Boşandıktan sonra aldatıldığımı öğrendim, kısa süre içinde evlendi!

Ben sizi anlıyorum narsist biri karşının özgüvenini sessiz sedasız yerle bir ediyor, insanın aklıyla oynuyor ve özgüvenini düşürüyor tabi mağdur kişi aaa başkasını nasıl mutlu eder tüm fedakarlıkları ben yaptım diyor ama öyle bir şey yok onunka da mutlu olmaz
Youtube’dan Sezer Ergör dinleyin, çok iyi gekecek

O kadına bayılıyorum, o kadar güzel anlatıyor ki, asla değişmezler diyor size yaptıysa ona da mutlaka yapacaktır diyor.

Sizi çok iyi anlıyorum narsist birinden kurtulmak o kadar zor ki zaten başta anlamıyorsunuz gerçekten berbat bir şey. Sonra bir şeyler oluyor bir şeylerin farkına varıyorsunuz ve aydınlanma başlıyor ben bu kadar yılımı nasıl heba ettim diyorsunuz..

Yukarıda bir arkadaşın o insana enerji akışını kesin gibi bir yorumu vardı çok güzel bir tavsiye. Ben her şeyin farkına vardığım anda nefret etmeye başlamıştım 1 bcuk yıl daha onla evliliği devam ettirdim ve sonunda bütün hesaplaşmam bitmişti ve evlilikte bitti . Ne nefret ne kin ne beddua hiçbir şey benim içim tamamen bir hiçti ayrıldık o kadar olay çıkarmaya çalıştı tepkilerim bile tiye alır tarzdaydı her tartışmaya çalıştığında şifa diledim. Bir laf var ben beddua etmeyi bilmem ama yerin ve göğün sahibi hakkını alır. Hakkımda helal Allah gördü Allah işitti :)

zaten sıkıntılı bir evlilikmiş,anlayamadığım 3.şahısın bu durumda suçu ne? tamam eşiniz konusunda haklısınız evliliğinde özveri göstermediği için ama ben şuna inanırım zaten sağlam bir evliliği dışarıdan birinin yıkmaya gücü yetmez.O sadece bahanesi olur

Yaşattıklarını yaşıyorlar zaten. Siz mutlu bir evlilik sürmemişsiniz ki. Sırtınızdaki kamburu atmışsınız. Şimdi o kamburu yüklenen kişi sizi aldattığı kadın. Bu nereden bakarsanız bakın şükür sebebi.

Sadece bir süre diğer kadın metres rolünden eş rolüne geçtim diye sevinecektir ama evliliğinde içindekinin kokusu aldığı paketi de kokutunca size bayram, ona cehennem.

Eski eşiniz tarafından bakılırsa da muhtemelen yasak aşk cazibesi bitince ona olan ilgisi bitecektir. Çünkü narsist bireyler için elde etmek, sahip olmak ilişkinin zirvesi. Gerisi kaybetmemek için ayak oyunu genelde. Sonuç büyük aşk yaşayıp evlendiklerini düşünemedim. Çünkü kadın tarafını bilemem ama eski eşiniz çok seviyor olsaydı onu metres rolüne layık görmezdi diye düşünüyorum.

Zaman verin sadece… Sonra olacakları oturup izleyin güzel bir kahve eşliğinde…

Sizinde kurtulmanıza çok sevindim, ama kurtuldum bende, onca yıl, onca emek insan sudan çıkmış bir balığa dönüyor.. diyorum ya önünden çekildim.. ama hala benimle uğraşıyor, hazmedemediği çok şey olduğunu düşünüyorum. Tam bir ruh hastası gibi davranıyor. Ben kurtardım, alan düşünsün

Bingo!! O kadar güzel bir noktaya değinmişsiniz ki, evli olduğunu bile bile koynuna giren arkadan dönüp başkasıyla da aynı şeyi yapar, Aynı şey kadın içinde geçerli biraz kendisini geri çekse adam aha kesin biri var dicek, kişi kendinden bilir işi.. kimse yaşattığını yaşamadan ölmez.. zamanla dediğiniz gibi oturup izleyerek göreceğiz herşeyi…

