boşanmış anne baba çocukları

sadece bu mesajınız görünüyor

Evet annemle babam ayrı 2 yaşından beri hiç görüşmedim. Özelde çalılıyorum annem kızım ben yaşıyoruz

yaşınız halen çok genç, bunları yaşamak için. yaşıtlarınız, halen eğitim hayatında bile. siz hem anne olup hem iş hayatı hem de böyle bir adam ile... ne diyim Allah güç versin

sosyal medya aracılığı ile mi tanıştınız bu kişi ile ? siz ya da ailenizin ortak bir tandığı var mı ? evlilik dışı hamilelik olduğu için ailesel sorun / baskı yaşadınız mı yaşıyor musunuz ?

Hayır daha önce yaşadığım şehirde aynı yerde çalışıyorduk oradan tanıştık. Tanıdık yok ortak baskı da yaşamıyorum çevreye ayrılıp boşandığımı söylüyorum baskı olmaması için zaten görüştüğüm akraba da yok

hiç tanıdık yok mu aynı işyerinden ? o kişi ya da kişiler aracı olabilir mi bundan sonrası için yani ? aklıma farklı çözümler bulmak geliyor, yani birinin bu adam ile sağlıklı bir iletişim kurması mümkün olur mu diye düşünüyorum.

avukatınız mesela arasa ve yaşanabilinecek olumsuz senaryoları anlatsa, güzel tavsşye ve uyarı olsa. sizden uzak dursa bu sayede...

bilemiyorum

Amin çok sağolun dışardan üni devam edeceğim birde kpss ye hazırlanıyorum bir yandan işte
hayatınıza dört elle sarılın, anne olmadan da bunları yaşamış arkadaşım var şu an milli eğitim müdürü bile oldu. eğitim ve kariyer hayattınız sizin için de cocugunuz ıcın de su an ve bundan sonrası ıcın de en onemlı sey cunku

hapishane durumunu, gebelikten önce mi öğrendiniz ?

neden cezavinde yatmış, sebebini biliyor musunuz:

size herşeyi soruyorum ki kendi avukatımızdan destek alacağım sizin.

ayrıca 4 yaş falan önemli değil alamaz . size bununla ilgili detayları yazacağım öğleden sonra. şu an toplantıya girmem lazım çalışıyorum

hapishane durumunu, gebelikten önce mi öğrendiniz ?
Çocuğum doğduktan sonra öğrendim. Malesef ortak şuan tanıdığımız kimse yok iş yerinde ki patronlar görüşmüyor bu olay başıma geldiği için onunla irtibatı kestiler. Avukatım la daha önce tartıştılar avukatı bile dinlemiyor öyle biri ne yapabilirim şaştım kaldım avukatla görüştüm anlattım ben bakıcam bi ne yapabiliriz iki gün sonra dönerim dedi sana dedi. Bir yandan da korkuyorum iyice kinlenir diye ama of

Çok teşekkür ederim iyii ki varsınız adam yaralama dolayısıyla girmiş

şikayet ettiniz mi buarada bu kişiyi ? hem sizden uzak durması lazım hem cocugunuzdan sonuçta

agresif ve uzlaşılmayan biri ile kimse bir iletişim kuramayacak gibi görünüyor.

şikayet ettiniz mi buarada bu kişiyi ? hem sizden uzak durması lazım hem cocugunuzdan sonuçta

evet taşındığımız da adres gizliliği aldım uzaklaştırma zar zor aldım çünkü dediler ki bir yaralama yada teşebbüs edilmesi gerekiyor ancak o şekilde verebilirz dediler ama zor zar aldık . fakat bir işe yaramadı çünkü mahkeme açtı çocuğumu kaçırdı dedi göstermiyor dedi kişisel ilişki düzenlendi iki hafta bir gün 10-19 saatleri arasında olacak şekilde . başlarda geliyordu sık sık ama son 4-5 aydır gelmiyordu. ağustosta kızımın doğum günü var kesin gelir inat uğruna ve zorbalık çıkartır diye korkuyorum tek görüşmek istediği için. icra veya polis yoluyla alınır diye korkuyorum çocuğumun psikolojisi etkilenir. başta aptallık yaptım en azından baba figürü olsun dedim soyadını bari ver dedim soyadını verdirdim yoksa vermseydim benim soyadımla devam etseydik hiç bir hakkı olmayacaktı ah aptal kafam ah

kolay gelsin bu arada :)

bu arada adres gizlediğim de evimin adresini eliyle koymuş gibi bulmuştu mahkeme açtığında görüş gününe geldiğin de ve hiç bilmediği bir şehir sordum nasıl bulabildin diye tanıdıklarım var istihbaratta felan anında çıkartıyorlar demişti ay vallahi panik atağım tutuyo bu adam yüzünden bıktım allah alsın böyle kötüleri yarabbim

olan olmuş ama siz bundan sonrasında tam bir uzmandan destek almalısın. burdan olmaz. çünkü her vaka, farklı ve özel. ancak uzman biri size en doğru yolu gösterebilir.

mahkeme celbinde ya da duruşma kayıtlarında adres gizli değilse bulur. ben şimdi istesem intikam almak için eşimin eski eşinin adresini de telefon numarasını da, mahkeme kayıtlarından dolayı şıp diye bulurum mesela. ki intikam alınacak şeyler yaşattı bize yani. neyse konu karışmasın da. adresi nasıl bulduğunu bilmediğimden örnek vermek istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…