Bosanma

Benim ailemde bosandi bizde de benzer durumlar vardı, doğru çocuklar önce bu durumu yadırgıyor fakat büyüdükçe annem iyiki boşanmış diyorum. Çünkü babamın anneme yaptıklarını görmek benim psikolojimi bozmuştu 15 yaşından 24 yaşına kadar belirli aralıklarla psikolojik destek aldım. Şimdi düşünüyorum eğer annem bosanmasaydi ya biz babamızın katili olurduk ya ben kendimi asardım. Bir anne çocuğu babasız büyütmez bir baba çocuğu babasız buyutebilir . Bir adamın çocuğuna yapabileceği en büyük iyilik annesine iyi davranmasıdir. Annem babamı bosadi daha iyi daha mutlu zaten annem herseyin daha iyisini hatta en iyisini hak ediyor

Yapmayın yahu zaten bu babayı seçip tüy dikmissiniz.Kendiniz diyorsunuz ya anlamazdan geldim şiddet baskı bir takim problemleri olan adama o şiddet içinde çocuk.Zsten kararlarınıza bir dönün bakin.Disardan uzaktan yabancı gibi bakın.Sizce hangi kararlar yanlış ? bu seçimler sonucu nasıl oldu hayatiniz ?devam ederseniz ne olur ?Cevap çok ortada

Oncelikle herkese iyi bayramlar
Yorumlarinizi tek tek okudum ve her birinize ayri ayri tesekkur ederim.
Gelismelerden size haber vermek istedim. Davayi actik ve ekimde bosanma icin tarih verildi. Simdi yeni hayatimiz icin gun sayiyiyorum.
Hem kendiniz hem de çocuğunuz için en doğru kararı vermişsiniz. Boşanma sürecinde sizi ikna etme çabasına girerse, kararının arkasında durun. Öyle bir erkek kolay kolay değişmez çünkü

Arkadaslar verdiginiz destekler icin tesekkur ederim. Gelismelerden size de haber vermek istedim. Mahkeme gunu avukatim sayesinde erkene alindi ve biz gecen hafta bosandik smdi yeni hayatimiza alismaya calisiyoruz.
Umarım yeni hayatınız o kadar güzel olur ki eski acı günleri unutursunuz.

Arkadaslar verdiginiz destekler icin tesekkur ederim. Gelismelerden size de haber vermek istedim. Mahkeme gunu avukatim sayesinde erkene alindi ve biz gecen hafta bosandik smdi yeni hayatimiza alismaya calisiyoruz.
Geçmiş olsun yeni hayatınızda mutluluklar dilerim

Özgürlüğün için mi boşanacakmişsin? Çok komik.eee başka ne için olacak zaten? yediği haltları da nasıl biliyor.

Hayirli olsun. Kendinizi kurtardiginiza sevindim. Allah size ve evladiniza hayirli kapilar acsin bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…