boşanmak uzereyim nolur banada due edin

Nolursunuz banada dua edin babamin evindeyim esimle bosanmak uzereyim banada yardim edin nolur hangi duayi okursak duzelir aramiz hic konusmuyoruz adim sümeyye
Canım elbette dualarımız rabbime sığınmamız herşeyin kapısını açar ne sorun yaşadınızda boşanmalıksınız şuan ?

Eşinle oturup başbaşa sakince konuşabilirsen halledebilirsiniz

Sorun ne peki? Neden gittiniz ona göre belki fikir verebiliriz. Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm.

Sorun ne peki? Neden gittiniz ona göre belki fikir verebiliriz. Allah yardımcınız olsun çok üzüldüm.
esim sorumsuzdu ilk evlendigimiz gunden beri en son kiralari odemedigi icin evden atildik orda burda kaldik bi sure esyalarimizi depodan alip bi ev tutamadi toparlayamadi 7 aylik bi kizim var babamin evine gitmemi bize bakamayacagini soyledi simdide tek kelime konusmuyoruz

Ve bu adama çok aşıksın, boşanmak istemiyorsun ..

Canım ya çok üzüldüm. Maddi sorunlar işte çok önemli oluyor. Allah yardım etsin. Sizi başından salmış boşver üzülme. Kendin yavruna bakarsın. Evladının başkalarının evinde selsefil olmasını istemezsin umarım. Hiç olmazsa düzenli bir hayatınız olur. Allah yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…