Boşanıyorum,içim yanıyor:(

Ne kadar kolay evlenilip ne kadar kolay boşanılıyor.
Sadece şu platformda bile günde en az 5 konu "boşan" denilen türden.
Çok yazık gerçekten.
Boşanın veya boşanmayın, hayat sizin. Bizler birbirimize yorum yapıyor, fikir veriyor geçiyoruz. Karar sizin, etkilenen siz olacaksınız.
Gerçekten üzücü.. Bu kadar mutsuz evlilik görmek üzücü.

İkiniz de henüz evliliği kavramamışsınız.
Ben konularınızı bilmiyorum ama eğer ortada gerçekten boşanacak durumlar varsa henüz çocuk yokken boşanmalı.
Düzelebilecek gibiyse destek alıp devam etmeli.
Lakin böyle boşarım, giderim,dava açarım diye blöflerle evlilik yıpranır.
Ayrılmayacaksanız ayrılık lafını ağzınıza almayacaksınız.
Şimdi dava açmışsınız, kocanızdan umudunuz yoksa başladığınız işi bitirin.
Çocuk olmadan ayrılmak en temizi.
Siz bileceksiniz.

İşteyken otur evinde derken? Dışarı çıkmanıza izin vermiyor mu?

Ayrılmanın blöfü olur mu hiç sen hala istiyorsunki ayaklarıma kapansın, özür dilesin, iyi davransın. Adamın umrunda olmamış, çünkü gitmeyeceginden oda o kadar emin ki. Düşünür konuşuruz demenizden bile anlamış blöf olduğunu..

boşanma olayına girişen sen şimdi pişmanmış gibi yazan siz neden kararlarınız mı değişti ?

Sizin tutarsız davranışınız,
Eşinizin de tutarsız davranışına sebep olmuş.
gerçekten boşanmak için dava açılır.
konuşalım felan demek için değil.

hakkınzda hayırlısı olsun ama,
Her kavgada evden kovmak çok onur kırıcı bir durum.
siz eşya değilsiniz k,buna müsade edesiniz.

Ben evliligi bitirecek bir sebep goremedim.Yazik degil mi yuvaniza,size ,esinize.Kavga aninda sinirle soyluyor olabilir..Sizi gecekten istemeyen birisi olsaydi,daha farkli tepki verirdi bence.Bosanmayacaginizi anlamis o yuzden imzalamis..
Bosanin diyenlere de bakmayin..Evde ne hakaretlere,şiddete ugrayip kocasindan ayrilmayan ama etrafindakilere boşan diyen kadinlar dolu etrafta..Kararinizi siz verin.Yazdiginiz nedenler sadece bu ise o kadar basitki.Insanlar ne acimasiz olmus..Herkes boşan yazmis neredeyse.Yuvanizi bozmayin.Evliliginizi surdurme konusunda kararli olun bence..

Adam çok umursamaz her kavgada çık git demesine dayanamıyorum artık. İlgisiz ayrıca küfür desen her türlü

Arkadaşım zaten evliliğin çok yeniymiş bu kadar kısa sürede neden bu hale geldiniz böyle..Karar sizin kararınız ama pişman olacak gibisiniz bence bir terapiste gitmeyi falan deneyin.Evlilikler bu kadar kısa sürede bitirilmemeli en azından sonra pişman olmamak adına..Rabbim kolaylık versin

Çok fazla şey yaşadım. Küfür evden kovulma hiç değer görmedim. O yüzden üzülüyorm ama pişman olacak o bence

Siz düşünür konuşuruz diye cevap verince, ayrılmayacagınıza emin olmuş ve dilekçeyi imzalamış. Sizi süründürmek özür diletmek falan istiyo sanırım. Bence hemen boşanın evden kovan adamdan hayır gelmez.

Sana geçen ki konunda da blöf yapıyorsun demiştim. Aynı evde durmandan belli... adam seni çözmüş onun kafası rahat

Evwt daha beni süründürmeyi düşünüyor. Zaten o dediğimde de uyuyordm uyku arasında söyledim sabahına bunu yaptı. Eşyalarımı toplamaya başlıycam bugün

Sana geçen ki konunda da blöf yapıyorsun demiştim. Aynı evde durmandan belli... adam seni çözmüş onun kafası rahat
Ya ne kadar değişik evden çıkana sen nie gidiyorsun sakın çıkma evinden dersiniz ben duruyorm nie duruyorsun diyorsunuz ailem aynı şehirde deil burda hiç bi akrabam yok hava şartları malum ev arıyorm bulunca çıkıcam zaten

Onun için de öneri vermiştik.
Uzaklaştırma aldıracaktın.
Kıymetli kocan evden çıkıp gidecekti.
Ama kocasız duramadığın için bu öneri işine gelmedi.
Umarım kocan kararlıdır ve boşanır.

Böyle hayat mı geçer ? Yol yakınken boşanın ilerde çocuğunuz olunca çok daha zorlaşır bu süreçler balık baştan kokar unutmayın

O olaylara girmek istemedim ayrı odada yüzünü bile görmüyorm çğrrnç tabirlerde bulunmayın

O olaylara girmek istemedim ayrı odada yüzünü bile görmüyorm çğrrnç tabirlerde bulunmayın
Yoo çirkinlik değil bağımlısın.
Açık ve net.
Bu yüzden psikolojik destek almalısın.
Ayrı odalardasın ama hala beklenti içindesin. Önce kendi içinde bunu hallet.

Bosan blof yapmadıgınnı gorsun bosanmak ıstemıyorsa pasam hala artıslık yapmasın uzulmeye degmez bı ınsan uzulsende kendı ıcınde uzul ona bellı etme yanında mutlu ve guclu durkı pısman olsun ama pısöan olsada gerı donme gerı donunce ben kazandım der daha beter olur

Değişik değilim doğruyu söylüyorum. Blööööffffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…