boy uzatma kitabi

Merhaba canim nasilsin sen uygulandin mi kitapdakileri benimde boyum kisa çünkü uzama olursa deneyecegim

siz bir sure kullanin.faydasini gorurseniz eger ben de alirim.tesekkurler ilgilendiginiz icin

BEN DÜN GECE VE SABAH EGZERSİZLERİ YAPTIM SUAN İŞ YERİNDEYİM KOLLARIMIN GERİLDİĞİNİ HİSSEDİYORUM DAHA ŞİMDİDEN BÖYLE İSE İNŞALLAH ETKİSİNİ GÖRÜRÜM ALLAHIN İZNİYLE ..

BEN DÜN ALDIM..YA FAYDASINI GÖRMEZSEK 69 TL MİZ GİTCEK YA FAYDASINI GÖRÜRSEK ONU BİR DÜŞÜN O ZAMAN PAHA BİÇİLEMEZ DEĞERİ MUTLULUGU !!! Kİ BEN DÜN GECE VE SABAH OLMAK ÜZERE EGZERSİZLERİ YAPTIM (ÜSTELİK KİTABI DÜN KONUYU ACAN ARKADAS SAYESİNDE KESFETTİM) SUAN İŞTEYİM KOLLARIMIN GERİLDİĞİNİ HİSSEDİYORUM .DÜZENLİ YAPINCA OLUCAK GİBİ ETKİSİ TABİ ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAHHH !!! ETKİSİNİ GÖRMEZSEK ZATEN ÖMÜR BOYU KISA KALICAZ OYUZDEN ETKİLİ OLANA KADAR ELİMZDEN GELEN CABAYI SARFETMEK MÜHİM OLAN ..SEVGİLER

22 yasindayim boyum 1.57ydi bugun 58 oldugunu gordum[sub] kitapta gunluk almamiz gereken vitamin miktari uyku duzeni yatis oturus durus sekilleri var, ben daha uygun bi ucrete satabilirim [/sub]

canım ne zamandır devam ediyorsun sen kaç gün oldu kitabı alalı:26::26:

Çok teşekkür ederim bende biraz daha araştırıp alıcam sanırım. Peki kitapta ne gibi bilgiler var. Kolaylıkla uygulanabilecek şeyler mi egzersizler yorucu ve çok vakit alıyor mu:26:

Çok teşekkür ederim bende biraz daha araştırıp alıcam sanırım. Peki kitapta ne gibi bilgiler var. Kolaylıkla uygulanabilecek şeyler mi egzersizler yorucu ve çok vakit alıyor mu:26:

ben daha ilk hafta egzersizlerindeyim ..zaten ilk haftayı tamamlamadan ikinci haftaya izin vermiyorlar..hafta hafta programlanmış ayrıca telefonla arayp bilgi aldım hiç öyle satmak için abartılı cümleler falan kullanmadı adam sadece yazanları anlattı ve cidden suan kollarımda karıncalanma hissediyorum ..inşallah sonuç alırım tavsiye ederim KONU BİLE AÇARIM o zaman herkese.. bEN kitabı 69 tl ye aldım dilerseniz 30 tl satabilirim isteyenlere benimde paramın yarısı çıkmış olur ..kitap zaten e-kitap seklinde 54 sayfalık bir kitap ben cıkıtısını da aldım masaüstüne de kaydettim ..evdeki işteki pc kaydettim nolur nolmaz diye..dediğim gibi yardımcı olabilirim .

ilk hafta egzersizleri 15 dakıkanızı alıyor ve cok az yoruluyorsunuz..ama zaten gerekirse yorulalım nolcak ya öyle kolayda olmasını beklmicez herhalde kitabı al tak uza diye bir mucize olursa işte oz amn saçma olur...gerçekten istemezsen çaba göstermezsen zaten alma canım boşuna aldığında egzersizleri harfiyen uygulaman gerek..

Cnm sana özel msj gönderdim bakabilirmisin

takipçinizim
inşallah işe yarar gelişme sağlarsınız
böylelikle bizim için de umut doğar

takipçinizim
inşallah işe yarar gelişme sağlarsınız
böylelikle bizim için de umut doğar

inşallahhh Allahın izniyle olur her şey ..inşallah rabbim faydasını gösterir bana...4.haftadan sonra zaten belli oluyormuş....sabretsek 4 hafta egzersizleri tam anlamıyla yapsak ALLAHIN İZNİYLE görürüz ne oldugğunu zaten..ama kitabı okuyunca cidden anlıyorsunuz bilimsel gerçekliğe dayandığını..

Zaman geçiyor...
O 4 hafta öyle ya da böyle geçecek bize mucize sağlayarak da geçebilir bir umut
Her şeyden önce inanmak gerek canı gönülden
kaybedecek bir şeyimiz yok ki..

Zaman geçiyor...

aynen öyle canım zaten okadar iddialılar ki işe yaramazsa 2 ay içinde iade hakkın var..ki iade olmasa ne olcak ki egzersizler öyle müthiş ki boyun uzama sa bile göbeğin gidiyor bacakların inceliyor fit bir vücuda sahip oluyorsun buna bile değer...

Zaman geçiyor...

düşün bide 69 tl..benden almasanız siteden alsanız bile en fazl kaybetceğinz rakam 69 tl süper ya inş faydalı olur..

Katılıyorum kesinlikle
Ay hadi inşallah beklemedeyiz ben de bu arada spor yapıp duruşumu düzeltmeye vs. çalışayım
istikrarlı olabilirsem tabi :44:

Katılıyorum kesinlikle
Ay hadi inşallah beklemedeyiz ben de bu arada spor yapıp duruşumu düzeltmeye vs. çalışayım
istikrarlı olabilirsem tabi :44:

inşallah faydalı olur sana da cnm ben her hafta gelişmeleri yazarım hatta konu acarım konu sahibesi yok cünküm ortalıklarda ..ben onun sayesnde keşfetmiştim oysa kitabı :)

inşallah faydalı olur sana da cnm ben her hafta gelişmeleri yazarım hatta konu acarım konu sahibesi yok cünküm ortalıklarda ..ben onun sayesnde keşfetmiştim oysa kitabı :)

Ben internetten boy uzatmayla ilgili bilgi ararken buldum
yapabilirsen iyi olur canım herkes bilgilenmiş olur

merhaba ben buradayim :) eger sizde 4 hafta sonunda bi gelisim olursa ben de alirim kitabi :) isterseniz kendinize ayri bi konu da acabilirsiniz.benim icin farketmez :) takip edicem yazdiklarinizi :)

merhaba ben buradayim :) eger sizde 4 hafta sonunda bi gelisim olursa ben de alirim kitabi :) isterseniz kendinize ayri bi konu da acabilirsiniz.benim icin farketmez :) takip edicem yazdiklarinizi :)

tamam canım inşş faydası olur bu sabah 6.30 da yine yaptım egzersizleri..cidden esnediğini h,ssediyorum vücudumun inşll faydası olur şimdi kahvanlı yapıcam bol proteinli :)öpüldünüzz sevgilerr

tamam canım inşş faydası olur bu sabah 6.30 da yine yaptım egzersizleri..cidden esnediğini h,ssediyorum vücudumun inşll faydası olur şimdi kahvanlı yapıcam bol proteinli :)öpüldünüzz sevgilerr

Canım bu arada kaç yaşındasın sen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…