Boşanma istihare

abutruno

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
330
214
35
Konuyu dualar bölümüne açtım cevap gelmedi
Arkadaşlar merhaba.. Biraz uzun kusura bakmayın. Çocuğum olsun diye dua ederken rastladım bu guruba..
Bir aydır ailemin yanındaydım yaz tatil için.. O sırada eşim evdeydi çalıştığı için. Eve geldiğimde eşim evden bazı değerli şeyleri sattığını fark ettim. Onunla konuştum boşanmak istiyorum dedim. Ailem de boşanma konusunda bana destek oldu. Eşimin ailesi ise karşı çıktı, bir kere daha şans ver.. Sattığı şeyleri bana ödeyeceklerini söylediler. Ama babam kesinlikle kabul etmedi eşimden boşanmamı istedi.. Ben de boşanmak istedim. Bana sormadan gizlice sattığı için.
Eşim yeminler etti bir daha yapmam, maaş kartı tüm para sende kalsın.. Her dediğine tamam bana süre ver ayrı odada yatalım. Senin dediğinin dışına bir kere bile çıkarsam ayrıl benden. Bir de kredi borcu var benim üzerime.
Şimdi ben çok muallakta kaldım. İstihareye yattım eşimle devam edersem diye niyetlendim. rüyamda beyaz bir tavuk ve kelebek gördüm.. Çok kararsızım sizce rüya nedir. Bilenler yorumlayabilir mi..
Ayrıca eşimle aramda hiç bir sorun yoktu, sevgi saygı bağımız vardı..

Konuyu dualar bölümüne açtım cevap gelmedi
Arkadaşlar merhaba.. Biraz uzun kusura bakmayın. Çocuğum olsun diye dua ederken rastladım bu guruba..
Bir aydır ailemin yanındaydım yaz tatil için.. O sırada eşim evdeydi çalıştığı için. Eve geldiğimde eşim evden bazı değerli şeyleri sattığını fark ettim. Onunla konuştum boşanmak istiyorum dedim. Ailem de boşanma konusunda bana destek oldu. Eşimin ailesi ise karşı çıktı, bir kere daha şans ver.. Sattığı şeyleri bana ödeyeceklerini söylediler. Ama babam kesinlikle kabul etmedi eşimden boşanmamı istedi.. Ben de boşanmak istedim. Bana sormadan gizlice sattığı için.
Eşim yeminler etti bir daha yapmam, maaş kartı tüm para sende kalsın.. Her dediğine tamam bana süre ver ayrı odada yatalım. Senin dediğinin dışına bir kere bile çıkarsam ayrıl benden. Bir de kredi borcu var benim üzerime.
Şimdi ben çok muallakta kaldım. İstihareye yattım eşimle devam edersem diye niyetlendim. rüyamda beyaz bir tavuk ve kelebek gördüm.. Çok kararsızım sizce rüya nedir. Bilenler yorumlayabilir mi..
Ayrıca eşimle aramda hiç bir sorun yoktu, sevgi saygı bağımız vardı..

Rüya yorumlarını bilmiyorum ama daha önce bir sorununuz olmadığını söylediğiniz için ikinci bir şansı verin derim. Eğer olmazsa boşanmayı düşünün. Hatasından ders aldığını düşünüyorum, bu süreçte de sürekli yüzüne vurmayın , telafi etmesine izin verin.

İstihareye nasıl yattınız bunu daha önce duymuştum biyerde niyetlendiğinz konu için rüyanızda beyaz görmek iyimiş ama bilmiyorum 🤷🏻 belkide öylesine bir rüyadır düşünerek hareket edin rüyaya göre değil hakkınızda hayırlısı neyse o olsun.

İstişare ettik ama karar veremiyorum. Babam istemiyor annem düzelir diyor.. Kendim ise karar veremiyorum
Ailenizden önce kendiniz ben bu adamı seviyormuyum yürütebilir miyim istiyormuyum diye bir sorun. Sizin ailenizde kafanızı karıştırıyor anladığım kadarıyla. Evlilik sizin kararı da siz vereceksiniz.

Aklınız kalbiniz ne diyor önemli olan bu
Üstelik babaniz boşanmanızi istiyor diye bosanacakmisiniz ?

Eğer gönül bağınız varsa 1 şans daha verebilirsiniz.

Ama eşyaları neden satmış,önce bunu öğrenmenizi tavsiye ederim.

Aklınız kalbiniz ne diyor önemli olan bu
Üstelik babaniz boşanmanızi istiyor diye bosanacakmisiniz ?
Hayır o yüzden karar veremiyorum. Ben kendimde boşanmayı istedim. Babam ise bir kere yapan bir daha yapar mantığında..
Haksızlığa uğradım karar veremiyorum

Eğer gönül bağınız varsa 1 şans daha verebilirsiniz.

Ama eşyaları neden satmış,önce bunu öğrenmenizi tavsiye ederim.
Sıkışık olduğumuz zamann abisine borç vermiştik abim borcunu ödedi diye yalan söylemiş. Meğerse başkasından almış. Karşıdaki kişiye de ödeyemeyince bu yolu seçmiş

X