BOŞ GEBELİK, GEBELİK KESESİ

Pcos da düşük riski boş gebelik riski çok oluyormuş benim de pcos’um var bu yüzden çok korktum tedavisiz ve ilk gebeliğim olduğu için sürekli diken üzerindeyim
Hala o riski atlatmış değilsiniz 3 aya kadar bu riskleri taşıyorsunuz. Bilginiz olsun

Şahsen bu sitede tanımadığım sadece soru soran konu açan kimseye höthöt bi tavırla kırııcı cevap vermem hele de bi hamileye. Sen haklı çıksan nolcak sevincek miydin? Nelerle uğraşıyosunuz ya

Şahsen bu sitede tanımadığım sadece soru soran konu açan kimseye höthöt bi tavırla kırııcı cevap vermem hele de bi hamileye. Sen haklı çıksan nolcak sevincek miydin? Nelerle uğraşıyosunuz ya
Muhtemelen hanımefendinin tüp bebek girişimleri oldu yine de Allah herkesin kucağını doldursun ne diyelim muhtemel sevinecekti haklı çıktığı için

Muhtemelen hanımefendinin tüp bebek girişimleri oldu yine de Allah herkesin kucağını doldursun ne diyelim muhtemel sevinecekti haklı çıktığı için
Hayır canım geri çekilme yöntemiyle lak diye hamile kaldım ve 8 yaşında kızım şu an :) üstelik tüp bebekle hamile kalmaya çalışan veya kalanları aşağılayıcı bir cümle bu. Madem hamilesin hassassın şu an tüp bebek tedavisi sürecindeki kişilere de laf atma :)

Nasıl da kışkırtıcı konuşuyor tüp bebek sürecinde ki bir çok kadınla burada kaç kez konu açıp konuşmuşuz birbirimize destek olmuşuz vs vs benim lafım sizin gibi KAOSTAN BESLENENLERE ne diyelim inşallah korunma yöntemlerini keşfetmişsinizdir

Muhtemelen hanımefendinin tüp bebek girişimleri oldu yine de Allah herkesin kucağını doldursun ne diyelim muhtemel sevinecekti haklı çıktığı

Valla olursa olur olmazsa olmaz derdindeydik deneyimlemiş olduk doğurganlığımı da görmüş oldum zor hamile kalmıyormuşum evet mesajlarımı okursan spiral taktırdığımı yazdım görebilirsin

Ya doktorunuz sorun yok demiş siz niye onu dinlemiyorsunuz da sonra moral bozuyorsunuz? 5 hafta da zaten bebek görünmez ki kese görünür sizinde görünmüş. Sadece doktorunuzun lafını ciddiye alın.

Karışmıyım dedim ama tutamadım kendimi. Geri çekilme yöntemiyle lak diye hamile kalmayı marifet gibi yazmışsınız ya asıl bu hamile kalmaya çalışanları aşağılayıcı bir cümle olmuş,çok yazık bu övünmenize..

Karışmasanız daha iyiydi. Tüp bebek tedavisi gören veya tedavi ile hamile kalmayı aşağılayıcı konuşmuş oysa ki pcoslu olduğunu ve zor hamile kaldığını unutmuş. Geri çekilmeyle hamile kalmanın marifet olduğunu hanımefendi bana gösterdi ben öyle düşünmedim hiçbir zaman

Ya doktorunuz sorun yok demiş siz niye onu dinlemiyorsunuz da sonra moral bozuyorsunuz? 5 hafta da zaten bebek görünmez ki kese görünür sizinde görünmüş. Sadece doktorunuzun lafını ciddiye alın.
İlk gebelik olduğu için korkularım oluştu bundan sonra forumdan önce doktorumu dinlemeyi çok iyi öğrendim teşekkür ederim

Kaç haftalıkken oldu bu olay canım kaç haftada görememiştin ve sonra gördün

Merhaba 5. Haftamdı şu an 10 haftalığım 6. Haftada kalbi de bebeği de her şeyiyle gördüm bu şu an ki halimiz eğer canınızı sıkanlar varsa itimat etmeyin boşuna strese girmeyin 5. Haftada vajinal 6’da karından gördüm bekleyin her şey kendi kendine oluşuyor zamanla

Eklentiler

• IMG_6488.png
    200,5 KB · Görüntüleme: 36
Kiii kalbi de duyduğumda rahim de sadece kese görünüyordu minicik bi nokta bile görememiştim yolk kesesi vs burada kafamı karıştırmıştı herkes

Maşallah Allah sağlıcakla kucağınıza lamayı nasip etsin, benim de 5+4 te vajinal yapıldı haftasına göre normal dedi doktor 10 gün sonra tekrar gelin kalbini dünleyelim dedi o olumsuz hiç birşey demedi ama ben kese içinde başka kese göremeyince stresslendim

Şimdi bulup size ilk kese görüntümü atacağım bomboş siyah bi boşluktu sadece içinizi ferah tutun günler geçmek bilmez şimdi eminim ama kalbi duyduğunuzda rahatlayacaksınız bu süreçte bol bol muz ve avakoda tüketin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…