasıl falan diyerek. Ama o akşamına geldiğinde beni görmek için değil bahanelerini sıralamak için uğramıştı sonra da 5 gün ortalıktan kayboldu zaten. Ancak ben.durumu arkadaşlara anlatamıyorum

Cinnet anı zaten bi telaşla heralde hemen gitmişlerdir hastaneye ama hastaneden dönünce gitmiş
Sonra hediye alıp gitmiş
Oturmaya gitmiş daha ne yapsın diye düşündüm.
Sende haklısın bana göre herkesin fikri kendine göre haklı ben sadece konu sahibine kızdım hakaret ederek cevap verdiği için

Ben laf sokmuyorum ki o olaydan sonra direkt muhatabı kestim.
Ya mesela diyorum. Bak biraz kisa dusunuyorsun. Manzaranin tumune bakmadan tek noktaya bakiyorsun. Seni sadece bubolayvrahatsiz etmis olamaz. Iyice dusun vardir elbet birikenler bu da tasma noktasi olmustur. Bahanen bu olmustur. Gorusmemeye devam et. Hediyesini de kullanma istiyorsan geri ver. Yani eger bukadar sildiysen hediyeyi geri vermek de cok sorun olmaz

Beklentiler insani yipratir... bunu kaldiramiyorsan kimseyle bu kadar samimi olma ve kendi islerini yarim birakip kimseye kosma!

Kimse kusura bakmasın ama şu arkadaş satma olayı sevgilisi olan ve evlilerde hat safhada. Sevgiliyi buldumu dünyayı görmüyor sonra başı sıkışınca arıyor çevresinde kimse kalmayınca aklı başına geliyor. Bizzat yaşadım çoğu arkadaşım böyleydi hatta malesef hepsiylede ilişkimi kestim. Evlilik sorumlulukları varsa dosta karşıda sorumluluklar vardır. Bir arkadaşında yazdığı gibi hep kendi nazlanacak, kocasına attığı tribi gelip bana yapacak, kv den beklediğini herkesten bekleyecek falan... böylelerini gördüm hiç uğraşılmaz valla. Bizde insanız :)

Aglayarak actigi telefondan bes saat sonra gitmis.Ne kendini tekrar aramis ne annesini.Hic mi merak etmez insan bes saat icinde.Hani cok yakinmislar.

Ama yine de konu sahibine ;arkadasin gelmis özrünü kabul et diyorum.Hata insanlar icin.Bundan sonraki yaninda olmalarina bak.Gercek arkadas bulmak neyazikki zor.Elde olanlar da boyle.

maalesef hep verici taraf ince düşünen taraf biz oluyoruz karşımızdaki dost arkadaş gördüğümüz kişiler onlara ihtiyacımız olduğunda araziye uyuyor verdiğimiz değerin 1 parçasını bile göremiyoruz böyle oluncada insanlardan uzaklaşıp içimize kapanıyoruz.. herkesi kendimiz gibi görmekten vazgeçersek belki bu kadar kırılıp alınmayız kendi açımdan böyle düşünüyorum çünkü bende dost kazığı yiyenlerdenim

Sizde haklısinz ama oda hakli evliyken insan rahat olamaz istedigi zaman herseyi yapamaz oyzden mesafeli olup barisabilirsnz

O sizi bence daha cok komsusu olarak goruyor. Sizse onu dost gormek istiyorsunuz. Kokleri saglam olmayan iliskilerde tek tarafli beklentilerin sonu boyle husran oluyor. Buyuk ihtimalle bes gun aramamasinin sebebi de sizin sinirlerinizin yatismasini beklemesidir. Sizinle “ugrasmak” istememistir. Arkadas baska, dost baska, komsu baska.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…