Boy uzatıcı slıkon tabanlık

Egerian

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2010
2.614
7
Bi site de rastladım ayakkabı tabanına yerleştirilerek kullanılıyormuş sanırım erkek arkadaşım için düşünüyorum aramız da 2 3 cm falan var biraz daha uzun olsa daha bi hoş görünecek sanırım =) ancak ayak tabanın da sürekli kullanım sonucu bi problem yaratır mı endişe ettim biraz. Kullanan var mı aranız da kızlar yada memnun musunuz bi sorunla karşılaştınız mı?bilmiyorumkismile

yurtdışından tanıdıklarımız daha farklı birşey getirmişlerdi abim için. kendisi kullandı ama bi müddet sonra tabanlarındaki deriler su toplamaya başladı bakteri olasılığı çok fazla oluyor doğallıktan yanayım ben

yurtdışından tanıdıklarımız daha farklı birşey getirmişlerdi abim için. kendisi kullandı ama bi müddet sonra tabanlarındaki deriler su toplamaya başladı bakteri olasılığı çok fazla oluyor doğallıktan yanayım ben

vazgeçtim bende canım benim topuklu ayakkabı sevdam yüzünden çocuğu ayaklarından etmeye kıyamadım saol cevabın için:KK3:

Periiim der ettigin seye bak :) Benim sevdigimlede aramizda boy farki bir kac santimcik. Ama olsun yeter ki gönüller bir olsun. Hem bak sende bende de ne güzel iste huyu huyumuza boyu boyumuza :KK68::KK69:

Hem ona sarilmak istedigin zaman taaa yükseklere kadar gernesmek zorunda kalmazsin buda bi avantaj mesela :KK9:

:KK60::KK60: doğru söylüyosun canım benim .. bende vazgeçtim zaten bizimde aramızda 2 yada 3 cm var.. topuklu giyesim gelmişti bi ara geldi geçti :KK9: hafif topuklu giyiyorum artık oda olsun :KK61: çocuğun ayaklarını harcamayalım benim yüzümden :KK9:

X