Boşanmaya karar verdim

Daha çok küçükler 9 ve 5 yaşındalar okula gittikleri için onlarla ilgilenmem gerekiyor

İçinizdeki huzursuzluğun sebebi, yeni bir hayata ve belirsizliğe adım atacak olmaktan kaynaklanıyor olabilir, bu duygu çok normal endişelenmeyin.

Daha çok küçükler 9 ve 5 yaşındalar okula gittikleri için onlarla ilgilenmem gerekiyor
Mutlaka nafaka talep edin, 9 yas evde tek kalabilecek bir yas. 5 yasindakini cocugunuzu da devlet kresine gondermeyi deneyin. Siz de ise girer calisirsiniz en azindan elinize biraz para gecer.
Ama nafakayi cocuklariniz icin mutlaka alin.

Böyle bir adamla nasıl bir mantık evliliği yapabildiniz onu hiç anlamadım. Aşktan gözüm kör oldu sağlıklı düşünemedim o yaşta deseniz daha anlaşılır olurdu. Böyle kötü giden evliliği çocukla taçlandırmanız da hiç şaşırtmadı. Bu sitede çok var evlendiği günden beri evliliği sorunlu olan ama çocuk yapan kadınlar. Olan olmuş artık önünüze bakmanız lazım. Bir an önce iş arayın, daha önce çalıştınız mı?

Allah cocuklarini bağışlasın da sağlık ocağından ücretsiz korunma yöntemleri alabilirdin. Bu kadar pislik herife göz göre göre 2 çocuk ? Allah yardımcın olsun.

Ekonomik özgürlüğün varmi galiba yok.nasil geçireceksin.nerde yaşayacaksın.sana bile hayatı zindan eden o ailenin yanında cocuklarinada hayatı zindan dan etmelerini mi izleyeceksin.kizinida okut bari ailen kocaya vermesin hemen büyüyünce!!!çocuklarına tek basina sahip çıkabilecek akıl ve ruh sağlığın maddi durumun varmi.cocuklara üzüldüm.kurban olduğum Allahım kimini çocuğa hasret tedavilerle veriyor,kiminede kolayca veriyor hayırlısı çocuklara üzüldüm. Ananın evinde çocuklar daha mutsuz olma ihtimali varmi.

9 ve 5 yaşındaki gayette büyük.ben kundaktakini bırakıp ise gittim.hem çocuklarla o hayatı sana zindan eden ailenin yanında bide paran olmazsa ailen yine ipleri eline alır.artik çocukların için bari dik dur gir bi ise çalış. Hersey ortada ailen ztn iyi bisey olsaydı seni evliliğe itmezdi

Boşanmamak, çalışmamak iÇin be kadar çok mazeret var di mi?
Ben mi salağım. Kundaktaki çocuğumu bırakıp ise gttim yoksa ben anne değilmiyim!! .allah yardımcısı olsun ama ben bu şekilde devam ederse herseye mazeret mazeret o çocuklara sahip çıkabileceğini düşünmüyorum

İki çocuk yapmakta çok yanlış yapmışsınız kusura bakmayın ama sizi aldatan bir erkekle nasıl mideniz kaldırdı çocuk yapmaya ?

Sizi tanımıyorum ama ne kadar ağır uslubunuz var karşınızdaki insanın ne yaşadığını bilmeden bu şekilde konuşmanız cok yanlıs...
Aslında net bir şekilde yaptıklarınızı söylüyorum size. Doğruları bu kadar net duymak can acıtabilir ama bazen duymak gerekir.

Ortada iki tane çocuk ve onların belirsiz geleceği varken iğneyi kocanıza batırmak kolay asıl mesele çuvaldızı da kendinize batırmanız gerek ki bir daha böyle hatalara düşmeyin.

Nafaka talep edin mutlaka çocukların hakkını alın.

Vallaha bacim su durumda stratejik davranmaktan baska caren yok. Adam nafaka ödemek zorunda olsa bile kendini issiz gösterip birsey vermeyebilir. O yüzden kendi ayaklarinin üzerinde durabilecek yere gelmen gerekecek. Sansin var cocuklarin kücük degil kres/okul ile kismen halledilir. Su anda maddi elinde herhangi birsey var mi?

Çok teşekkür ederim . Evet daha sağlıklı anne olabilmek için ondan kurtulmam gerekiyor
ben bu kadar katı yaklaşamıycam bu olaya, evet 2 cocuk keske olmasaydı ama işte olmuş artık suan bundan sonrasını dusunmek lazım..
kendınızı daha fazla alçaltmayın ve boşanın..
cocuklarınızla daha da guzel bır yasamınız olabılır.
etrafımda ıkı cocuklu bosanmıs bı arakdasım var ve cok da guzel bakıyor aılesıde yakınında oturuyo,çalısıyor..
huzursuz olma sebebınız sanırım ne olur, nasıl olur belırsızlıktendır..
kımın ne olacagı hıc bellı olmaz o yuzden katı davranmak cok yanlış.
nafaka alın mutlaka gurur vs yapmayın, ıkı cocuguna essek gıbı bakmak zorunda ..
Allahım yardımcınız olsun , yolunuz acık olsun

ailenden kaçarken doluya tutulmuşsun neyse gençlik bir kez gelmişsin ailenin yanına keşke kalsaydın çoçuk vs yapmasaydın böyle bi adamdan şuan doğru olan boşanmak iç sıkıntısı yaşaman çok normal kimse gülerek eğlenerek gitmiyor yaşadığın kötü günlerin Acısı o ama zamanla geçiyor inan bana

Pardon, yorumumu düzelttim, konu sahibi yazdı sanmıştım. Salak değilsiniz, güçlü ve hayata dört elle sarılan bir kadının davranışı sizinki.

O huzursuzluk çok iyi ebeveynler (!) olarak üçüncü çocuğu yapmadığınız içindir

Huzursuzluk hissinizin olması gayet olağan, hayatınızda yeni bir döneme gireceksiniz, nelerle karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Hissinize değil boşandıktan sonra gelecek rahatlamaya odaklanın

Daha erken 3.çocuğu yapmadan boşanmayın sakın bi kaç kere daha aldatsın sizi öyle kolay pes etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…