Boşanmak istiyorum ama araftayim

Bende ayni durumdayım ama ben çalışmıyorum calissamda asgari ücretle iki çocuğa nasil bakarim manevi olarak nasil yeterim bilemiyorum benim ailem arkamda ama büyük şehirde yaşıyorlar büyük şehirde yetebilmek kötülüklerden korumak daha zor kendi yaşadığım yerde kalsam ben çalışırken çocuklara bakacak kimse yok birde bakıcı parası vermek gerekir hemde kira vermek gerekir eşime karşı sevgim yok saygıda duymuyorum artık 2. Çocuğumu dünyaya getirdikten sonra daha çok soğudum sanki bir aydınlanma yaşadım önceden sustuklarım şimdi içimde çığlık atıyor yorumları okuyacağım belki banada bir yol gösterir yorumlar Allah yardımcımız olsun:KK43:
Benimde çığlıklarim artık dışarı vurduyor aynı durumdayiz boşanmak kolay gibi ama çocuklar için susmakta kendimize saygısızlık gibide geliyor Allah yardımcımız olsun

nikahlı eşini evden kovan erkek en hafif tabiriyle adi bi insandır. 2 çocuğunun annesi bir de. Neyi düşünüp de arafta kaldığınızı anlayamadım.
Araftayim çünkü 2 çocukla ailenizin evine kovulandiginizda sevip kaçarak evlediginiz insan için ailenize karşı çıktığınızda geri döndüğünde karşılaşacağınız muamele olmasından dolayı araftayim

Araftayim çünkü 2 çocukla ailenizin evine kovulandiginizda sevip kaçarak evlediginiz insan için ailenize karşı çıktığınızda geri döndüğünde karşılaşacağınız muamele olmasından dolayı araftayim
Hakaret, kovulma, ilgisizlik bunlar düzelmez. Boşanmak, madden ve manen elbet kolay değil. Şu an enerjiniz iş, çocuk, eş şeklinde bölünüyor. Çünkü paylaşacağınız kimse yok ve tek başınasınız zaten.

Boşanınca devlet desteği alacaksınız. Yeterli mi? Asla değil. Ama, temeli atarken kimseden destek yoksa, az da olsa yükünüzü alacak, başka çare yok zaten.

Bir kadın mutsuzsa, çocuğuda mutsuzdur. Karınlarının doyması demek, onların iyi olduğu anlamını taşımaz. Önce kendiniz için bir adım atın ve kurtulun.

Aile bu, bir iki söylenir bağrına basarlar. Kapıda bırakacak halleri yok ya. En azından çalışıp gücünüzü toplarsınız o sırada da

X