Sıkıntılıydı evet, çok güzel günlerimizde oldu ama, demek ki bir yerden sonra toparlayamadık ama 3. Şahsın suçu ne biliyor musunuz? Empati yapmanız için şöyle örnek vereyim. Siz evlisiniz öyle yada böyle 2 evladınızında olduğu bir evliliğin içindesiniz. Eşinizin iş arkadaşı Sizinde tanıdığınız, sizin varlığından haberdar olan ve hatta oğlunuza geçmiş olsun bahanesiyle evinize bile bir kere gelmiş biri.. herşeyden haberi varken, milyon kere eşiniz bu kadının kadınına da girmiş kandırmışta olsa öteki kadın olmayı göze alan, uzaktan uzağa hep eski kocamda gözü varmış! Siz olsaydınız hazmeder miydiniz? Herhangi sonradan çıkmış biri olsa, elbette kadının suçu neden olsun ki? Umarım anlatabilmişimdir.

Kurtulmuşum diye sevinirdim, hayatımdan çocuklarınıda göremeyeceği şekilde tam çıkartırdım ben. Kimle nerde ne b*k yiyorsa yesin boşverin sizden ve çocuklardan uzak olsun

Belli ki hiç bir narsist birine maruz kalmamışsınız! Aman kalmasın zaten, berbat bişey, dediğim gibi ben çocuklarımı babalarıyla aile birliğiyle büyütmek istedim çok direndim olmadı.. Bakın o güzel detayı ne güzel vermişsiniz. BOŞANDIKTAN SONRA.. Ben evliyken bu kadının benim varlığımdan haberdar olarak öteki kadın pozisyonuna sokuyor kendini, ve öyle de böyle de giden bir evlilik varken eliyle yuva yıkıyorlar. Kadın olayı araya girince, benimki cesaret ediyor bitiriyor. Yuva yıkanın yuvası olmaz o yüzden kimseyi zan altında bırakmıyorum emin olun. İhanete uğramak çok kötü, kimse yaşamaz dilerim

Kurtulmuşum diye sevinirdim, hayatımdan çocuklarınıda göremeyeceği şekilde tam çıkartırdım ben. Kimle nerde ne b*k yiyorsa yesin boşverin sizden ve çocuklardan uzak olsun
böyle yorumlara bayılıyorum, vallahi kurtuldum.. yeterki pisliği çocuklarıma bana bulaşmasın ne halt yerse yesin, hala benimle uğraşıyor hiçbişey yapmadığım halde.. ruh hastası böyle giderse hukuki yola başvuracağım mecbur..

hazmedemezdim

Açtığınız bir konu üzerine yaptığım bir yorumdan hayatım hakkında böyle kesin yorumlar yapmayın lütfen ! Benim burda özellikle dikkat çektiğim şey şu 20 yıldan bahsediyoruz. 20 yıl mükemmel bir ilişkiniz vardı da son 2 yılda mı bozuldu ilişkiniz? Ne kadar narsist veya manipülatif deseniz de illa ki işaretler vardır sizi rahatsız eden. İş aldatmaya kadar gidip de eski eşinizin bitirmesini bekleyeceğinize siz bitirseydiniz diyorum. Hem 20 yılınızı değmeyen biri için heba etmezdiniz hem de ihanete uğramazdınız.

Neden uğraşıyor biliyor musunuz? Onsuz ayakta olduğunuza,yikilmadiginiza, güçlü durdugunuza icerliyor.Yarali ve bitik görmek istiyor ama olmuyor.Belki yalvarmanızı, hesap sormanizi hayal ediyor Ama siz vakur ve net durunca canı sıkılıyor ve uğraşıyor ,hasta işte......

Yapısında var demekki bazı insanlarda böyle. Bu arada takip edip pusuda kötü hale düşmesini de beklemeyin. Emin olun ki cezalarını çekiyolar. Ben çoookkk sonra duydum ama bi kadına takılmış parasını kartlarnı patlatmış kadın batırmış neredeyse o gün dedimm çocuğa 165 lira harcadığım için kıyameti koparmıştı üstelik dükkanı beraber yürüttüğümüz ve çok emeğim geçtiği halde. Ne yalan diyim insan o an bi diyo iyi olmuş geçende eski email adresime girmem gerekti bi baktım onun kart ekstresi oraya geliyor hala toparlayamamış. Toparlasın isterim yine de ölürse çocuklara bi faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…