Boşanma istihare

Hayır o yüzden karar veremiyorum. Ben kendimde boşanmayı istedim. Babam ise bir kere yapan bir daha yapar mantığında..
Haksızlığa uğradım karar veremiyorum
Yaptığı doğru değil ama eşya satmış onun parası nereye gitti önemli olan tarafi bu borca mi gitti boşanmak istemenizin sebebi eşya satmış olmasi mi

eşiniz eşyaları neden satmış ve ne satmış. Çalışan bi adam sizden gizli bunları yapıyorsa başka gizledikleri şeylerde vardır bence. Karar senin bi e devletine göz at derim ben. İnş başka borcu yoktur.

Sıkışık olduğumuz zamann abisine borç vermiştik abim borcunu ödedi diye yalan söylemiş. Meğerse başkasından almış. Karşıdaki kişiye de ödeyemeyince bu yolu seçmiş
Başkasından aldıgı parayı naptı peki.

Rüyaya göre hareket etmemek için karar veremiyorum. İnternette okudum nasıl yapılacağını

Evet ben de emin olamıyorum. E devletinde birşey yok. Herşeyi anlattığına yemin ediyor. Belki kişisel vardır borcu kişiye

Yaptığı doğru değil ama eşya satmış onun parası nereye gitti önemli olan tarafi bu borca mi gitti boşanmak istemenizin sebebi eşya satmış olmasi mi
Bana yalan söylemiş olması ve arkamdan ben yokken yapmış olması

Birden kestirip atmayın bir deneyin yine aynı şey olursa o zaman bakarsın çaresine

beyaz bir tavuk kısmında birden gülme geldi, bence ilişkinizin gidişatı hakkında bilgi veren bir şey değil akşam yemeğiniz falandır o
Bakın ben cidden inancı zayıf bir insandım. 2 sene önce bana biri dese ben de sizin gibi gülerdim. Ama dua ile çoğu şeyin düzeldiğini fark ettim. İnanç meselesi. İstihareyi de arkadaşım önerdi. Ben rüyamda onu gördüm. Olabilir ya da olmayabilir. Gerçeklik payı olmayabilir.

Borcumuzu ödedik. Abimden aldım diyerek verdi bana
Bu kdrcık şey için boşanılmaz ama sinekte migde bulandırır işte. Güzelce konusun bi daha kesinlikle böyle şeyler yapmaması gerektigini anlatın. Gizli işler çevirmek nedir. Eşyaları sattıgı anlaşılmıcakmıydı. Bahaneside eve hırsız girmişmi demek olcaktı. Gözünü korkutun. Kardeşide borcunu ödesin. Bu zamanda para kolay kazanılmıyor

Bu istihare olayi bana mantikli gelmiyor.Sonucta sartlanarak uyuyorsun ve yasadiklarimiz,bilincaltimiz ruyalarimizi etkiler.
Bir de evdeki esyalari satip ne yapmis ?Kumar mi oynuyor sizden gizli borcu mu var nedir ?

Şuan zaten konuşmuyorum onunla. Kesin olarak boşanma fikrim vardı ama olay soğuyunca kararsız kaldım.
O anlık psikolojik baskı ile yaptığını ben tatilde olduğum için huzuru kaçırmamak için söylemediğini söylüyor. Gelince konuşmak istemiş

Bu istihare olayi bana mantikli gelmiyor.Sonucta sartlanarak uyuyorsun ve yasadiklarimiz,bilincaltimiz ruyalarimizi etkiler.
Bir de evdeki esyalari satip ne yapmis ?Kumar mi oynuyor sizden gizli borcu mu var nedir ?
Yazdım yukarıda bizim borç vardı bana abimden aldım diye verdi ben de borcu ödedim. Meğerse arkadaşından almış. Arkadaşına da ödeyemeyince bu yolu seçmiş

Bu borcun kumar borcu veya tefeci borcu olma ihtimali oalbilir mi?
Bir erkek ne kadar zorda kalabilirki evindeki eşyaya satacak kadar borçlanmış olsun.
Siz önce borcun sebebini öğrenmeye çalışın.

Bu borcun kumar borcu veya tefeci borcu olma ihtimali oalbilir mi?
Bir erkek ne kadar zorda kalabilirki evindeki eşyaya satacak kadar borçlanmış olsun.
Siz önce borcun sebebini öğrenmeye çalışın.
Psikolojik olarak zayıfmış demekki.. Arkadaşına borç

Ne satmıs bu kadar ortalıgı bırbırıne katmıssınız

Bana yalan söylemiş olması ve arkamdan ben yokken yapmış olması
Abisi odemedigi için mahçup olmuş borç almış o da odeyemeyince bir iki eşya satmış keşke düzgünce size anlatsaydi ama belli ki utanmis sırf bu yüzden bosanilmaz bence bir şans hak ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…