BOŞ GEBELİK, GEBELİK KESESİ

Sareali36

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
555
184
Kızlar selam bugün keseyi gördüm ve kafama yolk sac denen oluşum taktı başka bi forumda paylaştım bi kadın içi simsiyah kesin boş gebelik gibi yorumlar yaptı biraz üzüldüm doktoruma yazdım bunlar ufak detaylar şu an her şey olması gerektiği gibi ilerliyor haftaya kalp atışı alırız dedi son betam 16 bin çıktı bugün 5 haftalık gebeyim keseye göre sizin yorumunuz nedir

Son düzenleme:
Olumsuz yorumlara takılma hiç bende 5 haftalıkken sadece minik kesemi görmüştüm,- hafta sonra gittiğimde yolk ve bebeği gördüm ondan sonra kalp atışı. Herkesin her gebeliği aynı anda oluşacak diye bi şart yok içini ferah tut bol dua et hayırlı olsun :)

Merhaba inanın o kadın o kadar canımı sıktı ki sanki Hacettepe tıp mezunu gibi konuştu yüzde yüz boş ümitlenme boşuna neler yazmış olumlu yaklaşımınız için çok teşekkür ederim umarım bebişinizi sağlıkla kucaklarsınız sizde doktorum da kanama yok beta çok güzel kese oluşumu tamam olumsuz bi durum yok dedi inşallah her şey güzel olur buna çok ihtiyacım var yer gök dua ile

Çok sevindim ne güzel doktorunuz herşey yolunda demiş,sadece doktorunuza güvenin

Açıkçası boş görünüyor. Benim betam 4000 civarı olduğu zaman bile kuyruklu beyaz bir baş görmüştü doktor bak bu demişti. Bence de boş

Açıkçası boş görünüyor. Benim betam 4000 civarı olduğu zaman bile kuyruklu beyaz bir baş görmüştü doktor bak bu demişti. Bence de boş
Konuyu açtıktan 15 dakika sonra duramayıp hastaneye gittim çünkü sizler gibi destek değil köstek olanlar tıbbi nutuklar atıp insanın canını sıkmayı başaranlar yüzünden vajinal ultrasonla bebek de görüldü kalbi de duyuldu yani boşu boşuna vajinal ultrason yaptırdım boşmuş da bilmem neymiş de sapmış da samanmış da

Ya o bi kan pıhtısı gibi bişey zaten benim kesemde böyle simsiyah görünüyodu Allahtan takılmam böyle şeylere hiç stres yapmadım şimdi kızım 2 yaşında

%50 ihtimal olan bir durum için neden destek olalım ? Boş gebelik mi diye sordun sadece hayır cevabı akmak istiyorum demedin. Bize sordun biz de fikirlerimizi belirttik

İnsanları dinlemek ben böyle konularda gereksiz yorum almamak için kimseye bahsetmem bile, en başında böyle başlamışsınız bari devam ettirmeyin. Kimseye anlatmayın söylemeyin. Her kafadan başka ses çıkar bu forumdaki herkes niye milletin lafına uyuyo valla sinirleniyorum. O bu şu dedi diye gidip vajinadan baktırman beni aşırı korkuttu relax ol

Ya o bi kan pıhtısı gibi bişey zaten benim kesemde böyle simsiyah görünüyodu Allahtan takılmam böyle şeylere hiç stres yapmadım şimdi kızım 2 yaşında
Üstte ki hanımefendiler gibi boş konuşanlar yüzünden duramadım hastaneye gittim gece yarısı kalp atışı aldılar vajinal ultrasonla çok küçük mercimek tanesi kadar da bebeği gördüler çok teşekkür ederim inşallah sağlıkla ilerler kızınıza da maşallah

Pcos da düşük riski boş gebelik riski çok oluyormuş benim de pcos’um var bu yüzden çok korktum tedavisiz ve ilk gebeliğim olduğu için sürekli diken üzerindeyim

Bi insana hele de anne adayına boş gebelik bıdı bıdısı yapmak buraya böyle şeyleri yazma doktor ne diyosa o önce kese görünür zaten 10 güne bidaha çağırır sorjn yoksa kalp atışı duyulur

%50 ihtimal olan bir durum için neden destek olalım ? Boş gebelik mi diye sordun sadece hayır cevabı akmak istiyorum demedin. Bize sordun biz de fikirlerimizi belirttik
Sizi kala almıyorum gidip teyit ettirdim içimi rahatlattım siz net bir şekilde kesin boş ilerleyen zamanlarda görürüz bilmem ne diyerek konuştunuz bu arada biz kimsiniz? Tek olumsuz konuşan sizsiniz de bakın kesesi böyle olup doğuranlar da yorum yazmış siz ihtimal değil netlik veriyorsunuz

Pcos da düşük riski boş gebelik riski çok oluyormuş benim de pcos’um var bu yüzden çok korktum tedavisiz ve ilk gebeliğim olduğu için sürekli diken üzerindeyim
Tamam bundan sonra sadece doktorla ilerle sen, bu gece gidiğ kalp atışı da duymayabilirdin geç döllenme olabiliyo vs ben hep tevekkül modundaydım hamileyken allah nasip edicekse edicek diyip stres yapmadım doktoruma güvendim relaxxx

Bi insana hele de anne adayına boş gebelik bıdı bıdısı yapmak buraya böyle şeyleri yazma doktor ne diyosa o önce kese görünür zaten 10 güne bidaha çağırır sorjn yoksa kalp atışı duyulur
Başlıkta ne yazıyor ? Olumsuz yorumlara da açık olmalı bir insan fikir yazıyorsa. Eğer gidip ultrasonla baktırmasaydı ben haklı çıksaydım bunları demezdiniz. Burda sorup olumsuz cevap aldıktan sonra üzüleceğine , buraya sormadan önce hastaneye gidip vajinal ultrasonla muayene olmayı öğrenmiş oldu ne diyeyim. Gecenin bir yarısı da gidilebiliyormuş hastaneye. Bize sormadan gitseydi o zaman hastaneye

Çok haklısınız Kübra hanım sanırım bi süre forumdan uzak kalmak en mantıklısı çünkü insan stres olmayacaksa da burada strese sokuyorlar

Ben size sormadım ki anne adaylarına sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…