botoks hakkında herkes okumalı

nerdesin nasılsın yüzün nasıl ..memnun musun..kaç ay olmuştu? sakın çok uzun zaman geçmeden tekrarlattırma..resim atıcan demiştin özel mesaj ayarım kapalıymış attın da gelmedi mi yoksa atmadın mı? öpüyorum seni

canim resim dur deniycem ama fotolarda cikmiyor gozukmuyor malesef
aslinda ben biraz detayciyim sanirim
en yakin cevrem arkadaslarim bile farketmedi
ben kendimi inceleye inceleye bir seyler buluyorum kimsenin farketmemesi tabiki iyi
suan yuzum gayet iyi durumda canim aslinda birazda alistim goz altindaki halka artik dikkatimi cekmiyor
3 ay oldu yaptirali ve hala etkisi var alnim gayet iyi ,goz cevremde oyle
bir daha yaptirsam ayni dra gidermiyim bilmiyorm
foto alinca yazarsin canim deniycem bakalim
sen farkedicekmisin gozlerimde bir tuhaflik

Canim sen bana ozelden mesaj at Bende cevap olarak sana foto gondereyim beceremedim
Bénim fotolar cep telimde kayitli ne dense cepten grince senin profilinde ozelden mesaj acilmiyor
Àma bilgisayrda ozel mesaj cikiyor anlamadi ben

S selna selna canim yazip yazip sayfalari ucurucam
Kac kisiye denedim herkese ozel mesaj gonderebilirim àma senin profilinde ozel mesaj kutusu yok cikmiyor

Son düzenleme:
S selna selna canim yazip yazip sayfalari ucurucam
Kac kisiye denedim herkese ozel mesaj gonderebilirim àma senin profilinde ozel mesaj kutusu yok cikmiyor
ya ne diyosunnnn ciddi misin? ben engel nasıl konulur onu bile bilmiyorum pek anlamıyorum burdan ben canım yaaa...du bakimm ayarlara nasıl oluyor bu bi yanlışlık var ama ne..sana engel koyar mıyım hiç

ya ne diyosunnnn ciddi misin? ben engel nasıl konulur onu bile bilmiyorum pek anlamıyorum burdan ben canım yaaa...du bakimm ayarlara nasıl oluyor bu bi yanlışlık var ama ne..sana engel koyar mıyım hiç
S selna selna canim gondrebildim ayarlarini duzeltmissin sagol
dedigim gibi fotoda cokda belli degil zaten
artik gorduklerini yazarsin canim
ama guvendigin bir dr olursa yaptir derim guvenli ellerde cok guzel olcaktir eminim
bu arada ablan nasil? hic duzelme ,yada degisme varmi?

Ben yarım kur yaptırdım hiç belli olmuyor doğal duruyor

Ben yarım kur yaptırdım hiç belli olmuyor doğal duruyor
Slm
Evet ben konuyu acali cok olmus, zaten ilk botox deneyimimdi. Fransada yaptirmistim ve berbat olmustu. Birdaha o dra gitmedim. Istanbula geldigimde yapiyorum ve gayet guzel ve dogal oluyor. Ama ilk yapilan ile kiyaslayinca kesinlikle dr hatasi vardi simdi daha iyi anliyorum. Istanbulda ilk yaptiridigim gunlerde bile asla Yuzum sekil degistirmiyor gayet iyi duruyor gunden gune dahada iyi oluyor. Ama burdaki dr ile ilk botox deneyimim berbatti. Oli iki hafta gozlerim alnim acayip degismisti ,gozlerim kuculup cukurlasti, gozaltim torbalandi,Kendimi yaratik gibi hissetmistim.

Merhaba konu acilali cok uzun zaman olmus ben de yeni uye oldum sirf size yazabilmek icin. Ablanizla ayni sorunu yasiyorum henuz yaptirali 2 ay oldu ve yuzum sarkti daha 26 yasindayim elmacik kemiklerim dustu alt yanak olustu yanlis uygulamadan dolayi.. ablanizin yuzu suanda ne durumda? Toparlandi mi? Eski hatlarina kavusabildi mi? Konustugum bir cok doktor etkisi gecince duzelir diyor ama cok korkuyorum boyle kalicak diye of

Merhabalar bu dediğiniz etkiler bende de oldu, bir ay oldu hala sağ göz altım şiş, tamamen geçiyor mu panik içindeyim moralim 0.

M

Merhaba aynı şekilde bende de oldu, herkes geçecek diyor ama daha önce yaşamış ve yüzde yüz geçtiğini söyleyen birinden duymaya çok ihtiyacım var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…