boy uzatma kitabi

canımcım ben kitabı satın aldım henüz 3 kere egzersiz yapmış olmama rağmen faydasını gördüm :)):18:

Sonunda kitabi alan biriyle karsilastim forumda :))) senin yasin boyun kac canim? Gelismeleri burdan bana bildirirsen bu yaz ben de alirim kitabi.egzersizden baska birsey anlatiliyormu kitapta? Beslenme sekli ya da uyku duzeni gibi?

22 yasindayim boyum 1.57ydi bugun 58 oldugunu gordum[SUB] kitapta gunluk almamiz gereken vitamin miktari uyku duzeni yatis oturus durus sekilleri var, ben daha uygun bi ucrete satabilirim :KK3:[/SUB]
Sonunda kitabi alan biriyle karsilastim forumda :))) senin yasin boyun kac canim? Gelismeleri burdan bana bildirirsen bu yaz ben de alirim kitabi.egzersizden baska birsey anlatiliyormu kitapta? Beslenme sekli ya da uyku duzeni gibi?

ben merak edip bu kitabı satın almıştım ya :KK53:
egzersizlere başlamıştım ama 3. aşamaya geçemeden bıraktım

öncelikle beslenme düzenine dikkat edemiyorum
ama yastıksız ve dümdüz yatıyordum :KK53: -öyle gerekiyormuş çünkü-

ileri seviye egzersizler yorucu :KK8:

canımcım ben kitabı satın aldım henüz 3 kere egzersiz yapmış olmama rağmen faydasını gördüm :)):18:

.ben 3. aşamaya geçince bırakmıştım tembellikten ama bi faydasını göremedim o zamana kadar ya :44: ama var ya belini kaldırıp ayaklarınla havada bisiklet çevirmek hareketi süperdi

ilerleyen zamanlarda o kadar iyi yapıyorsun ki kendine şaşırıyorsun vay be ben ne sportik olmuşum diye :KK9:

1.seviyede hic fark oldu mu ?
ben merak edip bu kitabı satın almıştım ya :KK53:
egzersizlere başlamıştım ama 3. aşamaya geçemeden bıraktım

öncelikle beslenme düzenine dikkat edemiyorum
ama yastıksız ve dümdüz yatıyordum :KK53: -öyle gerekiyormuş çünkü-

ileri seviye egzersizler yorucu :KK8:

benim simdiden yuruyusum bile degisti cevremdekilerde farkinda bununins devami gelir
.ben 3. aşamaya geçince bırakmıştım tembellikten ama bi faydasını göremedim o zamana kadar ya :44: ama var ya belini kaldırıp ayaklarınla havada bisiklet çevirmek hareketi süperdi

ilerleyen zamanlarda o kadar iyi yapıyorsun ki kendine şaşırıyorsun vay be ben ne sportik olmuşum diye :KK9:

22 yasindayim boyum 1.57ydi bugun 58 oldugunu gordum[SUB] kitapta gunluk almamiz gereken vitamin miktari uyku duzeni yatis oturus durus sekilleri var, ben daha uygun bi ucrete satabilirim :KK3:[/SUB]

Tesekkurler yardimin icin:) baska.bi topikte baska bi boy uzatma programiyla karsilastim.avrupada uygulanan bi programmis.hatta sen de topice yazmissim gordum :) o daha etkili galiba. Once bi onu arastirayim.olmazsa ben sana tekrar donerim :)

ben mumkun oldugunca duzenli yapmaya calisiyorum ondan sanirim :)))
ben bi fark sezemedim ya ama egzersiz saatlerim çok düzenszdi o yüzden olabilir

.dik durmaya dik oturmaya çalışıyordum bende :KK9:
sen faydasını görmüşsün demek ben de tekrar mı başlasam :44:

ya bu kitabı nereden alabildiğimizi söyleyebilirmisiniz orjinal sitesini fln sonra kazık yemeyelim .s bende boyumun uzamasını çok istiyorum geç olmadan bir an önce. bir de cnm bu kitap internet üzerinden mi okunuyor alındıktan sonra yoksa normal bildiğimiz kitap mı yni

internetten alınıyo canım, bilgisayarına pdf olarak iniyo.
ya bu kitabı nereden alabildiğimizi söyleyebilirmisiniz orjinal sitesini fln sonra kazık yemeyelim .s bende boyumun uzamasını çok istiyorum geç olmadan bir an önce. bir de cnm bu kitap internet üzerinden mi okunuyor alındıktan sonra yoksa normal bildiğimiz kitap mı yni

İnternetten araştırıyorum şu an dikkatimi çekti fakat 69 tl çok fazla
çalışmıyorum ben hem de ya işe yaramazsa endişesi var

bana pek mantıklı gelmedi. gerçek bir boy uzamasısağlamaz ancak duruş ve şekil bozukluğunun giderilmesi görünüşte bir fark oluşturabilir

Boy Nasıl Uzar - Boy Uzatma Yöntemleri
kizlar su linke bakabilirmisiniz.boy uzatmanin dogal formullerini anlatan, egzersiz ve beslenmeyle ilgili bilgi veren bir kitapmis.ortalama 7.5 cm uzama imkani sunuyormus.boyum kisa ve cok takintiliyim bu konuda.bu internet sitesini gorunce icime bir umut dogdu.sizce gercekmi bu kitap yoksa dolandiricilarin işimidir? ya da daha once boyle bir kitap duyan varmi? 69 tl imis.ne yapsam, alsammi kitabi?

BEN AZ ÖNCE ALDIM CANIM NE KAYBED,İCEM Kİ DEDİM VE ALDIM İSTEYEN OLURSA 30 TL YE SATABİLİRM BENDE YARI PARASINI ÇIKARMIŞ OLURUM :nazar:

Boy Nasıl Uzar - Boy Uzatma Yöntemleri
kizlar su linke bakabilirmisiniz.boy uzatmanin dogal formullerini anlatan, egzersiz ve beslenmeyle ilgili bilgi veren bir kitapmis.ortalama 7.5 cm uzama imkani sunuyormus.boyum kisa ve cok takintiliyim bu konuda.bu internet sitesini gorunce icime bir umut dogdu.sizce gercekmi bu kitap yoksa dolandiricilarin işimidir? ya da daha once boyle bir kitap duyan varmi? 69 tl imis.ne yapsam, alsammi kitabi?

Ah canımm bende uzun boylu olduğum için dertliyim.boyum 1.76.diyorum ki keske 55 felan olsaydım.çok takma bu boy meselesine.Ben çok basket oynadım zamanında.o yüzde sırık diye alay ediyolar bazen :)) çnkü çevremdekiler hep 1.50, 55 felan.Bence bir bayanda kısa boy abez durmuyor.erkeklerde sorun olur sadece

pilates yap. ablam düğününden önce pilates yapıyordu düzenli olarak ve 25 yaşındaydı. boyu 3 cm uzadı. pilatesin kasları uzatarak boyu uzattığı kanıtlanmış bir şey. ama tabi çokta umut bağlamamak şart.

Kitabın sitesinde yazanlara inanmıyorum siz de inanmayın bence. O yorumların gerçek mi sahte mi olduklarını bilemeyiz. Tatlm bence senin yaşında boy hala uzar sporla bunu başarabilirsin diye düşünüyorum. Bende boydan yana şikayetçiyim:KK31: Burdaki gelişmeleri takip edeceğim

Edit: Konu açılalı aylar olmuş kitabı alıp uygulayan faydasını gören oldu mu

Son düzenleyen: Moderatör:
X