botoks hakkında herkes okumalı

Merhaba benim de aynı şekilde 2 ay oldu hala torbalanma geçmedi sizin nasıl çok merak ediyorum

Torbalanma nedeni acaba bornoz yerine size dolgu yapmış olabilir mi? Botox göz altına yapılmaz, sadece tek doz kaz ayağının tam ortasına ve çok yüzeysel yapılır. Botox ise bir kaç ay maksimum ve geçer etkisi. Tam sizin durumu Anlamadım. Benim bir arkadaşım bir dermatoloğa gitmişti, kadın yabancı uyrukluydu ve tek göz kapağında düşüklük olmuştu. Yoğun sahunaya gitti, yani sık sık, sırf terle vs toksini atmak için, bol sıvı içti, o bölge için. Kadın bildiğin deli oldu geçene kadar sonradan botoks kalıcı olmadığından geçti. Dolgu ise bambaşka bit durum, bir sürü çeşidi var ve ışık dolgusu diye milleti mahveden çok kişi var. Ben botoks için Bakırköy Acıbadem KBB uzmanına gidiyorum. Adı Yeliz Kantürk. Bir de Amerikan’a Selahattin beye önceden gidiyordum. Selahattin beye düzeltmek için gelen başka yerlerden mağdur edilmiş hastaları çalışanlardan duymuştum. Bir de başka bir arkadaşım televizyona çıkan bir medikal estetisyen tarafından bildiğin mahvedildi. Kız bir de dolgu, botoksa 5000 toplamda para verdi. Saatlerce kapısında bekledi adamın. Yani çok reklama vs güvenmemek lazım. Dolgu eğer kalıcı ve uzun etkili değilse hyaluronik asid dolgusu ise hyaluronaz maddesi verilip indiriliyor. Bu ünlü medikal estetisyen kıza dolgu verip sonra dolguyu eritti, bu sefer bu madde kızda allerjik reaksiyon yaptı. Kızın yüzü gözü şişti. Acillik oldu. Sonra geri çağırdı, tekrar dolgu yapayım diye. Etik insanlara gidin.

Benimki dolgu değil kazayağına yapılan yanlış botox. Doz aşımı yüzünden oldu, gözyaşı oluğu çizgim belirginleşti 2 ay oldu hala aynı. Göz çevresi orbikülakis kası fazla gevşediğinden, göz altı yağ yastıklarını taşımayı bıraktı , bu yüzden de yastıklar aşağıya çöktü. Yani bir nevi yaşlılarda olan birşey bu. Kas tekrar çalışmaya başladığında geçecek diyor herkes ama tabi çok canım sıkılıyor

Çok geçmiş olsun, sauna olayını bol sıvı alarak deneyin. Botox ise kalıcı olmaz merak etmeyin. Göz altına kesinlikle dokundurmayın. Öpüyorum sizi, hiç üzülmeyin geçer. Kişiden kişiye fark ediyor süre.

Merhaba okudukl
merhaba bende burun kenarlarima kaptirmak istiyodum cizgiler var ama yaptimayimi

Bende burunumun yanlarinda var sizce yaptirmayimi

Merhaba benimde şiş torbalanma gbi 5 ay oldu gecmedi ama baya düzelme var kremin adı nedir acaba

Sadece kazayağıma bototks yaptı 5 ay oldu ve etkisi hala devam ediyor dysport yaptı ama su torbalanmalar gecmedi cok üzülüyorum bana yardımcı olcak yokmu kimse cevap atmyr

hayır daha tam düzelmedi biraz gecti 6 ay olcak nerdeyse kazayagı na yaptrdm üstelik ilkdefa ve hala etkisi var botoksun sizin ne oldu peki

hayır daha tam düzelmedi biraz gecti 6 ay olcak nerdeyse kazayagı na yaptrdm üstelik ilkdefa ve hala etkisi var botoksun sizin ne oldu peki
Ben yeni yaptırdım goz altımın alt kısmında elmacık kemiğimin üstü oluyor şişlikler meydana geldi geçer diye Ümit ederken 6 ay bu şişliği çekeceğimi öğrendim ve okadar öfkeliyimki, ısın kötüsü doktorum kabul etmiyor botoksun böyle bir etkisi olmayacağını söylüyor ısrarla, botoksun değil ama senin kusurun fazla enjekte yada yanlış yere enjekte edildiği ortada. Ve daha da kötüsü bu işi yapan belki 4 5 tane daha doktora sordum hiçbiri yorum yapamadı. Geçer diyorlar sadece nasıl geçer neden oldu çözümü var mi kimse bisey söylemiyor. Velhasıl ülkemizde yoğun bırakıldı yapılsa da sonrasında gelişen komplikasyonlar konusunda hiçbirinin bilgisi yok. Sadece yapmayı biliyorlar 3 günlük eğitimlerle. Fistik gibi gözaltım vardı suan yaşlı ve yorgun görünüyorum. Hicbisey yapamıyorum.

Nerde yaptırıyorsunuz özelden yazar mısınız?

Bende botoks yaptırdım . Alın , göz kenarı, kaş ortası yaptılar. Alergan daha çabuk etkisi geçtiği için dysport tercih ettim. İlk başta belki çok dikkatle bakınca hafif bir göz kapağında düşme gibi gelen bir etki görebilirsiniz ama sonradan geçiyor (bir hafta sonra.) Ben çok memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…