Saç Bakım Ürünleri boyali saclar nasil daha az yipranir?

komilinin sampuani 3 haftadir duzenli kullaniyorum. ayrica bakim kremini de kullaniyorum. saclarim baya toparlandi. boyali saclar icin olanini kullaniyorum. nar ozude demekki baya ise yariyor. zeytinyaginin yaninda tabii.

ben sunu farkettim. piyasada sac rengini korumak icin spreyler satiliyor. saci yikamadan yarim saat once sikiyorsunuz saclara. rengini daha uzun sure koruyor boylece. fakat bu spreyler de saclari yipratiyor. ayrica saciniz kizilsa cok ise de yaramiyor. ben kendimden tcrube ettigim icin baska renkler hakkinda yorum yapamiyorum.

ben de memnun degilim saclarim kizil degil. o spreyleri kullanmak gerekli degil. bosa para harcamak sadece.

elifime katiliyorum boyanizin iyi olmasi lazim. o durumda boyaniz kolay akmaz. boya koruyucu spreyler saclari daha cok yipratir. sac neminizi koruyabilcek bir sampuan kullanin. sonra sac kremi. baska bir seye gerek yok.

şampuanınız her ne olursa olsun saç uçlarını köpürtmemeye gayret edin . . .
köpük saç dibine krem saç ucuna iyi gelir . . .
ve ısısı soğuğa yakın su ile saçınızı yıkamalısınız . . . :1rolleyes:

aa ben olabildigince kopurtuyorum ya. kopuk kopuk olunca sanki daha guzel temizliyomus gibi geliyo. oyle yapmamak lazim demekki. tesekkurler bilgi icin.

şampuanınız her ne olursa olsun saç uçlarını köpürtmemeye gayret edin . . .
köpük saç dibine krem saç ucuna iyi gelir . . .
ve ısısı soğuğa yakın su ile saçınızı yıkamalısınız . . . :1rolleyes:
ben sicak suyla yikiyorum saclarimikafamçokkarıştı yani dumanlar cikiyor hatta sudan. okadar sicak oluyor. sicak su olunca keyif aliyorum banyodan:çok üzgünüm:

Tavsiyem hintyagi.Ben yurtdisinda yasiyorum burdaki herkes sacina hintyagi kullaniyo hatta kaslara bile.cunku cabuk uzatiyo. icine badem yagi ve zeytinyagi da eklerseniz saclarini hem cabuk uzar hem daha saglikli ve parlak gorunum alir.parlakligi verende zzeytinyagidir zaten. hintyagi burda eczanelerde satiliyor.orda da eczanelerde satiliyor mu bilmiyorum.saclarinizin diplerine masaj yaparak surun sonra jelatinle kafanizi sarip bir saat bekletin..cok iyi geliyor gercekten..

X