Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Hımmm baya ara verdim giremedim, ama konu baya dikkat çekmiş umarım herkese yardımcı olmuşumdur.
Bu arada yeni bir dua daha veriyorum denemiş.
YouTube den 111 ismi azam duası yazın çıkar çher dileğe oda çok güzel ama her kurala uyun.
Hatta içlerinde benim de yorumum var 🥰🥰🥰
Denedim oldu maşallah barekallah 😍
Sevgilerleeeeee
aaaa hoşgeldiniz :KK24: inanın o kadar güzel bir konu açmışsınız ki size ne kadar teşekkür etsem azdır .Bu duayı sizin sayenizde kiminle paylaştıysam buna ben de dahil faydasını gördük.yeni önerdiğiniz duaya da bakacağım :KK9::KK9:

Hımmm baya ara verdim giremedim, ama konu baya dikkat çekmiş umarım herkese yardımcı olmuşumdur.
Bu arada yeni bir dua daha veriyorum denemiş.
YouTube den 111 ismi azam duası yazın çıkar çher dileğe oda çok güzel ama her kurala uyun.
Hatta içlerinde benim de yorumum var 🥰🥰🥰
Denedim oldu maşallah barekallah 😍
Sevgilerleeeeee
tekrardan gttiniz mi :KK43: :KK43:

aaaa hoşgeldiniz :KK24: inanın o kadar güzel bir konu açmışsınız ki size ne kadar teşekkür etsem azdır .Bu duayı sizin sayenizde kiminle paylaştıysam buna ben de dahil faydasını gördük.yeni önerdiğiniz duaya da bakacağım :KK9::KK9:

Ay canım benim Allah daim etsin inşallah 🤲
Yeni dediğimi de yap inşallah süper oda.
Denedikçe yazacağım 🤗

Böyle denenmiş duaları, esmaları keşke herkes paylaşsa. Teşekkür ederim. 🤲🏻
İnşallah bende dualarımı yaşarım ve Buraya tekrar yazarım. Amin 🤲🏻

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :KK68: Özelden öyle güzel mesajlar geliyor ki sürekli güncel tuttuğum için mesajları bana da gönderiyorlar:dua:Allah senden razı olsun son izci son izci bir çok insanın salavat okumasına vesile oldun

Salavat mucizevi birşey. 🌷 Ahhh neler neler yaşıyor insan. Günlük 1000 adeti hayatınıza adet ettirin . Mucizeler maddi manevi yanında ebedi mutlu yaşamında anahtarı.
Ben sayısız faydasını gördüm. Her ne dileğimiz varsa 30 güne günlük 1000 adete niyet edin hiç günü kaçırmadan 30000 olarak okuyun. 30 günün sonunda müjdeniz olacak inşallah 🤲 😘

son izci son izci diyelim ki; bize, bizim başarınızı hazmedemeyen biri(leri)nin gözünün değdiğini düşünüyoruz. İşte bu olumsuz enerjinin bize tesir etmesini engelleyecek, bu olumsuz enerjiden korunmak için bildiğiniz esma/dua var mı? Felak, Nas'tan başka. Bir de hayatımızdaki belli başlı blokajları kaldırmak için önereceğiniz bir dua var mı? :KK64::KK64::KK64:

son izci son izci diyelim ki; bize, bizim başarınızı hazmedemeyen biri(leri)nin gözünün değdiğini düşünüyoruz. İşte bu olumsuz enerjinin bize tesir etmesini engelleyecek, bu olumsuz enerjiden korunmak için bildiğiniz esma/dua var mı? Felak, Nas'tan başka. Bir de hayatımızdaki belli başlı blokajları kaldırmak için önereceğiniz bir dua var mı? :KK64::KK64::KK64:

Hergün 41 fatiha suresini suya ve kendinize okuyup üfleyin hergün. Birde bu dualar çok güçlü bunları hergün savah akşam 3 defa okuyun. Allahın izniyle hiçbir şey olmaz.

Eklentiler

• Screenshot_20210315_132310.jpg
    Screenshot_20210315_132310.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 94
  • Screenshot_20210315_132233.jpg
    Screenshot_20210315_132233.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 96
X