boy uzatma kitabi

yaşıt sayılırız 25'im ben de
yaşa göre etkileri değişir mi acaba diye merak ettim de :KK34:

tabi 19 yaşında biriyle bir olmaz ama..ben memnunum 6 gün oluyor 6*2=12 kere egzersiz yaptım yarın 2.aşama egzersizlerine geçiyorum inşallah sonuç alrıız umarım canım .

tabi 19 yaşında biriyle bir olmaz ama..ben memnunum 6 gün oluyor 6*2=12 kere egzersiz yaptım yarın 2.aşama egzersizlerine geçiyorum inşallah sonuç alrıız umarım canım .

basarilar basarilarrrr :))) takip ediyorum sizi ama isyerinden herzaman girmeye vakit bulamadigim icin pek bise yazamiyorum malesef.guzel haberlerinizi bekliyorum :)

basarilar basarilarrrr :))) takip ediyorum sizi ama isyerinden herzaman girmeye vakit bulamadigim icin pek bise yazamiyorum malesef.guzel haberlerinizi bekliyorum :)

tam olarak 5cm uzamak için 28 günde egzersizleri tamamlayıp harfiyen...sonra da ileri derece egzserizlerine geçmem gerekiyormuş...hiç pişman değilim aldığımiçin kitabı en azondan şimdilik duruşum düzeldi göbeğim gitti bile :):)

tam olarak 5cm uzamak için 28 günde egzersizleri tamamlayıp harfiyen...sonra da ileri derece egzserizlerine geçmem gerekiyormuş...hiç pişman değilim aldığımiçin kitabı en azondan şimdilik duruşum düzeldi göbeğim gitti bile :):)

5 cm uzasam daha ne isterimki :) peki uyku duzeniyle ilgili felan bise yaziyormu kitapta? saatvkacta uyumak gerekiyormus mesela?

Oh ne güzel ya maaşallah:nazar:
Her gün ölçüyor musun canım boyunu ?

5 cm uzasam daha ne isterimki :) peki uyku duzeniyle ilgili felan bise yaziyormu kitapta? saatvkacta uyumak gerekiyormus mesela?

evet düzenli uyku düzenli beslenme şart..yastıksız sırt üstü yatıyorsun.. en az 8 saat uyuman gerekiyormuş.. sabah ve akşam egzersiz birde..

Oh ne güzel ya maaşallah:nazar:
Her gün ölçüyor musun canım boyunu ?

yok canım haftada bir kez ölçün yazıyordu ilk hafta egzewrsizleri zaten vucüdu alştrmak için herhalde..asıl yarından sonra başlayacak egzersizlerim hadi inaşşahh Rabbim nasip eder sonuç almayı..

yok canım haftada bir kez ölçün yazıyordu ilk hafta egzewrsizleri zaten vucüdu alştrmak için herhalde..asıl yarından sonra başlayacak egzersizlerim hadi inaşşahh Rabbim nasip eder sonuç almayı..

inşallah canım :KK16:

evet düzenli uyku düzenli beslenme şart..yastıksız sırt üstü yatıyorsun.. en az 8 saat uyuman gerekiyormuş.. sabah ve akşam egzersiz birde..

Canım haber çıkmadı bir daha senden nerelerdesin
durumlar nasıl,gelişme var mı ?

Kizlar eger bu kitabi uygulamayi bitiren varsa eger bana satabilir mi fiyatta anlasabiliriz

ben daha ilk hafta egzersizlerindeyim ..zaten ilk haftayı tamamlamadan ikinci haftaya izin vermiyorlar..hafta hafta programlanmış ayrıca telefonla arayp bilgi aldım hiç öyle satmak için abartılı cümleler falan kullanmadı adam sadece yazanları anlattı ve cidden suan kollarımda karıncalanma hissediyorum ..inşallah sonuç alırım tavsiye ederim KONU BİLE AÇARIM o zaman herkese.. bEN kitabı 69 tl ye aldım dilerseniz 30 tl satabilirim isteyenlere benimde paramın yarısı çıkmış olur ..kitap zaten e-kitap seklinde 54 sayfalık bir kitap ben cıkıtısını da aldım masaüstüne de kaydettim ..evdeki işteki pc kaydettim nolur nolmaz diye..dediğim gibi yardımcı olabilirim .
ben de almayı dusunuyorum lutfen yardım edin.

bende merak ediyorum, kitabi alanlar uzadimi? Birde ben bu kitabi siparis veremiyorum, yurtdisinda yasiyorum. Biri bana bu e-kitabi maille gönderebilirmi acaba?

X