Boşanma Kararsızlığı

Burda ki kadınlar zaten anca laf sokma derdine düşüyor. Okuyorum okuyorum bitane de akıl veren yok.

Doktor olduğunuza emin misiniz? Şaka bence o. Ya konu şaka ya doktor olmanız. Hele maaşınızı olduğu gibi vermeniz bu olayların üstüne. Şaka ya şaka

Boşanma diyen çıkarsa ve bu tarz konularda genelde olduğu üzere sonuç hepiniz tü kaka benim kocişim iyiye dönerse ben depresyona gireceğim

Öyleyse sıkı dur BOŞANMA!
Boşanmasin tabi nasılsa gözlerini elleriyle bağlamış doktor abla hala kararsızmis.
Bosanipda başkalarının başını yakmasin bırak O'nda kalsın manyak ceyar!
Ayrıca benim kocam iyi demiycem canım benim kocam bu adamın yanında evliya evliya

Arkadaşlar eleştirmeyi bırakın artık yahu!
Kadının psikolojisi bozulmuş olamaz mı?
Kadının özgüveni kaybolmuş olamaz mı? Herkes yaşayabilir ve bu duruma gelebilir eleştireceğinize laf sokacağınıza akıl verseniz daha iyi olmaz mı? Hemcinsiniz var karşınızda.. pes valla..

Canına yazık
Elin adamından dayak ye diyemi büyüttü seni ailen
Korkularını kenara bırak lütfen sen çok zor biseyi başarmışın doktor olmusun
Dayak yerken elalem yanındamı boşver kim ne konuşursa konuşsun
Bu adamdan kurtul yoksa öldürür seni

Nasılsa adam sizi bir gün öldürür böylece boşanmanıza gerek kalmaz. Elalem de bi şe diyemez böylece. Bunlar nasıl kafalar ben anlamadım.

Allahım acilen bu adamdan boşanmalısınız, üç ay içinde kaç kez dayak yemişsiniz ne bekliyorsunuz sizi öldürmesinimi ?

Size yazık değil mi? Verdiğiniz emeğe sevginize. Hiçbirşey canınızdan kıymetli değil kim ne derse desin bunları düşünmeyin kendiniz için ayrılın. Okadar olaydan şiddetten sonra içinizde sevgi kırıntısı kaldı mı? Kalmamış olması lazım. Defalarca denemişsiniz olmamış kendinizi düşünün

Akıl vermek derken yani eğer size birşey yapacağından korkuyorsanız savcılığa başvurun. Size şunu diyebilirim ki yasam tecrübesi olarak pişmanım der ve yine yaparlar ve siz zamanla artık dayak yememek için susarsınız. Bir süre sonra da insan kaniksiyor. Normal hayatı bu oluyor. O sebeple vakit erkenken ayrılın. Sizi yermek zaten hiç haddime değil sonuçta sizin hayatınız ve sizin kararınız. Ama anladığımız kadarı ile sizin eşiniz sinir hastası. Eğer konuştuğunuz zaman da size şiddet uygulayacagindan korkunuz varsa ailenizi çağırıp onların yanında kararınızı bildirin. Size birşey olmasindan korktum. Sonuçta tokat değil hakaret değil. Tabiki onları da normal karşıladığım sanılmasın. Hiç kimse dayak yemeyi hak etmez.

Sizi oldurmesini bekliyorsunuz sanirim. Kusura bakmayin ama yazinin sonunu sinirden zor getirdim. Bu ne Allah askina kendinize hicmi sayginiz yok. Neyine katlaniyorsunuz bu sacma hayatin. Suprizmiş romantik eşmiş bunlar hikaye. Hemen bosanin baska sehre tasinip yeni bir hayat kurun. O adamdan bir an once kurtulun.

Yanı okumuşsun, doktor olmuşsun, meslek ve eğitim hayatında bir çok şey görmüşsün. Ama ciddi anlamda ağır bir şiddet görüyorsun. Alın teriyle kazandığın parayı eşine veriyorsun. Tokat bile cok ciddi bir siddetken, boğaza bıçak dayamak sizin gibi eğitimli insanların yaşaması gereken son sey de dahil olmamalı... Ha mesele eğitim ve okumakla olmuyor buna da kabulum ama, bu nasıl bir öfke ben onu anlamıyorum.

Bu yorum yermek falan değil, inan okurken gözümde sahneler canlandı. Sende bende kadınız biz anlamazsak birbirimizi daha kim anlasın? Yuva yıkmak ve yeni bir hayata bu kadar hızlı geçmek kolay değil, seni cok iyi anlıyorum. Ama bugün öfkeden bunu yapan insan, yarın neler yapmaz ki? Ne güzel mesleğin var, boşanmak ayıp değil. Ama kimse dünyaya bu denli canice şiddet görmek için dünyaya gelmiyor. Sana boşan demiyorum, ama kendini de düşün, bu iş böyle olmaz demek istiyorum. Ben dayak atacak kadar ofke kontrolü olmayan (yapıp yapıp özür dilemesi bir örnektir) insanın düzeleceğine inanmadım, çünkü hep artarak ofke patlaması yaşadılar, hayatları maaf ettiler...

Bu konuda sakin al, aldığın kararları kendini güvene alarak hareket et. Bak kullanıcı adında özetlemişsin, kadın hayattır. O hayatı kimsenin yaralamaya incitmeye hakkı yok. Lütfen kendini sev... Inşallah çok mutlu ve huzurlu ol, inşallah!

Acilen darp raporu al, uzaklaştırma kararı aldır ve boşan

Elalem seninle birlikte dayak yemiyor
Herkesin g.... de pireler uçarken adam seni dövecek sen hala elalem derdindesin,
Silkelen kendine gel

anlattiklariniz gercek mi ulkenin doktoru böyle düşünüyorsa ev hanımı nasıl cesaret etsin boşanmaya

Cok haklisin..

Gidecek hicbir yeri olmayan bir geliri olmayan ev hanimlari napsin.

Koskoca doktor bile vuramiyorsa bir manyagin g..ne tekmeyi..baskalari napsin

Yazik.

desinler evet kendime hiç uygun değilmiş aramızda uçurum vamış dersin ,Allah aşkına cahilde değilsiniz dr böyle yaparsa kocasının elşne bakıpsizin yaşadıklarınızı yaşayan kadınlar ne yapsınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…