Boşanma surecindeyim

Hayalll4

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
101
35
31
Merhaba ben 2 yaşında oğlumla boşanma asamaidnayim..4 ay oldu..Davayı eşim açtı önce..Ben de boşanmak istemezdim çocuğum var diye ama beni buna mecbur bıraktılar..İstemediğim yerde durmak istemedim..Aslında eşimin ailesi olmasa biz eşimle iyi anlasiyorduk..Onların çok fazla akıl vermesi ve karışması yüzünden bu haldeyiz..Araba ve ev paylaşımı olduğu için çekişmeli olacak..Çok acı çekiyorum..Uzun süre konuşmadım onunla ama oğlum baba deyince görüntülü aradim konuşması için cocukla..Zaten somra bana laf çarpıp durdu..Ben seni hiç sevmedim ,sen beni kullandin ,benim annem babam herseyden değerli dönerdim ama onlar istemiyor falan diye saçmalayınca beddua edip yüzüne kapatmak zorunda kaldım. Hergun ağlıyorum sanki bir yakınım ölmüş gibi..Ne olur bana birseyler söyleyin artık kimseye bisey anlatmak istemiyorum. Geleceğe dair ise çok karamsarım..Beni evden bile kovmaya calisjyor cocugu al babana git diye..Ben merhametli diye evlenmisti.Bu adam nasil bu hale geldi anlamıyorum

Babanızın evinden getirmediniz ki çocuğu ne kadar iğrenç çocuğu da al babanın evine git demek.
Evi terkeden de o.
Ayrıca evden ayrılacağınız zaman kendinize bir düzen kurarak ayrılın ekonomik özgürlüğünüz de varsa.
Kolay bir süreç değil psikolojik destek alın lütfen. Yas sürecini atlatmanız biraz daha kolaylaşır destekle.
Zor zamanda insanlar kendini belli eder. Merhameti iyi gündeymiş. Artık gerçek yüzünü gördüğünüze göre... Kendi anne babasının geline karşı dolduruşu ile kendi doğurduğu çocuğa bile merhametsiz bir insana dönüşecek birisiymiş.
En kısa zamanda kolaylıkla sürecin tamamlanıp mutlu bir hayata dönmenizi diliyorum.

Babanızın evinden getirmediniz ki çocuğu ne kadar iğrenç çocuğu da al babanın evine git demek.
Evi terkeden de o.
Ayrıca evden ayrılacağınız zaman kendinize bir düzen kurarak ayrılın ekonomik özgürlüğünüz de varsa.
Kolay bir süreç değil psikolojik destek alın lütfen. Yas sürecini atlatmanız biraz daha kolaylaşır destekle.
Zor zamanda insanlar kendini belli eder. Merhameti iyi gündeymiş. Artık gerçek yüzünü gördüğünüze göre... Kendi anne babasının geline karşı dolduruşu ile kendi doğurduğu çocuğa bile merhametsiz bir insana dönüşecek birisiymiş.
En kısa zamanda kolaylıkla sürecin tamamlanıp mutlu bir hayata dönmenizi diliyorum.
Ben memurum ev de benim üzerime zaten bütün borçları bana yıkti ve aylardır tek kuruş vermiyor..Para söz konusu olunca demekki bu hale gelecek bir adammış.. evlilikte kullanma diye birsey olur mu ya..varımı yoğumu verdim hic birimimiz olmamasına rağmen dilekçede birimimiz var istiyorum yarısını demiş..allahtan ev benim üzerime çünkü arabayi satmış başkasına..6 ay önceden planlanmış ama hiç haberim yok arabadan falan yeni öğrendim..

Su cumlesinden sonra ne dese boş
Hergun aglayip cocugunuza da bu travmayi yasatmayin
Esiniz birey olamamis ailesinin agzina bakan bir kukla
Devam etseniz de mutlu etmeyecekti sizi
Buna eminim ama yuva yıkılıyor insan yine de biraz etkileniyor..Ben de 1 yaşında annesiz kaldim gözümün önüne o geliyor..Oğlum da muhtemelen babasız kalacak çünkü adam vicdan ve merhametini kaybetmiş..Keske erken cocuk yapmasaydım ama nerden bileyim bu hale geleceğimi çok seviyordu ,ailem vermedi almak icin çok çabalamisti ve şimdi de sen beni zorladin evliliğe diyor

'Seni hiç sevmedim, annem babam her şeyden değerli, diyen biri gelişimini tamamlanmamıştır ve boşanma sürecinde hem size hemde çocuğunuza oldukça merhametsiz olacaktır. Bu yüzden iyi bir avukat bulup bütün haklarınızı alın. Ancak o zaman aklı başına gelir.

'Seni hiç sevmedim, annem babam her şeyden değerli, diyen biri gelişimini tamamlanmamıştır ve boşanma sürecinde hem size hemde çocuğunuza oldukça merhametsiz olacaktır. Bu yüzden iyi bir avukat bulup bütün haklarınızı alın. Ancak o zaman aklı başına gelir.
Buldum avukatım iyi kendim de katılacağım..İnşallah tazminat dahi alabilirim yoksa oğluma ömür boyu beş kuruş vereceğini zannetmiyorum

Buldum avukatım iyi kendim de katılacağım..İnşallah tazminat dahi alabilirim yoksa oğluma ömür boyu beş kuruş vereceğini zannetmiyorum

Böyle vijdansız ve aynı zamanda bencil düşüncesiz birinin oğlunu düşünmesi mucize olur. Avukat tutmakla çok iyi yapmışsınız.

