Boşanmayı düşünüp ne yaşayacağını kestiremeyenlere gelsin!

Kk de okuduğum konulardan sonra sizinkini hayretle okudum. Çok güçlü bir kadınsınız. Gerçekten samimiyetle söylüyorum etkilendim. İnsanın sizin gibi annesi olsa sırtı yere gelmez. İnşalah hayatınız çok daha güzel olur. Umarım karşınıza size ve çocuklarınıza çok değer veren iyi biri çıkar. Mutlu olmayı hakediyorsunuz.

işte budur anne vasfını hakeden kadın çocuklarına değer görmediği bi evde kalmayarak kendine değer vermeleri gerektiğini plansız 1 günde kurulu evini terk edip kendine nası güvendiğini ailesine sırtını dayamadan senesinde yuva kurup çalışan bi anne olarak yenilmediğini yaşayarak öğreten kadın böyle evde ahkam kesipte dayagı küfrü hatta aldatılmayı kabullenip 3 maymunu oynayan evlatları için dayanıyorum diyip kendini kandıran anneler böylemi yaşayıp mutsuz bi yuvada iyi bi ebeyn oluyorsunuz
aşktan umudunu kesme çocukların için yaşıyorum onlara adıyorum gibi düşüncelere girip hata yapma sakın 15 yaşına geldiğinde göreceksinki sen çocukların için çokta herşey olmuyorsun kendi hayatlarını kurup gidicikler

Sanki boşandiğıniza pisman olmussunuz gibi hissettim...

ınsallah yolunuz acık olsun. saglık huzur ve ne ıstıyorsanız onu getırsın sıze onumuzdekı gunler.

Sanki boşandiğıniza pisman olmussunuz gibi hissettim...
Pişman değil ama yorgundur, ben çocuksuzken ve iyi bir mesleğim varken boşandım böyle bişeyin başıma geleceğini de hiç tahmin etmezdim. Hem maddi olarak hayata sıfırdan yeniden başlamak hem de manevi olarak o derin yaraları onarmak, kırılan güven duygusuyla hep kaygılı yaşamak, bir taraftan hayat rutinine bir ucundan devam etmeye çalışmak çocuksuz halimle öyle yorucuydu ki, konu sahibi tüm bunları iki ufacık çocuğa yeterek yapmış eli öpülesi bir kadın. İnşallah tüm bu zorlukların mükafatını kat be kat alır hayattan, amin.

Çok yüreklisiniz.Allah ayağınızı taşa degdirmesin.Evlatlarinizla mutlu ve saglikli bir yasam diliyorum.

+100 ekleyerek katılıyorum

Duygularinizi cok guzel ifade etmissiniz hakikaten faydali bi yazi olmus

@Pembe Vosvos azkolabolbuz Samsonn Lyff87 AdAm_OLaCaK_KIZ zaman yolcusu11 Mihail Zoscenko Cizi22 B Bhst_mdr lou salome A Alonedark0 loyanoya KarincaKadin Lut_ran bendimm D Durummleyla gofretto ...

Konum eskiydi aslında, hortlamış :) bildirim gelince farkettim.
Ve yazdıklarınızı okuyunca o kadar duygulandım ki hepinizin tek tek sırtımı sıvazladığını hissettim.
İnsanın "hayati" diyebildiği konularda karar alırken, o fikri kaç elekten geçirdiğini ben şahsen tecrübe ettim, bu yüzden sanal da olsa birilerinden bi şeyler duymak, bi yorum almak insana gerçekten çok iyi geliyor.
Verdiğiniz karardan çok emin bile olsanız, onay cümleleri daha güçlü hissettiriyor.

Bazılarınızın ettiği dualar bile kabul oldu :) Rabbim karşıma değer bilen, kıymet veren dünyalar iyisi bi adam çıkardı.
Güzel de bir ilişkim var çok şükür.
Hepinize minnettarım, çok teşekkür ederim.

Çok sevindim gercekten sanki kendi ablam gibi. Mutlu olun hakkinizda en hayırlısı İnşallah

Çok sevindim. Mutluluklar diliyorum

Bende 1 aydir 2 cocugumla ailemin yanina geldim. Insallah basaracagim es denilen insani unutmayi. Beni biraz rahatlattiniz. Mutluluklar diliyorum gönülden

Ay ne sevindim
Maşallah size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…