Boşanma,Velayet,Nafaka vb.

Kendimi yerinize koydum da.. Sanırım yavaş yavaş soğuturdum ortamı. Benden nefret etmesini, onun benden boşanmak istemesini sağlamaya çalışırdım. Bu sırada da ufak ufak birikim yapardım.
çocuklarınız sizin. Ahlaksız bir durum olmadığı sürece mahkeme kesinkes size verir. Kaçıramaz korkmayın, bakmaya da bir tarafı yemez. Sizi bastırmak için yapıyor.

Evet affettim maalesef. Sadece konuşma dökümanı var. Darp raporu yok o derece bi şiddeti olmadı.ama itip kakışmaları oldu
Hakareti evet kanıtlayamam ama yapıyor bunu yine de öne süreceğim ispatlayamasam da
Sizi bir daha iterse yine de hastaneye darp raporu almaya gidin. İzi olmasa bile resmi kaydı olur başvurunuzun. Şiddeti ispat ettiğinizde her şey lehinize olur.

O zaman biraz kışkırtın olmaz mı? Bir de hep tetikte olun hakarete başladığı an ses kaydına basın telefon hep cebinizde olsun
Hatta sizi aldattıgına dair mesajlaşın.Onunda evet yaptım dedıgı bi mesaj.Yada kadınla tekrar mesajlassalar.Çok guzel olur.

İzlemen gereken yollar bence ailenle konuşmak,avukatla konuşmak,kesin karar verip,eşinle uygun bir dille konuşmak sana zarar vereceğini düşünüyorsan ailenin yanına git öyle bildir kararını.elinde delil yoksa delil toplama ihtimalin varsa önce onu elde et sonra bu dediklerimi yap.çocukları alamaz zaten o kısma girmiyorum.arabayı satma ihtimaline karşı tedbir koydurabilirsin.gideceksen o evde yokken ziynet eşyalarını,herşeyini al öyle git.adam gibi biri olsa sen evde kal o gitsin derim ama zarar falan verecek biriyse önce can güvenliği gelir.

Canım çocukların yaşı küçük sen alırsın.

Delil olmadan açtığın dava çok havada kalır. Üzgünüm ama affettiğin olaylardan dava açamazsın.

Ses kaydını ani gelişen olay değilde kurgulu yaptığın anlaşılırsa hapis cezası bile alırsın.

İki çocuk için hakim takdiri ama 700 -1200 arası bir para alırsın.

Delilsiz ve dikkatsiz girişeceğin davadan tazminatta ödeye bilirsin. Bence çok dikkatli ol. Tanığın mutlaka olsun.

Ancak,
İlk önce bu vereceğin karar hayatının en önemli kararlarından biri. Yarın keşke diyeceğin bir hareket yapmadan önce iyi düşün gerçekten boşanmak istiyor musun ve buna hazır mısın?

Canım çocukların yaşı küçük sen alırsın.

Delil olmadan açtığın dava çok havada kalır. Üzgünüm ama affettiğin olaylardan dava açamazsın.

Ses kaydını ani gelişen olay değilde kurgulu yaptığın anlaşılırsa hapis cezası bile alırsın.

İki çocuk için hakim takdiri ama 700 -1200 arası bir para alırsın.

Delilsiz ve dikkatsiz girişeceğin davadan tazminatta ödeye bilirsin. Bence çok dikkatli ol. Tanığın mutlaka olsun.

Ancak,
İlk önce bu vereceğin karar hayatının en önemli kararlarından biri. Yarın keşke diyeceğin bir hareket yapmadan önce iyi düşün gerçekten boşanmak istiyor musun ve buna hazır mısın?
Delil yok ama şiddetli geçimsizlik için delil istenmiyor sanırım
Nasıl tazminat isteyebilir ki . Tam tersi ben isteyebilirim diye düşünmüştüm
Ama eğer ayrılık olursa anlaşmalı olsun isterim

O kadar değişik ki dün gece gelmiş hiç bi şey yokmuş gibi davranıyor yine. Gel sorunları çözelim bunlar çözülemeyecek şeyler değil diyor. Ben de tamam işte bu hakareti çocukların yanında beni aşağılamayı bırak diyorum. Yine başlıyor saçmalaya. Hakaret etmiyormuş benim psikolojim bozukmuş ben huzursuzluk çıkarıyormuşum çocukları alcakmış İçinde bana karşı biriktirdiği bi ton şey varmış
Yine kavga ettik
Naparsam yapayım anlamıyor bu laftan
Napcam bilmiyorum

Iyi bir avukat bulun ,psikiyatrik muayene isteyin eşinizin bu dengesizlikleri icin belli ki sorunu var ,ogretmenmis avukat konussun pasa pasa bosanir ,oyle bir rapor çıkınca isini kaybetmekten korkar

X