BOŞ GEBELİK, GEBELİK KESESİ

Maşallah Allah sağlıcakla kucağınıza lamayı nasip etsin, benim de 5+4 te vajinal yapıldı haftasına göre normal dedi doktor 10 gün sonra tekrar gelin kalbini dünleyelim dedi o olumsuz hiç birşey demedi ama ben kese içinde başka kese göremeyince stresslendim
Bakın böyleydi hatta bi hanımefendi beni bayağı bi etkiledi yolk sac bile yok bomboş ümitlenme neler dedi yolk sac sonradan oluşuyormuş hiç bilmiyordum siz ben ve bir çok hamile arkadaş biz sadece gebeliğimizi erken öğrendiğimiz için görmüyoruz aslında ❤️

Eklentiler

• IMG_5998.jpeg
    IMG_5998.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 23
Bakın böyleydi hatta bi hanımefendi beni bayağı bi etkiledi yolk sac bile yok bomboş ümitlenme neler dedi yolk sac sonradan oluşuyormuş hiç bilmiyordum siz ben ve bir çok hamile arkadaş biz sadece gebeliğimizi erken öğrendiğimiz için görmüyoruz aslında ❤️
Benim de aynı, ben nasıl resim yüklenir bilmiyorum ama benim de böyle, evet o yorumu gördüm ve üzüldüm açıkçası size özel yazacaktım yazamadım özel kısım yoktu, yiyeceğim teşekkür ederim inşallah ben de güzel haberi alacağım

Kızlar selam bugün keseyi gördüm ve kafama yolk sac denen oluşum taktı başka bi forumda paylaştım bi kadın içi simsiyah kesin boş gebelik gibi yorumlar yaptı biraz üzüldüm doktoruma yazdım bunlar ufak detaylar şu an her şey olması gerektiği gibi ilerliyor haftaya kalp atışı alırız dedi son betam 16 bin çıktı bugün 5 haftalık gebeyim keseye göre sizin yorumunuz nedir 🥹
Merhaba kizlar 20hazira son adet tarihim temuz 26 ,da gittim kese boş 5 haftaliksin ama kese boş bebek yok dedi ,haftaya gel kürtaj dedi ve korkuyorum kizlar net birsekilde anlatabilir misiniz rica etsem

Merhaba kizlar 20hazira son adet tarihim temuz 26 ,da gittim kese boş 5 haftaliksin ama kese boş bebek yok dedi ,haftaya gel kürtaj dedi ve korkuyorum kizlar net birsekilde anlatabilir misiniz rica etsem
Merhaba 5 hafta bebeği görmek için çok çok erken benim kesem simsiyah bomboştu bekledim gerçekten doktorlar en ümitsizini söylüyor benim 3 ayım bitecek hala ultrasonda bebek gibi bile gözükmüyor ümitsizliğe kapılmayın kanamanız olmadığı sürece zararı da yok betanız düzenli artmışsa da sağlıklıdır kendinizi böyle telkin edin en azından dış gebelik vb değil beklemenin zararı yok kanama olmadığı sürece sadece erken öğrendiniz gebe olduğunuzu bazıları dr ye ilk gidişinde kalp bile duyuyor çünkü geç öğreniyorlar 🩷

Merhaba 5 hafta bebeği görmek için çok çok erken benim kesem simsiyah bomboştu bekledim gerçekten doktorlar en ümitsizini söylüyor benim 3 ayım bitecek hala ultrasonda bebek gibi bile gözükmüyor ümitsizliğe kapılmayın kanamanız olmadığı sürece zararı da yok betanız düzenli artmışsa da sağlıklıdır kendinizi böyle telkin edin en azından dış gebelik vb değil beklemenin zararı yok kanama olmadığı sürece sadece erken öğrendiniz gebe olduğunuzu bazıları dr ye ilk gidişinde kalp bile duyuyor çünkü geç öğreniyorlar 🩷
Ola bilir ben de bilmiyorum inanın kafma karışık dediğiniz gibi çok erken öğrendim 🌸 teşekkür ederim 🫶

X