Boşanma davası devam ederken yeni ilişki

Boşanma davası devam ederken yeni biriyle sevgili olur musunuz?

• Evet

OY: 13 10,9%
  • Hayır

OY: 109 91,6%

• Ankete Katılan
    119

SiriussY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2022
633
1.109
33
Merhaba hanımlar..

Merak ettiğim bir konu var, mesela boşanma davanız devam ederken yeni biriyke sevgili olup(tanımaya çalışmak demiyorum), evlilik planları yapar mısınız??

Not: Boşanma sebebiniz aldatilma ve 2 küçük çocuğunuz da varken

Güncelleme: Konudaki kadın ben değilim.

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar..

Merak ettiğim bir konu var, mesela boşanma davanız devam ederken yeni biriyke sevgili olup(tanımaya çalışmak demiyorum), evlilik planları yapar mısınız??

Kesinlikle hayır. Önce sakinlemeli,kendini dinlemeli,çocuklarınla kendine bir plan çizmelisin.
Sevmek ve sevilmekten önce psikolojik olarak düzene uyum sağlamalısınız

Çocuğumda olmasa kendimi böyle uygunsuz durumların içine sokmam...Boşandıktan sonra ne yaparsanız yapın.
Dipnot: çocuklarınızla kendinize neden mis gibi küçücük bir dünya kurmuyorsunuz? Hep yazıyorum evladımın yanına başka erkek sokmam, en tatlı yemek benim soframdaki çünkü. Iki aşk meşk yaşayacağım diye evladımın huzurunu bozamam.

sevgililik, flört, fb olarak belki görüşürüm ama ciddi ciddi iliski yapip çocuklarımı yeni bir kaosa suruklemek istemem.
ne guzel bekarsin iste uzjn zaman sonra. niye ciddi dusunuyorsun. sen de gördün keramet yok evlilikte:) biraz bekar hayatin keyfini cikar bence. cok da yayma etrafa, paylasma resimlerini. hem hakkinda kötü konusurlar rahatsiz olursun hem bir sinsi eski eş kisisine bahsedebilir

Merhaba hanımlar..

Çocuğum olsa da olmasa da aldatılmış olsam da sabırla beklerim önce kendime psikolojime odaklanırım, destek almaya çalışırım sevdiğim insanlardan. Kimseyle sevgili olmam, ilişki kurmam. Çünkü bu boşanma sürecinde sizin aleyhinize bir kanıt olarak tutulabilir hakliyken haksız duruma düşebilirsiniz. Ama şimdi onun aldattığına dair kanıtları toplayıp belgeleri mahkemeye verip tazminat davası açarak davayı kazanmış olursunuz. Böyle şansınız artar. 2 çocuğu da devlet size verir muhtemelen

X