Sakın evden ayrılma o senin guvencen kendisinin ne hali varsa görsün
Zaten kendisi asker doğuda..Ve daha evin bir sürü taklidi var ben ödüyorum.. Demekki evlenirkende ailesine gösterdi onlar tamam deyince evlendi..Bunlarda sevgi falan yok tamamen maddiyat uzerjne kuruyorlar demekki evliliği diyorum bazen..Annesi boşa diyor bosuyor demek..Bir de eşimde narsist kişilik ve bağımlı kişilik bozukluğu var bir uzmana sordum ogrendim

Böyle vijdansız ve aynı zamanda bencil düşüncesiz birinin oğlunu düşünmesi mucize olur. Avukat tutmakla çok iyi yapmışsınız.
Annesine çok bağlı.. Ev benim üzerime diye hamile iken yoklardı..Zaten kendisi de uzaktaydi..Uzakta iken bile çok aramızı bozmaya çalıştı.. Esim yanıma tayin oldu bu defa da sureklu eşime göz dağı verdiler ..Gelmiyoruz ,evladımız değilsin falan diye..Ailem çöm destek oldu ve ailemden bile şikayetçiymiş meğer tek başıma sevmişim.Eşim böyle degildi ilk evlendiğimde. Bana çok aşıktı..Gözü benden başka birşey görmüyordu.. Şimdi de diyor ki ben yönlendirmeye müsaitim sen beni kullandin diyor..Ailesinde büyü ile de uğraşıyorlar aklıma herşey geliyor ama pek de o ise inanmıyorum

Zaten kendisi asker doğuda..Ve daha evin bir sürü taklidi var ben ödüyorum.. Demekki evlenirkende ailesine gösterdi onlar tamam deyince evlendi..Bunlarda sevgi falan yok tamamen maddiyat uzerjne kuruyorlar demekki evliliği diyorum bazen..Annesi boşa diyor bosuyor demek..Bir de eşimde narsist kişilik ve bağımlı kişilik bozukluğu var bir uzmana sordum ogrendim

Eşiniz narsist falan değil bildiğin gelişimini tamamlamış küçük bir çocuk zekasinda. Evliliği oyun sanıyor.

Eşiniz narsist falan değil bildiğin gelişimini tamamlamış küçük bir çocuk zekasinda. Evliliği oyun sanıyor.
İşte bağımlı kişilik.. Ben bizaat klinik psikolog arkadasima sordum..O test yapti ve esin malesef daha 5 yaşında çocuk zekasında dedi..Bilmiyorum ama birgün anne babası öldüğü zaman ne yapacak ben de onu merak ediyorum.dugunde bile birşey yapmadılar, eşim kendisi yaptı

Kac defa tehtid ettiler seni evlatlıktan sildik diye ya..esim de çok korkuyir ailesinden en son bizi sildi gitti..gerçekten sevmediğini düşünmüyorum..Tamamen onların baskisindan diyorum ama ne zamana kadar da böyle olacak..Çocuğu hiç düşünmüyor ailesi.. Dava açıldıktan sonra cocugu aramadilar..Bunlar insan değil..Hangi anne baba oğlunun yuvası dağılsın ister ya ..nasıl can verecekler acaba..ahım ne zaman tutar acaba

İşte bağımlı kişilik.. Ben bizaat klinik psikolog arkadasima sordum..O test yapti ve esin malesef daha 5 yaşında çocuk zekasında dedi..Bilmiyorum ama birgün anne babası öldüğü zaman ne yapacak ben de onu merak ediyorum.dugunde bile birşey yapmadılar, eşim kendisi yaptı

Sizi nasıl unutu ise anne babasını da öyle unutacak.
Bakmayın öyle bağlı göründüğüne böylelerinin sevgisi derin görünse de çok yüzeyseldir. Bu yüzden çabuk unutur.

Sizi nasıl unutu ise anne babasını da öyle unutacak.
Bakmayın öyle bağlı göründüğüne böylelerinin sevgisi derin görünse de çok yüzeyseldir. Bu yüzden çabuk unutur.
Yarın öbür gün oğlum da seni istemezse görürsün dedim..Istemezse kendisi kaybeder diyor..umrunda bile değil

Biraz bekleyin bana kalsa evinize siz gidin bekar evine esiniz ciksin cocigun duzenini bozmayin .biraz daha adamla muhatap olmayın insan herseye alisiyor zamanla çözülür bosansaniz bile hayat devam ediyor

Biraz bekleyin bana kalsa evinize siz gidin bekar evine esiniz ciksin cocigun duzenini bozmayin .biraz daha adamla muhatap olmayın insan herseye alisiyor zamanla çözülür bosansaniz bile hayat devam ediyor
Ev benim üzerime daha borcu var..Benden para istedi vermedim ..mahmeme ne verirse dedjm..ödediğin kısımları belirlesin mahkeme veririm dedim

X