Boşanmak

Rus lisesinden mezunum üniversite okumadım maalesef
O halde Türkiye geneli Rusça müşteri hizmetleri,call center ilanlarını bir araştırın homeoffice olarak. Bu süreçte denkliğu araştırın,en azından bir sonraki yıl üniversite sınavına girin en kötü 2 yıllık açıköğretim fakültesine yerleşmeye bakın evden hallederek bir meslek edinin. Bu iki üç yıllık süreçte homeoffice iş bulursanız belki biraz birikim yaparsınız,iyi kötü iki yıllık bir bölüm bitirirseniz iş bulmanız kolaylaşır bu süreçte belki biraz daha katlanmaak zorunda kalacaksınız ama 2-3yıla çocuklar kreş/anaokulu dönemine gelir.

Rus lisesinden mezunum üniversite okumadım maalesef
Arkadaşlara ben de katılıyorum şuan boşanmak istesen iş yok güç yok aile yok cocuklarin ikiside küçük bakacak kimseniz yok.

Biraz daha sabredin derim normalde böyle yazmam ama adamdan ilgi beklemeyin o zaman size dokunmaz.

Rusça ile çağrı merkezi gibi işlere baksanız homeoffice ama çocuklar küçük çalışabilir misiniz çünkü sürekli müşterilerle konusacaksiniz.

Devlet size verirde yurtdışına cikarmazsiniz baba imzası gerek .
Evet ama işte çocukları devlet verse bile bana bakabilecek

Evet şuan 40 günlük zaten bebeğim biraz zor olur bu durumda o

Ama bu boşanma gerçekleşirse gerekiyor diye biliyorum.Evlilik devam ederken seyahatte gerekmiyor sanırım.Tabi çocuğu kaçırmış oluyor ama giden gidiyor.
Çocuklara vize gerekmiyor mu ama ben gerekli diye biliyorum.

Ama bu boşanma gerçekleşirse gerekiyor diye biliyorum.Evlilik devam ederken seyahatte gerekmiyor sanırım.Tabi çocuğu kaçırmış oluyor ama giden gidiyor.
Çocuklara vize gerekmiyor mu ama ben gerekli diye biliyorum.
Vize gerekmiyor babamın olduğu yere aslında evliyken gidebilirim ama işte çocukların ikisinede pasaport çıkartmam gerekiyor ve sorun şu ki evden çarşıya bile çıkamıyorum tek başıma iki çocukla yani pasaport işlerimlerini filan imkanı yok yaptıramam tek başıma

Kaç yıllik evlisiniz peki evlendikten sonra alınan mal mülk var mı var ise boşanirken yarısı sizin
4 yıllık evliyiz duruma yazmadım ama benim üzerime çok kredi kullandı şuan benimde banka sicillerim tamamen bozuk,4 kredimi kapatması lazım her ay ödüyor ama boşanırsak o işler nasıl olucak bilmiyorum

4 yıllık evliyiz duruma yazmadım ama benim üzerime çok kredi kullandı şuan benimde banka sicillerim tamamen bozuk,4 kredimi kapatması lazım her ay ödüyor ama boşanırsak o işler nasıl olucak bilmiyorum
Bosanirsaniz size kalacak borçlar calismiyorsunuz üzerinize nasıl 4 kredi çekti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…