Boşanma için B planim , fikir verirmisiniz

Böyle olmaz bu iş. Bir kere sen gidersen zaten suçlu olursun. O evi sen çocuklara bırakıyorsun da adam ya başkasına yedirirse? Yazık değil mi çocuklara? Madem gözünü kararttın bir kavga anında ara polisi gelsin uzaklaştırma al. Sonra da ver mahkemeye. Çekişmeli başlatırsın sonra anlaşmalıya dönüp evi paylaşırsın çocukların hakkını alırsın. Ben çocuklarıma hep babalık yaparım diyenlere basıp gidiyor. Benim çocukların babası en son nafaka düşürme davası açmıştı çocuklara

Kavga yok diyor.Ondan çağıramıyor.

burada fikir sormak yerine bir avukata danışmanız lazım. zira burada hukuktan zerre anlamayan bizlere sorduğunuz her bir hamlenin medeni kanunda bir açıklması ya da yaptırımı var.
ayrı ev tutmanız ve evden ayrılmanız dahi dava sürecinde hakimin göz önünde bulundurması gereken bir durumdur ve bir kanaat oluşturur. lütfen avukattan yardım alın. ev konusunda vardığınız kanıya istinaden belli ki siz hiç bu konuda fikir sahibi değilsiniz ve bu durum sizi çok büyük zarara uğratacak. alacağınız yardım sandığınızdan daha az hasarla ve daha da hızlı bu süreçten çıkmanıza yardım eder.

Geliriniz henüz cok iyi degil. Nafakayada güvenmegin. Ayrilinca adamin ne yapacagi belli degil. Baya bi para biriktirin. Gerektiginde ev cabuk bulunur, eysada cabuk alinir. Önce kendinizi baya bi garantiye alabilecek bi para biriktirin. Simdi ev tutup bosuna aylarca kura vermek cok mantiksiz.

Valla sizi çok taktir ettim helal olsun kendi ayaklarınızın üstünde durup dükkan açmışsınız az sabredin el altından uygun fiyatlı ev bakın ,bulursanızda içini yavaş yavaş düzün . Rızkı veren Allah geçiminizide kolaylaştırır korkmayın

ayaklarınız tam sağlam yere basmadan ayrılmayın evden .en kötüsünü düşünerek o ay veya bir kaç ay dükkan gelirinizin olmayacağını da hesaba katarak evden ayrılın.
o hırs ile eşiniz cocuklara destek olmayabilir

Kızlar yorumlarınız için teşekkürler..ev tutmanın kusur olduğunu bilmiyordum para biriktireyim en iyisi ..yoğunum tek tek yazamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…