Boşanmaya karar verdim endişelerim var

bu cümleden sonra o an o adamı terk etmediysen diyecek bir şey bulamıyorum sana pesss !! tencere kapaksınız
Ya bu nasıl bir yorum gerçekten size pes. Kadın zaten boşanma aşaması için adımını atmış çaresiz kalmış başına gelenlerden destek bekliyor. Sizde kalkmışsınız tencere kapak yazmışsınız gerçekten üzücü. Bu şekilde destek olacaksanız hiç yazmamanızı dilerdim.

Adam zaten surekli siddet uyguluyor neden darp raporu almiyorsunuz neyden korkuyorsunuz anlamiyorum akli basinda birisniz bir kurus vermeyin bosanin zaten iyi kazaniyorsunuz belliki gecinirsiniz cocugada hic faydasi yok asalak herif

Evet avukatım aynı adımlardan bahsetti bu şekilde gidecek ama ben çekişmeli istemiyorum. Ben onunla evlenirken parası malı için evlenmedim . Elbette onunda hakkı vardır hakkı olanı alsın . Belki duygusal olarak Şuan konuştuğum şeylerden sonra pişman olabilir keşke şunu vermeseydim bunu alsaydım diyebilirim ama ben huzur istiyorum evimde gerçekten evim gibi hissetmek istiyorum o yüzden bunu kazanmak için bazı şeylerden feragat etmem gerekiyor ise ederim . Yorumunuz için teşekkür ederim .

Adam zaten surekli siddet uyguluyor neden darp raporu almiyorsunuz neyden korkuyorsunuz anlamiyorum akli basinda birisniz bir kurus vermeyin bosanin zaten iyi kazaniyorsunuz belliki gecinirsiniz cocugada hic faydasi yok asalak herif
şimdi şöyle insanın kendi ile yüzleşmesi bazı gerçekleri kabullenmesi zaman alıyor ben uzun yıllar şiddetin normal olduğunu düşünerek evliliğime devam ettim o bilinçte Malesef değildim . Üzülerek belirtiyorum ama aile evinde babam ve annem arasında geçen şiddet nedeniyle bunu normalleştirerek geçirdim zamanımı . Gerçekleri görmek istemedim kaçtım . Bu bilince geç ulaştım ulaşır ulaşmaz da sorgulamaya başladım ve bu duruma geldim. Yaşadığım şiddete sessiz kalmam Ile övünmüyorum keşke ilk şiddetinde terkedebilme özgüvenine sahip olabilseydim yada o güveni bana veren ebeveynlere sahip olabilseydim . Bunlar çok büyük nimet. Ama gerekli kayıtlar ile uzaklaştırma alabileceğim resimler bunu sağlayacak avukatım öyle söyledi.Hala tedirginim korkularım var ama günün sonunda bu kararı vermek bu adımı atma cesareti gösterdiğim için kendimle de gurur duyuyorum.

İğrenç bir ruh hastası, resmen sizin başarılarınızı kıskanmış ve iyice kafasında kurmus. Su an size çektirmek istiyor .

Bu nasıl bir hırs nasıl bir manyaklık nasıl bit kıskançlık ? O nasıl iğrenç sapkın bir itham… biz nasıl bu hale geldik modundan çıkıp boşanmaya karar vermenize çok sevindim. Umarım yolunuz çiçeklere çıkar. Bu süreçte sizi geri döndürmek ister af diler vs yapar lütfen kendi değerinizi görmekten vazgeçmeyin. Çocuğunuzla mutlu bir hayat yolunda sağlam adımlar atın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…