Boşanma derecesine getiren iletişim problemim!

Çok güldürdünüz beni evet kesinlikle yapı meselesi ve içten gelen bir şey galiba. Kendimi jartiyer giydiğimde bile kadın gibi hissedemiyorum sanki üstüme hiç yakışmıyormuş gibi. Bu enerjimde karşı tarafa yansıyor. Aslında öpüp koklarım sarılırım ama en fazla bunları yapabiliyorum. Eşimle konuşup son bi şans vermesini isticem. Yaptıkça içimden gelmeye başlar alışırım herhalde. Çünkü bende çok istiyorum cilveli olmayı kadınsı olmayı. Herkes benim için daha çok asil yorumunu yapar. Demek ki asillikten önce dişilik geliyormuş.

Kesinlikle bu konu altına yapılan yorumlardan bile hiçbir şey bilmediğimi çok boş olduğumu gördüm. Size de çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Videolar izleyip söylediğiniz dergiyi okuyacağım.

Asilliğinizden ödün vermeden de dişi olabilirsiniz bence. Mesela bende sokakta, sosyal hayatta başka biriyim, yatakts bambaşka biriyim daha doğrusu biriydim

Pazartesi gittim. Kendisi psikoloğun çare olmayacağını benim yapımın bu olduğunu söyledi. Ama ben denemek istediğimi söyledim. Dediğiniz gibi ben bu ilişkide kendimi çok yorgun hissediyorum artık dedi. Yine söylediğiniz gibi çok haklısınız bu iletişim problemi benim sürekli ayağıma dolanacak o yüzden başladım terapiye. Görmediğim yapmadığım çok şey varmış ilk seansta bile bunları farkedebildim

Hahaha evet artık sabah uyanınca hazırlanırken gün içinde yüksek sesle şarkılar söyleyip dansta edeceğim teşekkürler

Bugüne kadar yaptıklarınızin tersini yapin.Suan adamin eli kolu kalkmio azicik başını oksayin sarılın sebepsiz öpün koklayin
Aynen söylediğiniz gibi. Bu zamana kadar hiçbir şey yapmamışım böyle davranarak ve kaybediyorum. Bu zamana kadar nasıl davrandıysam bundan sonra tam tersini yapmaya çalışacağım

Evlenmeden önce de böyleydim. Ama anlayamıyorum neden beni bu kadar değiştirmek istiyor. Sanırım çok sıkıcı bi insan olmaya başladım bu kadarını tahmin etmemişti. Ben günlerce evde oturup tv izleyebilirim dışarı çıkmasam da olur. Ki şu anda çalışmıyorum okullar kapandığından beri işte bulamadım. Evdeyim yani ve sıkılmıyorum. Bana sürekli soruyor sıkılmıyor musun evde diye. Bu konuda da çıkıp arkadaşlarla görüşmemi bekliyor, işyeri sahibi olan arkadaşlarımın oraya gitmemi, oraya gelen müşterilerle tanışmamı (bi güzellik merkezi, gelen müşteri portföyü kaliteli) onlarla samimiyet kurmamı istiyor. Aslında bende çok istiyorum ama bi yandan da gerek görmüyorum sanırım ya da üşengeç bir yapım var. İnşallah sonradan açılır dediklerinizden olurum

Evet sanırım kendi değerimi kaybettim onun gözünde, her şeye evet, tamam olur, bana uyar, farketmez diyerek kabul ederek. Ama artık değişmek istiyorum öncelik ilişkimiz için ama en önemlisi de kendim için. Sadece eşimle olan ilişkimde değil arkadaşlık ilişkilerimde de böyleyim haklı olamıyorum kimse karşısında. Sanki herkesi memnun etmek zorundaymışım gibi sanki kendi fikirlerim olamazmış gibi. Böyle yapa yapa alışmışım sanırım gerçekten de gittiğim yerin yediğim yemeğin hiçbir önemi yok benim için. O yüzden arkadaşlarım seçsin isterim ya onlar beğenmezse diye nasılsa ben her şeyi beğeniyorum diye

Psikoloğa gitmeye başladım önce kendim gidicem daha sonra birlikte gidicez tabi o zamana kadar dayanabilirse

Psikoloğa gitmeye başladım önce kendim gidicem daha sonra birlikte gidicez tabi o zamana kadar dayanabilirse
o kadar da tahammül edilemezmiş gibi davranmayın kendinize .değerlisiniz önemlisiniz bunları telkin edin.

evlenmişsiniz sonuçta belli bir sevgi var eşinizle de aranızda bunu hafife de almayın .

Benim eşim oynamaz ama sabah müzik açar ben de müziğe eşlik ederim dans eşliğinde sen de iki salınıver napacaksın eşin istiyor
Genelde o benden erken uyanır benimde erken uyanmamı ister bende 9 en geç 10da uyanıyorum kendi işi olduğu için bi mesai kavramı da olmadığından evden geç çıkar ama artık ondan önce uyanıp o şarkıları ben açıp dans edicem

o kadar da tahammül edilemezmiş gibi davranmayın kendinize .değerlisiniz önemlisiniz bunları telkin edin.

evlenmişsiniz sonuçta belli bir sevgi var eşinizle de aranızda bunu hafife de almayın .
Annem de benim gibi sanki kendisi bu dünyaya diğer insanlara hizmet etmek için gelmiş kimseye karşılık veremez yine haklı olsa bile karşısındakinden özür diler kendisini çok değersiz görür ama ben bu kaderi kırıcam inşallah

Eminsiniz yani sevdiğinize.

Cok sevindim sizin adiniza umarim hayatiniz daha dengeli olacak

Kendi vücudunu beğeniyor musun? Yani kendinle barışık bir insan mısın?
Ben mesela memelerim emzirme sonrası sündükten sonra sevişmek bile istemiyordum ya da sütyenimi çıkarmıyordum
ama şu an memeli ve daha seksiyim yani kendimi öyle hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…