Boşandık ama cinsel hayatımız devam ediyor

Aynı kişi olduğunuza eminim başka ayrıntılar da yakaladım. O konuda eski eşinizi o kadar kötü biri olarak anlatmışsınız ki şu an inkar etmek zorunda kalıyosunuz
Hanımefendi size neden bunu ispat etmek zorundayım dedektif misniz mesela ne yakalamış olabilirsiniz? Zaten evlilik hayatında kac sorun var da ortak bir soruna rastlamamış olalım. Garipsiniz gerçekten.

aslında ben onu kullanıyor olabilirim içimin rahat etmeyişi de bu yüzden olabilir. Sürece alışmakta zorlandığım icn temasta kalmak iyi geliyor kendimi de tatmin ediyorum onun icin degil kendim için yapıyorum

Ama önünüze bakmanızı engellemiyor mu bu durum ?
Yeni insanlarla tanışmaktan mı korkuyorsunuz ?
Ben de 6 ay önce boşandım, şimdi biriyle görüşüyorum, o kadar iyi hissettiriyor.
Eskide kalıp durursak nasıl ilerleyeceğiz ?

Çok saçma bir durum adam hem var hem yok gibi sıfır sorumluluk ile sadece cinsellik erkekler için sorun değil ama kadınlar için bir süre sonra kötü hissettirebilir diye düşünüyorum.
Ayrıca zaman kaybı ve yeni bir aşka yada doğru kişiye ulaşmaya büyük engel bence.

Ya benim anladığım yetişkinlerin yaşadığı ilişkiler gibi değilde lay lay lom olursa güzel herşey. İyi de zaten öyle olursa herkese güzel gelir ki sıfır risk ve sorumluluktan kaynaklı o cinsel çekim. Kiminle birlikte olup olmayacağınız sizin etik değerlerinizle alakalı. Mesela benlik bir durum değil ama size göre sorun yoksa devamke. Ama olurda hamile kalırsanız siz bilirsiniz sonrasını

İletişim sorunları dediğiniz şeyler çözüme ulaşamayacak şeyler mi?Demekki boşanma sebebiniz çok mantıklı değilmiş ki hala sarılıp uyuyup ilişki yaşayabiliyorsunuz. Bence bidaha deneyin.
Evet gerçekten degil ama öyle toksiklesti ki artık oturup hadi cozelim dediğimizde bile birbieinze inanmıyoruz cunku çözmuyoruz

Bu arada eşinizin aldatmama yükümlülüğü de kalmadı hatırlatayım.
Hayatından bezmiş bir halde valla pek aldatacağni sanmıyorum sorunlarla uğraşacak birinin peşinden koşacak ayartmaya çalışacak gucu yok sorunlardan biri bu adamın hiçbir şeye gücü yok ruhsal olarak çöküntü de ama Kabul etmiyor

Aslında ben boşanmak istemedim eşim sorunların çözülmeyeceğine inanıyordu konuştuk tamam dedik yksa elimden gelse boşanmazdım ruhsal olarak kendi pek iyi değil ısın açığı evliliğin yükünü alacak sorumlulukta degil onun kişisel problemi bu o yüzden agir geldi çözmek. Yksa dışarda her sey cok iyi
Üzerimde hiç evlilik sorumluluğu olmasın ama özgürce sevişeyim. Oh ne rahat. Senin gururuna dokunmuyor mu böyle yaşamak

Ama önünüze bakmanızı engellemiyor mu bu durum ?
Yeni insanlarla tanışmaktan mı korkuyorsunuz ?
Ben de 6 ay önce boşandım, şimdi biriyle görüşüyorum, o kadar iyi hissettiriyor.
Eskide kalıp durursak nasıl ilerleyeceğiz ?
Çocuğumuz var ve hep iletişim kurmak zorundayız ben iletişimi tamamen kesemedikce zorlanıyorum bende bu şekilde kendimi tatmin ediyorum madem konuşuyorsam karşılığını kendimce alıyorum bana iyi hissettiriyor bu durum şimdilik .. biraz rahatlar kendini toparlar geri kavuşuruz belki diue de Umut etmiyor değilim 🥺

@yineyeniden0 üyesiyle aynı kişi bence. Üye olur olmaz onun konusuna bakması, ikisinin de konyada yaşaması, yaşları, yazım tarzları ve gramer hataları her şeyleri aynı 😬 aynı kişiyse herif madde bağımlısı bir deccal.
valla çevremde dedektif arayan olursa sizi önermeyi düşünüyorum, maşşallah nasıl zamanınız enerjiniz yetiyor nerden aklınıza geliyor valla bravo. 🧿🧿🧿

Hayatından bezmiş bir halde valla pek aldatacağni sanmıyorum
Aldatma olması için ortada adı konmuş bir ilişki olması lazım. Siz sadece sevişmek için bir araya gelen iki insansınız. Başkalarıyla görüşse de aldatılmış sayılmazsınız, o konuda endişeniz olmasın asla.

valla çevremde dedektif arayan olursa sizi önermeyi düşünüyorum, maşşallah nasıl zamanınız enerjiniz yetiyor nerden aklınıza geliyor valla bravo. 🧿🧿🧿
Ay hiç dedektiflik yapmaya gerek olmadı. Üye olduğu gibi eski konusunu görüntüleyince tıkladım sadece. yaş, lokasyon, yazım şekli, adamın sorumsuzluğu, çocuk olması detayı her şey aynı olunca yazdım. hiç zamanımı almadı 😬

Doğru tespit etmiş olsaydi yönlendiriniz doğru olurdu yalnız yemn ederim aynı kişi değiliz ne yapmaya çalıştığını anlayamadım arkadaşın 😂😂

Ay hiç dedektiflik yapmaya gerek olmadı. Üye olduğu gibi eski konusunu görüntüleyince tıkladım sadece. yaş, lokasyon, yazım şekli, adamın sorumsuzluğu, çocuk olması detayı her şey aynı olunca yazdım. hiç zamanımı almadı 😬
Ben daha önce konu açmadım? Şehrin denk gelmesi tesadüf demekki ama diğerleri zaten birçok insanın yaşadığı ortak sorun aynı kişi olsam ne farkeder onu anlamadım ama aynı kişi değilim cevabım sizi tatmin etmeyecek kendi kendinize sevinedurun dedektiflik yaptım diye :)

X