Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Blokaj çözümü için en güzel çözüm, bilinç altı temizliğidir. Hayatında herşey maddi ve manevi yoluna girer. Sünnete uygun bir bilinç altı yaptır, iyi birini bulup.

Hergün 41 fatiha suresini suya ve kendinize okuyup üfleyin hergün. Birde bu dualar çok güçlü bunları hergün savah akşam 3 defa okuyun. Allahın izniyle hiçbir şey olmaz.
Cevabınız için teşekkür ederim, deneyeceğim. Bir de bu konuda mı okudum emin değilim ama "keşif duası" adı verilen ayet de blokaj kaldırma ve kötü enerjlerileri bertaraf etme hususunda çok etkili olduğu yazılmıştı. Necm suresinde geçiyordu hatta.
Blokaj çözümü için en güzel çözüm, bilinç altı temizliğidir. Hayatında herşey maddi ve manevi yoluna girer. Sünnete uygun bir bilinç altı yaptır, iyi birini bulup.
Bu yazdığınızı ben de çok düşündüm ama güvenilir ve işinin ehli uzmanı olan birini nasıl bulacağım? Ortalık dolandırıcı kaynıyor. 3-4 hatta 5 sene olmuştur. Çekirdek inanç merkezine gittim. Sadece konuştuk. 3 hafta sonra arayacağını söyleyip daha sonra bana, telkin CD'leri gönderildi. 8 saat boyunca dinlemem gerekiyordu, yapamadım. Yoğun bir dönemimdi. 3 hafta sonra ne arayan var ne soran. Daha sonra da 8 saat boyunca dinleyip sorunu kökünden halletme fikri saçma geldi. CD'leri dinleyip fayda gördüğünü yazanlar olduğu gibi, zerre değişme olmadığını yazanlar da çoğunluktaydı. Hem o dönem, pahalı sayılabilecek bir seans ücreti ödemiştik. Bir nevi, paramızı çöpe attık. Açıkçası, bir yandan bilinçaltı temizliği yaptırmayı düşünmekle beraber, hiçbir fayda görmediğim için imtina ediyorum.

-Hasbünallah ve ni'mel-vekîl
2-Lâ ilâhe illâ ente subhâneke inni kuntu minez zâlimîn.
Okuyanlar inşallah sıkıntısına çare bulur Amin.

Merhaba arkadaşlar bende bugün 1000 salavat çekmeye başladım,1 aydır her namazdan sonra vakıa suresi okuyorum,Allah yardımcımiz olsun
Ben de okumaya başladım ama malesef gün içinde tek seferde 1000 adet okumak mümkün olmuyor..2'ye hatta 5'e bölerek bitirebiliyorum gün boyu..
Böyle de faydası olur mu bilmiyorum

Okumaya devam ediyorum inşallah. Arada reg olunca Yasin ve Vakıa suresini okuyamadım 7 gün ama 1000 salavat artık hayatımın ayrılmaz parçası çok şükür. Rabbim dualarımızı kabul olanlardan kılsın bizi. Amin

Bende bir ara iş de çalışırken 1000 salavat çekerdim onun huzuru hiçbir şeyde yok..işlerin rast gidiyor hem dünya hem ahiretine vazifeletli.. ilk başta o kadar sayı zor gibi geliyor sonra dil alışıyor kısa sürede çekiyor insan...yeter ki birakmamak gerek.
Ama ben bıraktım ve tekrar inşallah devam etmek istiyorum çok özledim.

Yani günde 5 kere mi okudunuz?
Ve ne kadar süre devam ettiniz?
Aslında hayatımızın sonuna kadar okumalıyız hiç bırakmamak gerek

Yani günde 5 kere mi okudunuz?
Ve ne kadar süre devam ettiniz?
Aslında hayatımızın sonuna kadar okumalıyız hiç bırakmamak gerek
Evet hatta bazen dahada fazla okudum 2 -3 ay önce başladım okumaya,hala okumaya devam ediyorum, Türkçe anlamini ezberledim, Arapçasıninda bı kısmı ezberimde,sizde okuyun alışkanlık haline getirin,inanarak ve anlayarak okursanız faydasını görürsünuz ben inanıyorum, Allah var, gam yok

Kesinlikle çok haklısınız.bende okuyordum ama bıraktım.
Okumak lazım inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…