Boşanıyoruz.

Eşim günlerdir özürler diliyor. Yeminler etti yanlış birşey yapmadığına. İnanın bilmiyorum. Ben soğuk davranıyorum. Ne yapacak diye?

Adam sapık,gözu dısarda ama sizi psikolojik olarak bitiriyor.
Devam edersenz delirtir bu sizi.
Allah yardımcınız olsun.

Adam sapık,gözu dısarda ama sizi psikolojik olarak bitiriyor.
Devam edersenz delirtir bu sizi.
Allah yardımcınız olsun.
Haklısınız unutamıyorum zaten olanları. Özürler diledi yeminler etti. Bilmiyorum. 4 gündür çok ilgileniyor benimle. Ben tepkimi koyuyorum ama soğuk davranıyorum.

Okurken kanım dondu - siz bu adama nasıl katlandınız 2 yıl? Pat diye böyle olmuş olamaz - öncesinde de kendisini belli etmiştir muhakak.
Kendinize bu adamla hayatı zindan etmeyin bence. Adet bazen stresli ve üzgün olduğunuz zaman da gecikebilir. Hemen hamile olduğunuzu düşünmeyin bence. Emin olmak için bir kan testi yaptırın hızlıca hem eminsizlikten de kurtulmuş olursunuz. Arabayı da tekrar babanızın üzerine aldırın henüz boşanma evraklarını imzalamadan.

Bence onun psikolojik sorunları var asıl. Bu adamla geçireceğiniz 1 dakikanıza yazık. Ailene söyle o protokolü imzalama sakın.

Haklısınız unutamıyorum zaten olanları. Özürler diledi yeminler etti. Bilmiyorum. 4 gündür çok ilgileniyor benimle. Ben tepkimi koyuyorum ama soğuk davranıyorum.
Lütfen kendi konunu bir kez oku. Özür dilese ne adam seni psikolojik olarak sömürüyor. Yani bir insan yakalanınca özür diler, utanır, başını öne eğer. Bu tam tersine seni suçlamış. Bunda senin nasıl bir suçun olabilir mesela birlikte olmasan sürekli reddetsen bir nebze haklı desek, hamile olma ihtimalin var.

bence siz birde psikologa gidin bir konuda inşallah hamileyimdir diyorsunuz e bu konu ortada, adam ortada...
çocuğu düşünen yok neyin inşallahı ?
barışma aracı mı olarak gördüyorsunuz çocuğu?

En son olanları yazdım yukarıda. Ve eşimle açık açık konuştum. Boşanmak istediğimi söyledim. Psikolaga gidelim dedim. Tamam dedi. Gideceğimiz gün yok dedi. Kavga ettik. Peki o protokolü hazırla getir dedim. Fevri karar aldığımı söyledi. Ben ısrar etmeye başlayınca getirdi. Hiç böyle niyetim yoktu ama tamam dedi. Şartlarda birbirimizden hiç birşey istememize dair yazı yazıyordu. Ben bunu imzalamam dedi. Nedenini söyledim. Bana güvenmiyor musun dedi. Hayır dedi. Kağıdı yırtıp attı. Bana karşı sahiplenme duygun olsaydı. Görünce yırtardın diyip yırttı. Ve özür diledi. Günlerdi çok ilgili. Ben çalışıyorum. O 1 ay izinli. İftarı sahuru hazırlıyor. Rüyamda seni hamile gördüm dedi. Hiç dışarı çıkalım demezdi. Dün dışarı çıkalım yürüyelim mi dedi. Şaşırdığımı söyledim. Yürüdük birşeyler yedik. Ama ben soğuğum. Gözlemliyorum sadece. Yakınlaşmaya kalktı. İstemiyorum dedim. Neden dedi. Unutamıyorum dedim. Peki diyip sarıldı.

bence siz birde psikologa gidin bir konuda inşallah hamileyimdir diyorsunuz e bu konu ortada, adam ortada...
çocuğu düşünen yok neyin inşallahı ?
barışma aracı mı olarak gördüyorsunuz çocuğu?
Barışma çabam falan yok. Kağıdı imzalama bile kalktım. Ama eşim yırttı. Çocuğu hoc birzaman araç olarak görmedim. Ve sıkıntı olsa bile sadece çocuğumu düşünürüm.

Barışma çabam falan yok. Kağıdı imzalama bile kalktım. Ama eşim yırttı. Çocuğu hoc birzaman araç olarak görmedim. Ve sıkıntı olsa bile sadece çocuğumu düşünürüm.
ÇOCUĞUN BABASI bu adam oalcak farkında mısınız?
nasıl inşallah diyorsunuz ben hala oradayım.
evlilik sorunlu, beyefendi sorunlu? huzursuzluk var.
neyse ben yorum yapmayacağım sonra ban yiyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda

tamamda olan olmus kadın hamile ne olsun istiyorsunuz?

Meşrulaştirmayin. Bu bir iş değil

Zorla bu yola düşüp kurtulamayanlar hariç , hepsinin adı neyse o. Işçi ne yahu.

O zaman bu bir işse erkeklere kızmayın. Istihdam sağlıyorlar.

Bir kaç yorumda daha gördüm iş olarak görülmesi. Insan bedeni satılıyor ; şiddet , hakaret , küfür , her türlü bayağı duyguları yaşıyorlar ve omurgasız bazı erkeklerde buna dahil oluyorlar.

Hani insana saygı, Şiddete hayır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…