Bosaniyorum .. artik en hayirlisi bu olsa gerek

boyle bir adam ne seni nede bebegini haketmiyor
bundan sonra Allah hep iyileri cikartsin karsiniza mutlu bir hayatiniz olsun :Saruboceq:
arkadaslar gibi bende sevindim nafaka olayina sonuna kadar hakkiniz

canım benim, geçmiş olsun, aynı şeyleri yaşamışız seninle,

4 aylık hamile iken ayrı yaşamaya başladım eşimden, 4 ay sonra da dava açtım, dava halen sürüyor, bir yılı geçti, bu şekilde ayrılman en hayırlısı olmuş senin için, benimkinin çocuk umrunda değil ama sırf mahkemede haksız duruma düşmemek için alıyor haftada bir gün mahkeme kararı ile, mahkemeye yalancı şahitler çıkarıyor, yalan yere yemin ediyorlar, bunlar yetmiyormuş gibi hakkımda suç duyurusunda bulunuyor, anlıycağın pislik üzerine pislik,

sen en kısa ve temiz bir şekilde o adamdan kurtulduğun için şükret, kızım ve ailemle çok mutluyuz, kızım tüm bir süalenin prensesi, el üstünde tutuluyor, ailen yanıdaysa eminim sen de öğle olursun, kızınla geçireceğin güzel günler seni bekliyor canım.

canım Allah kurtarmış seni böyle bi adamdan bebeğinle uzuuuun yıllar mutlu yaşarsınız inşallah eski eşinin nişanlandığı kadına pes yani adam daha karısından boşanmadan vede karnında onun bebeğini taşıyo karısı gidip onunla nişanlanıyo çocuğunu görmek istemiyo ve bu kadın böyle bir adamla mutlu olacağını hayal ediyo(büyük ihtimalle)böyle bir adamdan ne baba ne de koca olur Allah bilir yinede ama ben o evliliğinde çok hayırlı olucanı sanmıyorum

nasil bir yuzsuzluktur ki evli cocuklu adam soz resimlerini yayinliyor. ayrica sozde sozlusu olan kizda da mi hic akil yok, arti kizin ailesi nasil kabul etmis boyle biseyi. bence o adam bu yaptiginin hesabini nasil verecek, nerden cikacak onu dusunsun. yuh be

İldem bebişinle birlikte çok çok çooooooooooook mutlu bi hayat yaşa e'mi ..

Canım çok geçmiş olsun.Böyle bir yaratıktan kurtulduğun için eminim çok mutlusundur.Rabbim meleğine we sana upuzun we mutluluk huzur dolu bir ömür nasip etsin..Sağsağlim bebeğini kucağına alman dileğiyle... yerimseniben

Çocuğu görmek istemediğine dair yazı al elinden Yoksa zamanla dank eder de karışır durur sana

Çocuğu görmek istemediğine dair yazı al elinden Yoksa zamanla dank eder de karışır durur sana

Aldim canim .. mahkemeye o sunmus zaten yazili bi kayitta imzasi var
cocukla hic bi hukuku olmayacagina dair ..

bebegimm tamamiyle bana aitt artikk .. sadece dünyaya gelmesini bekliyorum 4.gözle opuyorumnanaktan

hakkında herşeyn hayırlısı olsn cnm etrafında çok olucaktır cocugun için sabret kzıım diyenler ama sen en iyisini yaptın bebeginin onu istemeyn bi babaya ihtiyacı yok . . bu kadar cesaretli bi annesi olduğu için melegn çok şanslı .. emin ol ona verecegn en büyük ceza mutsuz bi evde onu büyütmek olucaktı !

Aldim canim .. mahkemeye o sunmus zaten yazili bi kayitta imzasi var
cocukla hic bi hukuku olmayacagina dair ..

bebegimm tamamiyle bana aitt artikk .. sadece dünyaya gelmesini bekliyorum 4.gözle opuyorumnanaktan

Allah yardımcın olsun...inşallah bebekinle beraber çok güzel şeyler olur hayatında...

Canım şimdi haberim oldu.Kızını senden alamaycak iyi olmuş nafakayı da ödesin tıkır tıkır alsanaalsanasmile Sizin için en hayırlısı neyse o olsun bundan sonra kızınla çokk mutlu olun opuyorumnanaktan :içelim:

aynen ölee kizlaaar öylee bi babala büyüceginee
anneesiiylee teeek basina büyüsün kizim daha iyi .. ihtiyaci yok o babaya ..

özgeem olumunekankayizsmile öyle kuzum ödücek her ay nafakamla tazminatimii ...

hakkında hayırlısı olsun canım senin adına çok sevindim.inşallah sağsalim kavuşursun kuzucuğuna.

Bende babamın pek farkında olmadım.Eğer iyi bir baba olsa zaten çocuğunu bırakmaz bırakıyorsa ondan babalıkta beklemeye gerek yok en azından çocuk babam vardı ama sıfatı var kendisi yoktu demez.Hep bir özlem kalır daha güzeldir

nafaka almakla çok iyi yapmışsınız...ödemek zorunda...her nekadar istemese de kızınızın sorumluluğunu üstlenmek zorunda...ben de tüm arkadaşlar gibi ikinize mutlu bir hayat diliyorum...söylemeden geçemedim iki kişiyi hiç tereddütsüz bırakan birisinden kim nehayır görebilir ki....

mutluluklar tekrar zemuszemus

nafaka almana çok sevindim. bebişinle sana mutluluklar...

Son düzenleme:
madem bu kadar kesin konuşmuş,bebeği görmek istememek vs
o beraber olunan 11,5 aylık sürede neden inatla bebek sahibi olmaya çalışılmış da 3.denemede hamile kalınmış anlayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…